Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 163

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.565 Cevap: 3.874
blanderos - avatarı
blanderos
Ziyaretçi
9 Ocak 2007       Mesaj #1621
blanderos - avatarı
Ziyaretçi
messenger R6025 hatası alıyorum ve live messegerim çalışmıyor
Sponsorlu Bağlantılar
sena_uv - avatarı
sena_uv
Ziyaretçi
9 Ocak 2007       Mesaj #1622
sena_uv - avatarı
Ziyaretçi
80072ee7 hata kodu.msn im açılmıo.dns ve anahtar bağlantı noktaları dio.nasıl düzeltebilirim??eski sürüm çalışıo live çalışmıyoMsn Sad

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2007       Mesaj #1623
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sena_uv adlı kullanıcıdan alıntı

80072ee7 hata kodu.msn im açılmıo.dns ve anahtar bağlantı noktaları dio.nasıl düzeltebilirim??eski sürüm çalışıo live çalışmıyoMsn Sad

Çoğu kişide bu yeni bir sürüm yüklediginde oluyor, Firewall ve internet bağlantınızı kontrol edin. MSN'e proxy üzerinden giriyorsanız normal bağlanmayı deneyin. Sonuç alamazsanız ağağıdaki programı deneyin:
https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/8230-messenger-error-fixer-hata-onarimi.html
muratatak - avatarı
muratatak
Ziyaretçi
10 Ocak 2007       Mesaj #1624
muratatak - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkdaşalr öncelikle. Benim sorunum Live messenger'la. 7,5 kullanıyodum daha sonra live messenger'i geçtim ama 7,5'da eklemiş olduğum bir çok adrresi Live meseenger göstermiyor.Bir kaç gün bekledim belki düzelir diye ama nafile. Live mseenger'i kaldırıp tekrar 7,5'i kurdum herşey normal ama Live messenger kullanmak istiyorum. Bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim.
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
10 Ocak 2007       Mesaj #1625
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
muratatak adlı kullanıcıdan alıntı

Selam arkdaşalr öncelikle. Benim sorunum Live messenger'la. 7,5 kullanıyodum daha sonra live messenger'i geçtim ama 7,5'da eklemiş olduğum bir çok adrresi Live meseenger göstermiyor.Bir kaç gün bekledim belki düzelir diye ama nafile. Live mseenger'i kaldırıp tekrar 7,5'i kurdum herşey normal ama Live messenger kullanmak istiyorum. Bu sorunu nasıl ortadan kaldırabilirim.

Madem böyle bir sorun var.. MSN 7.5'i açın ve MSN Ana penceresinde bulunan Kişiler sekmesine tıklayıp "Anlık ileti kişilerini kaydet" seçerek kişi listenizi (Belirlediğiniz bir konuma) kaydedin. Daha sonra Live Messengeri açın ve yine Kişiler sekmesinden "Anlık ileti kişileri al" seçerek kişi listenizi oluşturun...

111fu6

2kt2

3gl0

4yg2
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
muratatak - avatarı
muratatak
Ziyaretçi
10 Ocak 2007       Mesaj #1626
muratatak - avatarı
Ziyaretçi
İlgin için teşekkür ama ben onu da denemiştim zaten. Sölemeyi unuttum. Başka bir yolu var mı bildiğin..
asl_34 - avatarı
asl_34
Ziyaretçi
10 Ocak 2007       Mesaj #1627
asl_34 - avatarı
Ziyaretçi
benim sizlerden bir isteğim olacak bana acil olarak geri dönerseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim
benim sorunum:live messenger kullanıcısıyım ve kişi listemde bulunan bir arkadaşıma konuşma penceresi açtığımda messengerim kapanıyor ve sadece bu kişide oluyor yani diğer kişilerde bu sorun olmuyor
ve o kişi ile konuşmak için çevirim dışı olduğumda sorun olmuyor ama ben bunun nedenini anlamadım yardımcı olurmusunuz Msn CryMsn Sad
anemis - avatarı
anemis
Ziyaretçi
11 Ocak 2007       Mesaj #1628
anemis - avatarı
Ziyaretçi
Konuyu daha önce açmıştım ama açamamışım demekki Msn Happy konu yok çünkü.. neyse

Yeni bir msn hesabı aldım. ***@mortalkombatfans.com diye. Windows Live Messenger'da Dosyalar menüsündeki E-Posta adresimi doğrula seçeneğini kullanarak hesabımı doğrulamak istedim (ki bunu daha önce de yapmıştım ben hotmail adresi hiç kullanmadım) Tüm adımları gayet güzel yapmaya çalıştım en sonunda mail adresime bir email geleceğini ve gelen emaildeki adımları izlememi söyledi sistem.
Ne varki mail bir türlü gelmedi.. Firefox ile denedim olmadı IE ile denedim olmadı... Kendime mail gönderdim (mail hesabımda bir sorun mu var acaba diye) maillerim geliyor.. Arkadaşlarımın yolladığı mailler de geliyor. Ama MSN Hesabımı doğrulayamıyorum..
Ne yapmam lazım?

Şimdiden ilginiz ve alakanız için çok teşekkür ederim herkese.
İyi günler ve iyi çalışmalar dilerim
lanvin - avatarı
lanvin
Ziyaretçi
11 Ocak 2007       Mesaj #1629
lanvin - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben Windows 2000 pro kullanıcısıyım ve bilgisayarıma Live Messengerı kuramıyorum. Her defasında XP ve daha üstü işletim sistemi kullanın diyor.
Ben Live messenger kullanmak istiyorum. Biri bana nasıl bir yol izleyeceğim hakkında yardım etsin lütfen Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ocak 2007       Mesaj #1630
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
muratatak adlı kullanıcıdan alıntı

İlgin için teşekkür ama ben onu da denemiştim zaten. Sölemeyi unuttum. Başka bir yolu var mı bildiğin..

Kardeş bende de aynı sorun vardı. PC deki tüm MSN Messsenger materyallerini sil. Denetim masasından Program ekle kaldırdan Meessengerle ilgili ne varsa sil. Daha sonra C > Program Files in içindeki Messengerla igili ne varsa Shift+Delete ile sil. Tüm herşeyi sildikten sonra Live Messenger'ı http://g.msn.com/8reen_us/TR/INSTALL_MSN_MESSENGER_DL.EXE bu adresten indirip kur. Ben bu sorunu boyle hallettim