Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 153

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.584 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2006       Mesaj #1521
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
by_bozkurt adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar msn i açtığımda aşağıdaki hatayı alıyorum
ads305znd0

Sponsorlu Bağlantılar
nedeni nedir yardım edebilirmisiniz
Teşekkürler

Inceleyiniz:
MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek
ekoselientari - avatarı
ekoselientari
Ziyaretçi
18 Aralık 2006       Mesaj #1522
ekoselientari - avatarı
Ziyaretçi
YAAAAAA BANAA YARDIIM EDERSENİİZ SEWİNİRİİİİİMMMMM Msn Cry MSN NİMİİ AÇAMIYOORUM SÜREKLİİ HATAA MSJLARII WERİYOOR .. BUNUN İÇİN NE YAPMALIYIM ŞİMDİDEEN TEŞK EDERİİİM Msn Sad(((
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
18 Aralık 2006       Mesaj #1523
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ekoselientari adlı kullanıcıdan alıntı

YAAAAAA BANAA YARDIIM EDERSENİİZ SEWİNİRİİİİİMMMMM Msn Cry MSN NİMİİ AÇAMIYOORUM SÜREKLİİ HATAA MSJLARII WERİYOOR .. BUNUN İÇİN NE YAPMALIYIM ŞİMDİDEEN TEŞK EDERİİİM Msn Sad(((

Alttaki mesajı inceleyiniz..

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek
ekoselientari - avatarı
ekoselientari
Ziyaretçi
19 Aralık 2006       Mesaj #1524
ekoselientari - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı
teşekkürler fakaat ben aynıı uygulamayıı yaptığımdaa bugün pc yii yenideen kurmak gerektii pekii bu neden olmuş olabiliir Msn Confused windows/system32/config/system diyee bir utarıylaa karşılaştım we pc açılmadııı Msn Confused we pc yi kurmak için cd takın diyee bie uyarıylaa tekrar karşılaştım kii iştee en sonundaa tekraar formatladık pc yiii Msn Confused Msn Confused ayrıcaa buu form sitesii diğerr sşteleree göre çok içerikli... yardımlarınız için teşekkürler Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Aralık 2006       Mesaj #1525
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ekoselientari adlı kullanıcıdan alıntı

teşekkürler fakaat ben aynıı uygulamayıı yaptığımdaa bugün pc yii yenideen kurmak gerektii pekii bu neden olmuş olabiliir Msn Confused windows/system32/config/system diyee bir utarıylaa karşılaştım we pc açılmadııı Msn Confused we pc yi kurmak için cd takın diyee bie uyarıylaa tekrar karşılaştım kii iştee en sonundaa tekraar formatladık pc yiii Msn Confused Msn Confused ayrıcaa buu form sitesii diğerr sşteleree göre çok içerikli... yardımlarınız için teşekkürler Msn Wink

Bu hatayla muhtemelen yanlis bir dosya sildiginizden karsilasmissinizdir.
ekoselientari - avatarı
ekoselientari
Ziyaretçi
19 Aralık 2006       Mesaj #1526
ekoselientari - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

Bu hatayla muhtemelen yanlis bir dosya sildiginizden karsilasmissinizdir.

sanırııım biir dosyaa sildiim ondaan kaynaklandıı siziin dediğiniiz gibii saool l.a.d.y tşklrr yardımlarınıız içinn Msn Grin Msn Wink
ekoselientari - avatarı
ekoselientari
Ziyaretçi
19 Aralık 2006       Mesaj #1527
ekoselientari - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR YAAA BENDE LİWE ARTI DİCOWERY MSN KULLANIYOORUM FAKAAT ARKADAŞLARIM İFADELERİMİ ALAMADIKLARINI SÖYLEDİLER :s:s:s DİSCOWERY DEKİ İFADELERİMİİ EKLE TUŞUYLA ALMALARINA İZİN WERMEE KUTUCUĞUU BOŞ ŞUAAN WE BEN NEE YAPACAĞIMII ŞAŞIRMIŞ DURUMDAYIIM BUNUN İÇİN NE YAPMAMI ÖNERİRSİNİİZZZZ BANA .... ŞİMDİDEENN İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER...
mongi - avatarı
mongi
Ziyaretçi
19 Aralık 2006       Mesaj #1528
mongi - avatarı
Ziyaretçi
ya ben bir şey soracaktım benim mesengerimde genel profil oluştur bölümüm aktif değil onu nasıl aktif edebilirim bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim birde bu bülümüm tüm özelliklerini nerden öğrene bilirim
sanalagora - avatarı
sanalagora
Ziyaretçi
20 Aralık 2006       Mesaj #1529
sanalagora - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar bana avatarımı büyütecek ve karşıdan da o şekilde görünebileceği bir program veya bir seçenek varmı yardımcı olursanız sevinirim...
hillmee83 - avatarı
hillmee83
Ziyaretçi
20 Aralık 2006       Mesaj #1530
hillmee83 - avatarı
Ziyaretçi
bende de 80072efd kod hatası veriyor bilgisayarda ttnet le bağlantı kuruyorum windows xp kullanıyorum güvenlik duvarım var ayrıca internette yazan her şeyi denedim

denediğim yollar
1) sınama işini yaptım yine bu hatayı verdi çözüm için yol göstermedi (msn de araçlar bağlantı gelişmiş ayarlarda socks yazan sayfada yaptım bu işlemi)

2)başlat çalıştırdan cmd de dosyaların hepsini sırayla çalıştırdım regsvr32 ile başlayan bütün dosyaları

3)bilgisayarımın tarih ve saatini ayarladım

4)güvenlik duvarına msn e izin vermesini sağladım

5)bağlantı ayarlarımın hepsini kontrol ettim

yukarıdakilerin hepsini yaptım arkadaşlar bana bir ÇÖZÜMMMMMMMM
lütfen 4 gündür msn im yok

msn messenger da araçlar seçenekler bağlantı gelişmiş ayarlar bölümün de bir resim var

bilgisayar resmi arada çizgi var sonra modem resmi modemden sonra mavi bir çizgi var sonra dünya resmi var işte bu modem ile dünya resmi arasında bir üçgen içinde ünlem işareti var sorunun orda olduğunu zannediyorum oradaki ünlem işaretini nasıl kaldırabilirim
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM MSN DEN ANLAYAN ARKADAŞLAR MESAJLARINIZI BEKLİYORUM ÖZEL OLARAK GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM AYRICA ADMİNİSTRATÖRLERDEN DE YARDIM BEKLİYORUM SAYFAYA TEŞEKKÜR