Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 160

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.565 Cevap: 3.874
ilkeremir - avatarı
ilkeremir
Ziyaretçi
4 Ocak 2007       Mesaj #1591
ilkeremir - avatarı
Ziyaretçi
arkadsalar benim mediaplayerde dinlediğim müzikleri msn de görünüyo ama winemp da dinlediklerim görünmüyo nasıl çözebilirim acaba bu sorunu şimdiden teşekkürler
Sponsorlu Bağlantılar
kral_manganese - avatarı
kral_manganese
Ziyaretçi
4 Ocak 2007       Mesaj #1592
kral_manganese - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben 8.0 kullanıyorum ve burda paylaşım klasörleri eşitlenemiyor diyor bu sorunu nasıl çözebilirim ben arkadaşlarımla dosya paylaşmak istiyorum ama eşitleme yapılamadı diyor
Sponsorlu Bağlantılar
hallley - avatarı
hallley
Ziyaretçi
4 Ocak 2007       Mesaj #1593
hallley - avatarı
Ziyaretçi
merhaba live msn yükledim görüntülü arama yapıyor ama sadece sesli arama yapmıyor
Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x81000621 diye bir yazı çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ocak 2007       Mesaj #1594
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ramoveben adlı kullanıcıdan alıntı

Valla Arkadaşlar Bu control userpasswords2 olayı banada ilaç gibi geldi. ? Şimdiden Tşk Ederim. ?

Yardımcı olabilmemiz için neyi bilmek istediğinizi belirtmelisiniz. Msn Happy
Alıntı
ilkeremir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadsalar benim mediaplayerde dinlediğim müzikleri msn de görünüyo ama winemp da dinlediklerim görünmüyo nasıl çözebilirim acaba bu sorunu şimdiden teşekkürler

''Ne Dinliyorum'' özelliğini açmalısınız.

ndcj9
Alıntı
kral_manganese adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben 8.0 kullanıyorum ve burda paylaşım klasörleri eşitlenemiyor diyor bu sorunu nasıl çözebilirim ben arkadaşlarımla dosya paylaşmak istiyorum ama eşitleme yapılamadı diyor

Paylaşım Klasörleri'ni kullanabilmeniz için Windows dosya sisteminin NTFS olması gerekir. Harddisk sürücünüzün dosya sisteminin ne olduğunu öğrenmek için Bilgisayarım kısayoluna çift tıklayın, C: sürücüne sağ tıklayıp Özellikler'e girin ve Genel sekmesi altında Dosya sistemi: yazan bölümün karşısına bakın. FAT32 yazıyorsa, NTFS'ye dönüştürmeniz gerekiyor, aksi halde Paylaşım Klasörleri'ni kullanamazsınız.

Paylaşım Klasörlerini kullanabilmek için hem sizin hem de kişinizin NTFS (Performans, güvenlik, güvenilirlik ve diğer ileri düzey özellikleri sağlayan gelişmiş bir dosya sistemi.) dosya sistemi ile biçimlendirilmiş bir sistem bölüm (Bölüm, sabit sürücünüzün bir kısmı veya tamamı olabilir. Bölümler genellikle işletim sistemi yüklenmeden önce oluşturulur. Çoğu ev kullanıcısı için, sabit sürücünün yalnızca bir bölümü vardır.) kullanması gerekir. Sabit disklerin normalde NTFS dosya sistemi içinde biçimlendirilen tek bir bölümü vardır. Sabit diskinizin NTFS sistem bölümü kullanıp kullanmadığını belirlemek için Bilgisayarım'ı çift tıklatın, Windows'un yüklü olduğu sabit diski sağ tıklatın ve sonra Özellikler'i tıklatın. NTFS'nin Dosya sistemi'nin altında listelenip listelenmediğine bakın.
Sabit diskinizi komut isteminden NTFS'ye dönüştürmek için:
  1. Görev çubuğunda Başlat'ı ve sonra da Çalıştır'ı tıklatın.
  2. cmd yazın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
  3. convert c: /FS:NTFS (burada C: sabit diskinizi gösterir) yazın ve ardından ENTER'a basın.
  4. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
Notlar
  • Sabit diskinizi FAT32'den NTFS'ye nasıl dönüştürebileceğiniz konusunda daha fazla bilgi için Windows yardım belgelerinize başvurun. FAT32'den NTFS'ye dönüştürme işlemi sırasında bir aksilik olursa veri kaybedebilirsiniz.
Alıntı
hallley adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba live msn yükledim görüntülü arama yapıyor ama sadece sesli arama yapmıyor
Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x81000621 diye bir yazı çıkıyor yardımcı olursanız sevinirim

