Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 150

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.584 Cevap: 3.874
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
12 Aralık 2006       Mesaj #1491
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
ayh hepsini yaptım yeminle aynen uyguladım 2.ye olmuo yine aynı hataaaa Msn Sad of nası düselijekki yhaa o diilde 7.5dede aynı hatayla karşılaşıorum ben sadeje liweda diilki offf yha kaç haftadır resmen msnimi en eski sürümden açıorum nolursunuz bi çare bulun yalwarıorum yhaa Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Aralık 2006       Mesaj #1492
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eLmA_$eKeR! adlı kullanıcıdan alıntı

ayh hepsini yaptım yeminle aynen uyguladım 2.ye olmuo yine aynı hataaaa Msn Sad of nası düselijekki yhaa o diilde 7.5dede aynı hatayla karşılaşıorum ben sadeje liweda diilki offf yha kaç haftadır resmen msnimi en eski sürümden açıorum nolursunuz bi çare bulun yalwarıorum yhaa Msn Sad

Ayni sorun bende de vardi. Üstteki mesajdakileri aynen uygulayin. Hatta bilgisayarinizda aratip Msn'le ilgili herseyi silin. Tekrar kurun. Eminim dogru yaparsaniz sonuc alacaksinizdir.
Sponsorlu Bağlantılar
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
12 Aralık 2006       Mesaj #1493
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
wallahi bende kurtuldum bu illetten 8.0`ı kaldırdım 7.5 yükleyinjede aynı hatayı werio die 8.1 yükledim sorunum kalktı ortadan hata fln wermio artık Tender
emrahhuyuk - avatarı
emrahhuyuk
Ziyaretçi
13 Aralık 2006       Mesaj #1494
emrahhuyuk - avatarı
Ziyaretçi
nyyakisikli@hotmail.com diye bir arkadas var sureklı rahatsız edıyor sılerım senı dıyor mafolursun dıyor ve sureklı ben buyugum benı kımse altedemez ıye mesajlar atıyor hayır ben bu sahsı engeller hatta bana ulasmasına engel olurum yanlız adama uyuz oldum kısacası sızın aranızda bu kıroları delı edebılecek arkadaslar var ıse bıraz dersını verır dıye verıyorum bırde vırus atarım dedı bende engelledım kımsenın basına vermesın boyle ınsanları bence sızlerın arasında vardır yeteneklı arkadaslarım hadı sıze ıyı eglenceler. kendınıze ıyı bakın gorusmek uzere eger bır gelısme olursa bana yazarsanız sevınırım saygılarımla....
Son düzenleyen emrahhuyuk; 13 Aralık 2006 01:04 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
denizzzz - avatarı
denizzzz
Ziyaretçi
13 Aralık 2006       Mesaj #1495
denizzzz - avatarı
Ziyaretçi
merhaba..bişey sormak istiyorum ve yardımcı olursanız şimdıden tesekkurler..herhangi bir mco uzantılı dosyayı açabilmek için hangi programı yüklemem gerekli..?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
13 Aralık 2006       Mesaj #1496
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
denizzzz adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba..bişey sormak istiyorum ve yardımcı olursanız şimdıden tesekkurler..herhangi bir mco uzantılı dosyayı açabilmek için hangi programı yüklemem gerekli..?

https://www.msxlabs.org/forum/msn-messenger-turkiye-forumlari/681-msxlabswinksinstaller-resimli-kullanim-kilavuzu.html
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
denizzzz - avatarı
denizzzz
Ziyaretçi
13 Aralık 2006       Mesaj #1497
denizzzz - avatarı
Ziyaretçi
öyle bir sıkıntıdan kurtardınız ki beni çok ama çok teşekkür ediyorumMsn Happy iyiki bu siteye üye olmuşum..sorunuma hemen cevap verdiniz tekrar çok teşekkür ediyorum.. daha bu siteden öğreneceğim çooooooooooooook şey var...
yahu_mahu - avatarı
yahu_mahu
Ziyaretçi
13 Aralık 2006       Mesaj #1498
yahu_mahu - avatarı
Ziyaretçi
mrb ..1-2 sorum var..yardımcı olabilirseniz sevinirim.bir haftadır 8.0 la msn ye bağlandığımda düşüyodum..7.0 kurdum düzeldi ama bu defada 5 dk da bir düşüyorum msnden...yazılanlar gelmiyo yazdıklarımda gitimiyo bazen.. okulda düşme olayı olmuyo 7.0 la..evde zoom marka kablosuz modem kullanıyorum..ondan kaynaklanan bi sorunmudur?
msn yle alakalı herşeyi kaldırıp ilgili klasörleride silmeyi düşünüyorum 8.0 la oturum açabilmek için..yalnız smile ler kaybolcak bu defa.. bilgisayarda nerde kayıtıdır onlar..tekrar kuruduğumda onlar geri gelsin istiyorum..nasıl yapabilirim?
Jetaime - avatarı
Jetaime
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #1499
Jetaime - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaslar benimde bi sorunum var live messengerla umarim bilginiz vardır bu konuda Msn Happy ve bana yardımcı olursunuz insallah. benim sorunum media playerda calınana şarkı live messengerda gorunmuyo ozelligi acmama ragmen gorunmuyo. boyle olunca bende bi eklenti yükledim winamp içindi ama o simdi winamptaki şarkı gorunuyo ama media playerdaki calınan şarkı yine goruntulenmiyor. bu sorunun aynısını yasayan varmı acaba aranızda ? yada cözümünü bilen varmı Msn Happy msni toptan silip yeniden yuklemek dışında tabi Msn Tongue
berat_27 - avatarı
berat_27
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #1500
berat_27 - avatarı
Ziyaretçi
benimde bir sorum var msn de adiniz@soyadiniz.com 'a benzer bir hesap aldım görünen adın sonunda (e-posta adresi doğrulanmadı) diyor bunun yüzünden adımı değişemiyorum hemen cevap bekliyorum nolur