Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 154

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.584 Cevap: 3.874
Kreacher - avatarı
Kreacher
Ziyaretçi
21 Aralık 2006       Mesaj #1531
Kreacher - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar. Siteyi gezdim ama bulamadım , belki yok bilmiyorum ama hani şöyle bir program var: msn de sizi kimin engellediğini gösteren bişey... Daha önce birilerinden duymuş ve bi yerlerde görmüştüm. Şimdi o programı ben de kullanmak istiyorumNaughty Yardımcı olur musunuz, var mı sitede Tender Poke
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2006       Mesaj #1532
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hillmee83 adlı kullanıcıdan alıntı

bende de 80072efd kod hatası veriyor bilgisayarda ttnet le bağlantı kuruyorum windows xp kullanıyorum güvenlik duvarım var ayrıca internette yazan her şeyi denedim

Sponsorlu Bağlantılar
denediğim yollar
1) sınama işini yaptım yine bu hatayı verdi çözüm için yol göstermedi (msn de araçlar bağlantı gelişmiş ayarlarda socks yazan sayfada yaptım bu işlemi)

2)başlat çalıştırdan cmd de dosyaların hepsini sırayla çalıştırdım regsvr32 ile başlayan bütün dosyaları

3)bilgisayarımın tarih ve saatini ayarladım

4)güvenlik duvarına msn e izin vermesini sağladım

5)bağlantı ayarlarımın hepsini kontrol ettim

yukarıdakilerin hepsini yaptım arkadaşlar bana bir ÇÖZÜMMMMMMMM
lütfen 4 gündür msn im yok

msn messenger da araçlar seçenekler bağlantı gelişmiş ayarlar bölümün de bir resim var

bilgisayar resmi arada çizgi var sonra modem resmi modemden sonra mavi bir çizgi var sonra dünya resmi var işte bu modem ile dünya resmi arasında bir üçgen içinde ünlem işareti var sorunun orda olduğunu zannediyorum oradaki ünlem işaretini nasıl kaldırabilirim
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM MSN DEN ANLAYAN ARKADAŞLAR MESAJLARINIZI BEKLİYORUM ÖZEL OLARAK GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİM AYRICA ADMİNİSTRATÖRLERDEN DE YARDIM BEKLİYORUM SAYFAYA TEŞEKKÜR

İşin bilgisayarla ilgli kısmını yapmıssın doğru fakat kullandıgın modem marka ve modeline göre farklı güvenlik duvarı ayarları vardır...

Modemin içine girip bu güvenlik duvarının ayarlarını kontrol etmeni öneririm.gerekirse devre dısı bırakmalısın!!!

bunları yaptıktan sonra bilgisayarının IP 'sini sabitleyip 1 proxy kullanmanı öneririm bu proxy ye Ag alt gecidinin numarasını verebilirsin örn; (192.168.1.1) gibi...

dahada olmazsa Ag yapılandırmanı Bastan kurman gerekebilir...kullanıcı olarak ev-agı değil workgroup yapmanı öneririm...
mtnylmz - avatarı
mtnylmz
Ziyaretçi
21 Aralık 2006       Mesaj #1533
mtnylmz - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar bu msn il ilgili pek bilgim yok. msn 8.0 ve win xp kullanıyorum. bu msn de kullandığım resimleri benim yerime belirli aralıklarla sürekli olarak değiştirme yapan yapan bir program var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2006       Mesaj #1534
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mtnylmz adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar bu msn il ilgili pek bilgim yok. msn 8.0 ve win xp kullanıyorum. bu msn de kullandığım resimleri benim yerime belirli aralıklarla sürekli olarak değiştirme yapan yapan bir program var mı ? yardımcı olursanız sevinirim.

Konuyu inceleyin:
https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/2910-display-picture-manager.html
mongi - avatarı
mongi
Ziyaretçi
21 Aralık 2006       Mesaj #1535
mongi - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar iyi günler live mesenger da menü çubuğunun araçlar bölümünde seçeneklerde genel profl oluşturma bölümü var bende orası aktif değil acaba bunu nasıl aktif hale getirebilirim yardımcı olursanız sevinirm şimdiden teşekkürler
bu arada bu siteyi kullanma hakkında da biraz yardımcı olabilrmisiniz
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
21 Aralık 2006       Mesaj #1536
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mongi adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar iyi günler live mesenger da menü çubuğunun araçlar bölümünde seçeneklerde genel profl oluşturma bölümü var bende orası aktif değil acaba bunu nasıl aktif hale getirebilirim yardımcı olursanız sevinirm şimdiden teşekkürler
bu arada bu siteyi kullanma hakkında da biraz yardımcı olabilrmisiniz

zaten orası Windows Live Spaces 'daki general bölümüne yönleniyor..

kendi spacenizden'de düzenleyebilirsiniz..
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
22 Aralık 2006       Mesaj #1537
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
@hotmail.com yada @gmail.com yerine farklı uzantılı mailleri nasıl açabilirim ? mesela @sersem.org gibi ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Aralık 2006       Mesaj #1538
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eLmA_$eKeR! adlı kullanıcıdan alıntı

@hotmail.com yada @gmail.com yerine farklı uzantılı mailleri nasıl açabilirim ? mesela @sersem.org gibi ???

İlgili konuyu inceleyin:
Hotmail / MSN adresleri dışındaki adreslerle MSN Oturumu Açma
favory35 - avatarı
favory35
Ziyaretçi
22 Aralık 2006       Mesaj #1539
favory35 - avatarı
Ziyaretçi
MSN LIVE MESENCER İMİ NASIL GÜNCELLEYEBİLİRİM.YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
22 Aralık 2006       Mesaj #1540
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
favory35 adlı kullanıcıdan alıntı

MSN LIVE MESENCER İMİ NASIL GÜNCELLEYEBİLİRİM.YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.

kullandığınız sürümü kontrol etmek için..

messenger'ı açın >Yardım'dan hakkındaya tıklayın..

Resimdeki gibi bir ekranla karşılaşıcaksınız..

sd12431234iv4

daha sonra alttaki linkten sürümünüzün yeni bir versiyonu olup olmadığını kontrol edin.

(MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri

varsa upgrade edin.