Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 151

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.565 Cevap: 3.874
karantina_kuvvet - avatarı
karantina_kuvvet
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #1501
karantina_kuvvet - avatarı
Ziyaretçi
sizde stuffplug un live uyumlusu var mı
Sponsorlu Bağlantılar
berat_27 - avatarı
berat_27
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #1502
berat_27 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Jetaime adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaslar benimde bi sorunum var live messengerla umarim bilginiz vardır bu konuda Msn Happy ve bana yardımcı olursunuz insallah. benim sorunum media playerda calınana şarkı live messengerda gorunmuyo ozelligi acmama ragmen gorunmuyo. boyle olunca bende bi eklenti yükledim winamp içindi ama o simdi winamptaki şarkı gorunuyo ama media playerdaki calınan şarkı yine goruntulenmiyor. bu sorunun aynısını yasayan varmı acaba aranızda ? yada cözümünü bilen varmı Msn Happy msni toptan silip yeniden yuklemek dışında tabi Msn Tongue

kardeş ben biliyorum şimdi media playeri aç üst menüdeki araçları seç ordan eklentilere gir orda windows live messenger müzik eklentisi yazıo onu seç oke? bye sende benim soruma cevap verirsen sevinirim 2 üstde
...
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #1503
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Jetaime adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaslar benimde bi sorunum var live messengerla umarim bilginiz vardır bu konuda Msn Happy ve bana yardımcı olursunuz insallah. benim sorunum media playerda calınana şarkı live messengerda gorunmuyo ozelligi acmama ragmen gorunmuyo. boyle olunca bende bi eklenti yükledim winamp içindi ama o simdi winamptaki şarkı gorunuyo ama media playerdaki calınan şarkı yine goruntulenmiyor. bu sorunun aynısını yasayan varmı acaba aranızda ? yada cözümünü bilen varmı Msn Happy msni toptan silip yeniden yuklemek dışında tabi Msn Tongue

Başlat > Programlar > DonatıLar >eğlence >windows Media Player yolunu izleyerek media playeri çalıştırın.

Artından araçlar >seçenekler >ekletiler'e ulaşın..
Resimdekini seçin..

msx11sda233as24dhb6

Daha Sonra Messenger 'da ResimdeKi yeri Seçin..

ase124sd2gf0

Sorununuz Çözülecektir..

Alıntı
berat_27 adlı kullanıcıdan alıntı

benimde bir sorum var msn de adiniz@soyadiniz.com 'a benzer bir hesap aldım görünen adın sonunda (e-posta adresi doğrulanmadı) diyor bunun yüzünden adımı değişemiyorum hemen cevap bekliyorum nolur

Keydettirdiğiniz maili onaylamak için gerekli olan mail kutusu (inbox) olmadığından doğrulayamazsınız..

Alıntı
karantina_kuvvet adlı kullanıcıdan alıntı

sizde stuffplug un live uyumlusu var mı

Daha Çıkmadı ama nasıl olucağı hakkında bilgi sahibi olmanız için alttaki linkte bulunan konuyu inceleyin.
StuffPlug 3 BETA (Windows Live Messenger uyumlu)
lades500 - avatarı
lades500
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #1504
lades500 - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar.

Live Messenger'da Araçlardan seçenekler menüsü açıldığında bazı hizmetler doğal olarak otamatik onaylanmış şekilde açılıyor bazı özellikleride bizler ihtiyaca göre aktif olması için onaylıyoruz (tikliyoruz) uygula tamam dediğimizde o uygulamalar aktif hale geliyor buraya kadar herkezce biliniyor.

Benim öğrenmek istediği bu alanlarda yapılan, mesela "ifadeleri göster" seçeneği onaylı olarak geliyor ben bu onayı kaldırdığımda veye herhangi bir seçeneği onayladığımda bu değişikliği msn hangi dosyasında saklıyor. Bu dosyada yapılacak bir değişiklik devamlı kalıcı olabilirmi....

Anlayan arkadaşların yardımcı dileyiyle şimdiden teşekkür ederim..
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #1505
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
mailim ingilizce ben nasıl değiştirebilirim tr. olmasını nasıl sağlarım ?
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #1506
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eLmA_$eKeR! adlı kullanıcıdan alıntı

mailim ingilizce ben nasıl değiştirebilirim tr. olmasını nasıl sağlarım ?

Öncelikle hotmail hesabınıza girin Daha sonra adres çubuğuna:

http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/cgi-bin/Accountclose

yazarak hesabınızı kapatın! Buraya kadar eminim hepiniz yapabilirsiniz.Daha sonra ise yeniden Sign In adresine girerek kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin.Hotmail size hesabınızın kapalı olduğunu ve tekrar aktif hale getirmek isteyip istemediğinizi soracak! Activite My Account butonuna tıkladıktan sonra Kullanıcı Sözleşmesi karşınıza gene ingilizce olarak gelecek, tam bu sırada yukardaki adres satırını silerek aşağıdaki linki oraya yapıştırın ve tekrar tarayıcınızın GİT butonuna basın! Bu sefer Kullanıcı Sözleşmesi TÜRKÇE olarak karşınıza gelecek, kabul ediyorum diyerek aynen normal formaliteye devam edin. Artık ingilizce olan hotmail adresiniz tamamiyle Türkçe olacak...

KULLANIM KOŞULLARI

Bu yöntemin diğerlerinden farkı sorun çıkarmamasıdır! Diğer yöntemlerde adres çubuğunun sonuna &_lang=tr ekliyordunuz ama çoğu kişide bu işe yaramıyordu! Bu yöntemde ise yukarda yazdığım linki olduğu gibi adres satırına yazıyoruz(eskisini silip)
yahu_mahu - avatarı
yahu_mahu
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #1507
yahu_mahu - avatarı
Ziyaretçi
bizim soru kaynadı arada...Msn Thinking
effeg - avatarı
effeg
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #1508
effeg - avatarı
Ziyaretçi
windows live messenger 8.1 beta kullanıyorummm ve windows media player de dinlediğim şarkıları msn de ne dinliyorum özelliğinde gösteremiyorum ne yapmam gerek yardım edermisiniz_?
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #1509
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
effeg adlı kullanıcıdan alıntı

windows live messenger 8.1 beta kullanıyorummm ve windows media player de dinlediğim şarkıları msn de ne dinliyorum özelliğinde gösteremiyorum ne yapmam gerek yardım edermisiniz_?

Başlat > Programlar > DonatıLar >eğlence >windows Media Player yolunu izleyerek media playeri çalıştırın.

Artından araçlar >seçenekler >ekletiler'e ulaşın..
Resimdekini seçin..

msx11sda233as24dhb6

Daha Sonra Messenger 'da ResimdeKi yeri Seçin..

ase124sd2gf0

Sorununuz Çözülecektir..
RaLGaC - avatarı
RaLGaC
Ziyaretçi
14 Aralık 2006       Mesaj #1510
RaLGaC - avatarı
Ziyaretçi
msnde resimleri slayt gösteri yapabilmem için program burda forumda bir tane buldum ama çalıştıramadım