Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 164

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.565 Cevap: 3.874
zekidayi - avatarı
zekidayi
Ziyaretçi
11 Ocak 2007       Mesaj #1631
zekidayi - avatarı
Ziyaretçi
ben msn live messenger kullanıyorum. bilg format cektimde msn deki ifadelerim yani avatarlar yok oluyor, bunların yok olmaması için ne yapmam gerekir onların saklandğı yer varmı kopyalayıp formattan sonra tekrar yapıştırmak için
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2007       Mesaj #1632
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
zekidayi adlı kullanıcıdan alıntı

ben msn live messenger kullanıyorum. bilg format cektimde msn deki ifadelerim yani avatarlar yok oluyor, bunların yok olmaması için ne yapmam gerekir onların saklandğı yer varmı kopyalayıp formattan sonra tekrar yapıştırmak için

Aşağıdaki Link'i İnceleyiniz..
Sponsorlu Bağlantılar

MSN BackUp (İçerik Yedekleme/Geri Yükleme)

gülcan - avatarı
gülcan
Ziyaretçi
12 Ocak 2007       Mesaj #1633
gülcan - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar.dün gece msn adresime girdiğimde mail box'ımı açmaya çalıştığımda hipservice.passport.net diye bir adres benden ekrandaki karakterleri girmemi istedi bende şüphelendim girmedim.hotmail ana sayfasına gittim msn şifremi değiştirdim.şifrem değişti fakat tekrar mail box'ı açtığımda aynı adres aynı şeyleri istedi.netten yaptığım araştırmalara göre bu sorunu yaşayanlar varmış.internet geçmiş dosyasını silip gizliliği arttırıp virüs taraması yaptırıp sorunun çözülüceğini sölemişler. fakat bende hala düzelmedi.e postalarıma bakamıyorum.lütfen yardım edin.teşekkürler
driver34 - avatarı
driver34
Ziyaretçi
12 Ocak 2007       Mesaj #1634
driver34 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar.
Gmail hesabımla msn ye girmek istiyorum ama nsl olcak bilimiyorum.
Normal kullanıcı adı ve şifremi yazdığımda hata veriyor.
Özel bir işlem mi yapmak gerekiyor bunun için_?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2007       Mesaj #1635
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
driver34 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar.
Gmail hesabımla msn ye girmek istiyorum ama nsl olcak bilimiyorum.
Normal kullanıcı adı ve şifremi yazdığımda hata veriyor.
Özel bir işlem mi yapmak gerekiyor bunun için_?

Gmail ile Msn den oturum açmak için onu Net.Password e kaydetmen gerekir.
Msn Messenger açıldığında Get a new account yapacak.
Do you have an e-mail address?

Alıntı

If you have an e-mail address, you can use it to sign up for MSN. If you don't have an e-mail address, you can get a free MSN Hotmail e-mail address you can use to sign in.
XXXX Yes, use my e-mail address
No, sign me up for a free MSN Hotmail e-mail address

Burada ilk şıkkı seçeceksin. (Siyahla yazılı olan)
Ve Sonra da ilerki bölümde emaili ve kendini kaydediceksin.Yapacağın işlem bunla sınırlı ayrıca MSN'den maila cevap vererek emaili normalde de kullandığını kanıtlayarak nickname alabilirsin.
gülcan - avatarı
gülcan
Ziyaretçi
13 Ocak 2007       Mesaj #1636
gülcan - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar.sonunda şimdilik bir problemim yok.e postalarımı açabiliyorum.ve burdan türkiyeye sesleniyorum.çünkü sanırım ilk defa ben yaşıyorum bu olayı. araştırmalarım sonucunda bu yargıya vardım.eğer sizdede böle bir sorun olursa ekrana gelen karakterleri girmeyin.yanındaki sesli dinleme kısmına tıklayıp sonucu görün. görün diyorum çünki sesli okunan karakterler ekrandakiyla alakasız.hiç karakter yok sadece sayılardan oluşuyor.hatta okadar ilginçki sekiz karakter olması gerekirken 10 rakam söleniyor.bende sesli okunan bu rakamları girerek mailime ulaşabildim sonunda. ilginiz için teşekkürler.umarım yazım faydalı olmuştur.Allah kimseye böle bişiy yaşatmasın.
KIRIK ANAHTAR - avatarı
KIRIK ANAHTAR
Ziyaretçi
14 Ocak 2007       Mesaj #1637
KIRIK ANAHTAR - avatarı
Ziyaretçi
Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x81000621)
kişiyi aradığımda bu ileti çıkıyor ve bağlanamıyorum fakat görüntülü aramada sorun yok acaba neden olabilir?
serdaronline - avatarı
serdaronline
Ziyaretçi
15 Ocak 2007       Mesaj #1638
serdaronline - avatarı
Ziyaretçi
64470hata20kodu
Bu Kodu Alıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2007       Mesaj #1639
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
serdaronline adlı kullanıcıdan alıntı

64470hata20kodu
Bu Kodu Alıyorum

Msn Messenger 80048820 Hata Kodu ve Çözümü

1) İnternetinizin olup olmadığını kontrol edin.
2) Bilgisayarınızın saatini ve tarihini kontrol edin
3) Explorerın proxy ayarlarının otomatik bul seçeneğini kaldırın.
explorerda tools(ayarlar) altında Internet Options(internet seçenekleri) connections (bağlantılar) Lan setting içindeki Automatically detect settings(otomatik proxy bul)seçeneğini kaldırın.
4) MSN Messenger 7.5i başlatın.sonra msn de "Tools" menüsündeki "Options." seçeneğini açın.orada "Connection," ve "Advanced Settings." seçeneğini açarak "SOCKS." seceneğini kaldırın okeyleyerek setting bölümünden çıkabilirsiniz.
5) Explorerın ayarlarındaki advantec seçeneğini ayarlayacağız.
explorerda tools(ayarlar) altında Internet Options(internet seçenekleri) menüsündeki advantec (gelişmiş) sekmesindeki security altındaki
"Check for server certificate revocation" (sertifika ile iilgili alanı) sekmesinin chekini kaldırın.
"Use SSL 2.0" sekmesini işarateleyin
"Use SSL 3.0" sekmesini işarateleyin
6) Sonra da msn messengerınızı tamamen kapatın. System treyden de kaldırın. Daha sonrada başlat çalıştırdan
aşağıdaki komutları yazın. Her komutu yazıp okeylediğinizde reğisterin başarılı bir şekilde yapıldığına dair mesaj gelecektir. İşleminizi bitirdikren sonra msni tekrar çalıştırın.çalışmazsa makinenizi restart edip deneyin.
Yine sorun devam ederse msni update seçeneği ile kurun.

Lady'den alıntıdır
ilkinc - avatarı
ilkinc
Ziyaretçi
16 Ocak 2007       Mesaj #1640
ilkinc - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Merhaba;
Artık cok bunaldım.Bana yardımcı olursanız svinirim.Şimdiden teşekkürler...
Öncelikle spacemi hazırladım.Ancak;
1- listemdeki kişilerde ve benım listemde sarı yıldız görünmüyor.
2-Messenger listesinde benim üzerime basıldıgında kartımdaki bilgilerde sürekli update yazısı var
3-Spacemdeki fotograflar slayt olarak gösterilmiyor,duruyor.Baslangıcta bir iki fotograf ilerleyip duruyor.Bu spacemi sadece listemde bulunan arkadaslarımın görmesini istiyorum.Ancak kimse görmüyor.
Yardımız için çok teşekkür ederim.Umarım benimde olur.