Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 156

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.602 Cevap: 3.874
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Aralık 2006       Mesaj #1551
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
oguzkaan adlı kullanıcıdan alıntı

Slm arkadaşlar gelen e-postalar var ama açılmıyo ne yapmalıyım yardım ederseniz sevinirim

Daha detaylı bilgi vermelisiniz. Karşılaştığınız hata nedir?
Sponsorlu Bağlantılar
ramansal - avatarı
ramansal
Ziyaretçi
24 Aralık 2006       Mesaj #1552
ramansal - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

Sign In buraya girip kişiler bölümünden silip eklemeyi deneyin.

Sponsorlu Bağlantılar

çok tşk. ederim

emeğe saygI!!!

ii çalışmalar!
oguzkaan - avatarı
oguzkaan
Ziyaretçi
24 Aralık 2006       Mesaj #1553
oguzkaan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

Daha detaylı bilgi vermelisiniz. Karşılaştığınız hata nedir?

oturum açtığımda 3 yeni iletiniz var diyor, aç diyorum bembeyaz boş bir sayfa açılıyor en altta bitti diyor. Ama başka bilgisayarda açılıyo sorun bu ilgilendiğiniz için teşekkürler
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
24 Aralık 2006       Mesaj #1554
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
oguzkaan adlı kullanıcıdan alıntı

oturum açtığımda 3 yeni iletiniz var diyor, aç diyorum bembeyaz boş bir sayfa açılıyor en altta bitti diyor. Ama başka bilgisayarda açılıyo sorun bu ilgilendiğiniz için teşekkürler

Gerekli İnternet Explorer güncellemelerini yaparsanız sorun kalmayacaktır.
herman - avatarı
herman
Ziyaretçi
24 Aralık 2006       Mesaj #1555
herman - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ancak benim sorunuma bence sizde yanıt bulamayacağınızdan eminim çünkü bilgisayar teknisyenlerinden en üst teknisyenlere kadar bilgisayarımı götürdüğüm halde ilk kez butür bir vakada olumzuz bir yanıt aldım amerikada yetişen bilges ünüversitesine bağlı olan bir yabancı dahi inanamıyacaksınız bilgisayar programlamada üst görev yapan biriyle de tanıştım ve kesinlikle herşey denendiği halde yani anlıyacağınız pentyum 4 ana kart 2 defa değiştiği halde başarısız olunmuş ve bu konumda bilgisayar devriminde ilkkez raslandı diye plakette verdiler çok basit gelecek sorum ama malesef bir tek wındows kurucusu bilget kalmıştı sorum şu msn de wap camdan arkadaşları çağırabiliyor görüntüyü görebiliyorm ancak sesi ben veya karşı taraf açtığında bilgisayar tamamıyle kitleniyo reset dahi kitleniyo bilgisayarımı kapayıp açmak zorunda kalıyorum bu işlemi gerçekleştirmek için yaptıkları format atıldı ses kartı değişti wap kameram değişti ekran kartı değişti maus değişti ana kart değişti ve en son 790007 nolu panele bağlı adsle modem dahi değişti ve olmadı arkadaşlar belki inanamayacaksınız ama bu gerçek tabi yinede yılana sarılır gibi siz arkadaşlarımdan bilgi almak ve arkadaşlarla paylaşmak istedim teşekürler
ardaanil - avatarı
ardaanil
Ziyaretçi
24 Aralık 2006       Mesaj #1556
ardaanil - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben cep lıve msn kullanıyorun çok güzel bir program yapmışsınız teşekkür yalnız kişi listemden bazı adresleri siliyor ne yapmam gerekiyor yardım edin lütfen cevap gönderirseniz çok sevinirim
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
24 Aralık 2006       Mesaj #1557
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
herman adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar ancak benim sorunuma bence sizde yanıt bulamayacağınızdan eminim çünkü bilgisayar teknisyenlerinden en üst teknisyenlere kadar bilgisayarımı götürdüğüm halde ilk kez butür bir vakada olumzuz bir yanıt aldım amerikada yetişen bilges ünüversitesine bağlı olan bir yabancı dahi inanamıyacaksınız bilgisayar programlamada üst görev yapan biriyle de tanıştım ve kesinlikle herşey denendiği halde yani anlıyacağınız pentyum 4 ana kart 2 defa değiştiği halde başarısız olunmuş ve bu konumda bilgisayar devriminde ilkkez raslandı diye plakette verdiler çok basit gelecek sorum ama malesef bir tek wındows kurucusu bilget kalmıştı sorum şu msn de wap camdan arkadaşları çağırabiliyor görüntüyü görebiliyorm ancak sesi ben veya karşı taraf açtığında bilgisayar tamamıyle kitleniyo reset dahi kitleniyo bilgisayarımı kapayıp açmak zorunda kalıyorum bu işlemi gerçekleştirmek için yaptıkları format atıldı ses kartı değişti wap kameram değişti ekran kartı değişti maus değişti ana kart değişti ve en son 790007 nolu panele bağlı adsle modem dahi değişti ve olmadı arkadaşlar belki inanamayacaksınız ama bu gerçek tabi yinede yılana sarılır gibi siz arkadaşlarımdan bilgi almak ve arkadaşlarla paylaşmak istedim teşekürler

Kabalık olsun istemem ama atıyosunuz. Donanımsal tüm parçaları neredeyse değişmişsiniz RAM ve HDD hariç. Kurulum hatası vs diyecektimde yazılım uzmanları yapamadı tüm parçaları değiştik yine olamdı diyosanız sorun sizde kamera sizi görünce dayanamıyor demektir. Kendinize bir iyilik yapın ve kamera açmayın.
oguzkaan - avatarı
oguzkaan
Ziyaretçi
24 Aralık 2006       Mesaj #1558
oguzkaan - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar İnternet explorer ın güncellemelerini yapmaya çalışıyorum bu seferde ' Kur, bu sistemde Internet Explorer ın daha yeni bir sürümünün zaten kurulu olduğunu saptadı . Kur devam edemiyor.' diye mesaj veriyor. Benim asıl sorunumsa devam ediyor. Oturum açtığımda gelen mesajlarım açılmıyor sayfa bomboş
myortam - avatarı
myortam
Ziyaretçi
25 Aralık 2006       Mesaj #1559
myortam - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar,
msnemde bi virüs var adres imi olarak çıkıyor ve konuşma penceresi açtığım arkadaşlara otomatik gidiyor. neyseki arkdşlarıma söyleyip açmamalarını söylüyorum. virus proğramım inglizce ve bende pek anlamdığım için silemiyorum. Bana tavsiyesi olan varmıdır veya bildiğiniz türkçe antvirüs proğramları varmıdır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Aralık 2006       Mesaj #1560
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
myortam adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar,
msnemde bi virüs var adres imi olarak çıkıyor ve konuşma penceresi açtığım arkadaşlara otomatik gidiyor. neyseki arkdşlarıma söyleyip açmamalarını söylüyorum. virus proğramım inglizce ve bende pek anlamdığım için silemiyorum. Bana tavsiyesi olan varmıdır veya bildiğiniz türkçe antvirüs proğramları varmıdır.

Bilgisayarınızı Kaspersky 6.0'la taratmanızı öneririm.