Araçlar > Ses ve Görüntü Kurulumundan hoparlör ve kulaklık ayarlarınızı kontrol edin.
hallley - avatarı
hallley
Ziyaretçi
4 Ocak 2007       Mesaj #1595
hallley - avatarı
Ziyaretçi
kulaklık ve mikrofon ayarların baktımyinede olmuyor görüntülü aramada sorun yokama ses ile arama yapamıyorum messenger şu anda kullanılamıyor daha sonra tekrar deneyin (0x81000621) diye bir yazı çıkıyor yokmu yardımcı olucak kimse
seyhzade - avatarı
seyhzade
Ziyaretçi
5 Ocak 2007       Mesaj #1596
seyhzade - avatarı
Ziyaretçi
msn live kullanıyorum, ama kişi listemdeki kişilerin resimleri gözukmuo, bunu nerden düzeltebilirim. Saygılar..
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
5 Ocak 2007       Mesaj #1597
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Alıntı

kulaklık ve mikrofon ayarların baktımyinede olmuyor görüntülü aramada sorun yokama ses ile arama yapamıyorum messenger şu anda kullanılamıyor daha sonra tekrar deneyin (0x81000621) diye bir yazı çıkıyor yokmu yardımcı olucak kimse

Discovery sisteminizde uyumsuzluk yapmıs dıscowery surumunuzu ve msn surumunuzu soylersenız yardımcı olabılırız bırbırıne uyumsuz ıkı surum kullanmanız durumunda verır bu hatayı

Alıntı
seyhzade adlı kullanıcıdan alıntı

msn live kullanıyorum, ama kişi listemdeki kişilerin resimleri gözukmuo, bunu nerden düzeltebilirim. Saygılar..

1ji1
nehirece - avatarı
nehirece
Ziyaretçi
5 Ocak 2007       Mesaj #1598
nehirece - avatarı
Ziyaretçi
Msn live messengerım açılır açılmaz.
"Windows Live Messenger bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor. Bu durumdan dolayı özür dileriz."
Hata imzasında da
"
AppName: msnmsgr.exe AppVer: 8.0.812.0 ModName: crypt32.dll
ModVer: 5.131.2600.2180 Offset: 0000ccb3
"
gibi şeyler yazıyor.1aydır fln böle.ama başka bir adresle girince sorun çıkmadan açılıyor.ne yapmam gerekiyor?
iyi çalışmalar...

gelen cvpla sonuca ulaşamadım.lütfen yardım edin.teşşekkür ederim...
gethafour - avatarı
gethafour
Ziyaretçi
5 Ocak 2007       Mesaj #1599
gethafour - avatarı
Ziyaretçi
Bilgisayarıma yeni windows kurdum. Ama ne yazıkki msne bi türlü giriş yapamıorum. İnternet var. Fakat messngera giriş yapamıom. Live messenger kurdum en yeni sürümünü indirdim. Yine de giriş yapamıorum. hata mesajı gelio mesajda şu;

"Üzgünüz, şu anda Windows Live Messenger oturumunuzu açamadık.Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Windows Live Messenger oturumunuzu açmak için birkaç başarısız girişimde bulundu.Güvenlik duvarınız Windows Live Messenger uygulamasının hizmete bağlanmasını engellior olabilir. Lütfen güvnlik duvarı ayarlarınız gözden geçirin. Daha fazla bilgi için satıcının yönergelerine bakın.

Hata Kodu: 80048820
Genişletilmiş Hata Kodu: 80048412"

İşte bu. Sorun gidere de tıkladım ama hiç bi sorun yok. Anlamış değilim bir türlü, sunucudan kaynaklanan bi sorundur sandım. Ama başkalarıda giremez öle bişey olsa...
Hata kodunun karşılıgındaki tüm çözümleri neredeyse denedim. Ama hiç bi sonuc yok. Bana birisi yardımcı olabilirmi acaba.
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
5 Ocak 2007       Mesaj #1600
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Çözümü olmayabilir fakat ben format sonrası bu tarz sorunla karşılaşınca Windows Messenger ile login oluyorum. Live messengerde bu loginden sonra çalışıyor. Yine yanılmıyorsam Windows Xp hesabına bir NET pasport eklediğin için çözülmüş oluyor.

Benim söylediğim alternatif bir çözüm.