Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 149

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.584 Cevap: 3.874
hopa_sinanay - avatarı
hopa_sinanay
Ziyaretçi
10 Aralık 2006       Mesaj #1481
hopa_sinanay - avatarı
Ziyaretçi
Msn Cry Msn Cry Msn Mad Msn Dunno slm beyler ben fatihh sizin yardımınıza ihtiyacımm var benim msn adresimm çalındıı lütfenn yardımm edin yapmadığım kalmadıı ama genede elimde olana msn yok suann yardımm üstlikk admine sölüyomm suankii msn mail adrrss değişirmisinn bide bunun almanın yolu yokk muu yıllardır o msn yii kullanıyom devamd< etmekk istiyorumm lütfen şimdd saolun teşşekkürlerr byebye cvp mail adresime e-mail olarakk yollarsanızz sevirimm kardeşlerimm başarılarınızıbnbb devamı dileğiyle saygılar fatihhh23Msn Embarrassed Msn Cry

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Aralık 2006       Mesaj #1482
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hopa_sinanay adlı kullanıcıdan alıntı

Msn Cry Msn Cry Msn Mad Msn Dunno slm beyler ben fatihh sizin yardımınıza ihtiyacımm var benim msn adresimm çalındıı lütfenn yardımm edin yapmadığım kalmadıı ama genede elimde olana msn yok suann yardımm üstlikk admine sölüyomm suankii msn mail adrrss değişirmisinn bide bunun almanın yolu yokk muu yıllardır o msn yii kullanıyom devamd< etmekk istiyorumm lütfen şimdd saolun teşşekkürlerr byebye cvp mail adresime e-mail olarakk yollarsanızz sevirimm kardeşlerimm başarılarınızıbnbb devamı dileğiyle saygılar fatihhh23Msn Embarrassed Msn Cry

Ilgili konuyu inceleyin:
Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)
Sponsorlu Bağlantılar

Bunun disinda yapabileceginiz birsey yok maalesef Don't Know
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
10 Aralık 2006       Mesaj #1483
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
dediklerinizi harfilen uyguladım ama yine aynı hatayı werdi off allahım yhaa Msn Sad
nokiaviper - avatarı
nokiaviper
Ziyaretçi
10 Aralık 2006       Mesaj #1484
nokiaviper - avatarı
Ziyaretçi
2 msn açınca gene hata veriyo msn 8.1 de dün hiç bişey yoktu walla Msn Confused neler oluyo msne anlamadım gitti Msn Sad
opagis - avatarı
opagis
Ziyaretçi
10 Aralık 2006       Mesaj #1485
opagis - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar windovs lıve msn kullanıyordum ancak açıldıktan yaklaşık 10 saniye sonra hatayla kasılaştı diyip kapatıyor kendini kafayı yemek yemek üzereyim herhangi bi hata koduda vermiyor acil yardım
opagis - avatarı
opagis
Ziyaretçi
10 Aralık 2006       Mesaj #1486
opagis - avatarı
Ziyaretçi
SELAM ARKADAŞLAR windovs live msn kullanıyordum ama 4 gündür msn açtıktan 10 saniye sonra hatayla karsılaştı deyip kapanıyor herhangi bir hata koduda vermiyor önce adreslerimden birinde oluyordu dünden beri diğer adresimdede aynı sorun yaşanıyor sizce adreslerime saldırımı var lütfen yardım .....
duymygu - avatarı
duymygu
Ziyaretçi
11 Aralık 2006       Mesaj #1487
duymygu - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar bende live plus ile sweetim aynı anda kullanamıyorum live plus son sürümünü kullanıyorum 4.11 ama sweetim kurunca plus kalkıyor ortadan anlayamadım lütfen yardımMsn Confused
aligerekmen - avatarı
aligerekmen
Ziyaretçi
11 Aralık 2006       Mesaj #1488
aligerekmen - avatarı
Ziyaretçi
live messenger kullanıyorum.kişisel ileti sayfamdan silindi nasıl geri koyarım.defalarca yeni proğram açtım
düzelmiyor.yardımcı olursanız sevinirim.iyi günler
karantina_kuvvet - avatarı
karantina_kuvvet
Ziyaretçi
11 Aralık 2006       Mesaj #1489
karantina_kuvvet - avatarı
Ziyaretçi
YA BEN MSNE GİRİYOURM OTURUM ACAR ACMAZ HATA RAPORU GONDER DİO KAPATILADCAK FELAN DİO HATA DETAYLARINI GOSTERİNCE: AppName: msnmsgr.exe AppVer: 8.0.812.0 ModName: crypt32.dll
ModVer: 5.131.2600.2180 Offset: 0000ccb3

BOLE BİSE CIKO OTURUM ACIYORUM HİC KONUSAMADAN ATILIYORUM KAC KERE SILIP YUKLEDİM OLMADI BANA ACİL YARDIM PLSS
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
11 Aralık 2006       Mesaj #1490
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
opagis adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar windovs lıve msn kullanıyordum ancak açıldıktan yaklaşık 10 saniye sonra hatayla kasılaştı diyip kapatıyor kendini kafayı yemek yemek üzereyim herhangi bi hata koduda vermiyor acil yardım

Alıntı
nokiaviper adlı kullanıcıdan alıntı

2 msn açınca gene hata veriyo msn 8.1 de dün hiç bişey yoktu walla Msn Confused neler oluyo msne anlamadım gitti Msn Sad

Alıntı
karantina_kuvvet adlı kullanıcıdan alıntı

YA BEN MSNE GİRİYOURM OTURUM ACAR ACMAZ HATA RAPORU GONDER DİO KAPATILADCAK FELAN DİO HATA DETAYLARINI GOSTERİNCE: AppName: msnmsgr.exe AppVer: 8.0.812.0 ModName: crypt32.dll
ModVer: 5.131.2600.2180 Offset: 0000ccb3

BOLE BİSE CIKO OTURUM ACIYORUM HİC KONUSAMADAN ATILIYORUM KAC KERE SILIP YUKLEDİM OLMADI BANA ACİL YARDIM PLSS

evet sanıyorumki messenger 'dan kaynaklanan bir problem daha önce bende yaşamıştım.
Sorunu çözmek için adımları izleyin:
Başlat> programlar> denetim masası yolunu izleyerek program ekle/kaldırı açın.
Burdan messenger'ı unistall edin.

daha sonra Bilgisayarım > c > programfiles > msn klasörünü temizleyin.

C:\Program Files\MSN Messenger klasörünü silin daha sonra

- Başlatten çalıştır'a tıklayın regedit.exe yazıp enter'a basın. Aşağıdakileri silin:

- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSNMessenger ı silin...

- HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger ı silin...

- MSN Messenger'ı tekrar kurun...