Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 166

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.584 Cevap: 3.874
the_lily - avatarı
the_lily
Ziyaretçi
19 Ocak 2007       Mesaj #1651
the_lily - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cazibe adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben msn 7.0 kulanıyorum.live msn yüklemek istiyorum fakat ifadeler silinecek diye yüklemiyorum. gerçekten yükleyince sıfırlanıyormu.bilen biri varsa tecrübeli yardımcı olabilirmi... şimddiden teşekkürer

Sponsorlu Bağlantılar
Türkiyem merhaba arkadaşım sorduğun sorunun tek yanıtı avr söylim. aslında biraz zahmetli olacak ama değecek. ilk işin msneni aç ve birisiyle konuşma penceresi aç . ve kalamsını isteğin msn avataralarını o kişiye gönder tek tek boş sayfaya daah sonra üzerlerine gel ve kopyala de açtığın bir klasörün içine tek tek at avatraları. daha sonra msn live ı yükleyebilirsin. daha sonra yapacağın ilk iş ise...; lıwe msn ger da bir konuşma penceresi aç ve ordan ifadeelrin olduğu seçeneğe gel. ordan diğer seçeneğine tıkla ve ordanda oluştura tıkla karşına çıkan gözat penceresinden daha önce kaydettiğin avatraları seç ve canın ne isityorsa her avatara yeniden bir yönlendirme seç ve bu şekilde avatarları kaybetmemiş olursun. kolay gelsinTürkiyem
blabla83 - avatarı
blabla83
Ziyaretçi
19 Ocak 2007       Mesaj #1652
blabla83 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar merhaba.

Sponsorlu Bağlantılar
msn live beta kullaniyorum. msne sweetIM i yukledim. daha sonradan kaldirmak istedim. program ekle/kaldirdan sildim ama msnimden silemiyorum. msn tekrar yukledim ancak sonuc degismedi bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz?

tesekkuler
hamann_m5 - avatarı
hamann_m5
Ziyaretçi
19 Ocak 2007       Mesaj #1653
hamann_m5 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaslar

ben msn live 8.0 kullaniyorum bunu yaninda msn live plus ve msn discovey live kullaniyorum benim sorum su:

ben ne zaman sesli konusma secenegini tikladigim zaman msn'de dusuyorum, yani msn hata veriyor ve kapaniyor. o hatanin hangi cod oldugunuda soylemiyor...bana yardim edebilirmisiniz....yardimlarinizi bekliyorum....

iyi calsimalr
saygilarimla
serdaronline - avatarı
serdaronline
Ziyaretçi
20 Ocak 2007       Mesaj #1654
serdaronline - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
SwEeTyGiRl adlı kullanıcıdan alıntı

Msn Messenger 80048820 Hata Kodu ve Çözümü

1) İnternetinizin olup olmadığını kontrol edin.
2) Bilgisayarınızın saatini ve tarihini kontrol edin
3) Explorerın proxy ayarlarının otomatik bul seçeneğini kaldırın.
explorerda tools(ayarlar) altında Internet Options(internet seçenekleri) connections (bağlantılar) Lan setting içindeki Automatically detect settings(otomatik proxy bul)seçeneğini kaldırın.
4) MSN Messenger 7.5i başlatın.sonra msn de "Tools" menüsündeki "Options." seçeneğini açın.orada "Connection," ve "Advanced Settings." seçeneğini açarak "SOCKS." seceneğini kaldırın okeyleyerek setting bölümünden çıkabilirsiniz.
5) Explorerın ayarlarındaki advantec seçeneğini ayarlayacağız.
explorerda tools(ayarlar) altında Internet Options(internet seçenekleri) menüsündeki advantec (gelişmiş) sekmesindeki security altındaki
"Check for server certificate revocation" (sertifika ile iilgili alanı) sekmesinin chekini kaldırın.
"Use SSL 2.0" sekmesini işarateleyin
"Use SSL 3.0" sekmesini işarateleyin
6) Sonra da msn messengerınızı tamamen kapatın. System treyden de kaldırın. Daha sonrada başlat çalıştırdan
aşağıdaki komutları yazın. Her komutu yazıp okeylediğinizde reğisterin başarılı bir şekilde yapıldığına dair mesaj gelecektir. İşleminizi bitirdikren sonra msni tekrar çalıştırın.çalışmazsa makinenizi restart edip deneyin.
Yine sorun devam ederse msni update seçeneği ile kurun.

Lady'den alıntıdır

sorun hollolmuştur basit bir karışıklık tarih ayarlar yüzünden :d 2006 yapmıştım ondan girmiyormuş ilgnize teşekkürler
dusan - avatarı
dusan
Ziyaretçi
21 Ocak 2007       Mesaj #1655
dusan - avatarı
Ziyaretçi
merhaba yeni üye oldum ve site çok hoşuma gitti herkese teşekkür.gelelim sorunuma:msn açılıyor fakat e postaya tıkladığımda boş bir sayfa açılıyor ve alt taraf sağında ssl korumalı 128 bit yazıyor. ve gelen kutusuna giremiyorum destek verirseniz sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2007       Mesaj #1656
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
lordalucard adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar bir kişi tarafından msn adresim çalındı yardımcı olabilecek iseniz cevap yazmanızı isterim

İlgili konuyu inceleyin, küçük de olsa bir ihtimal:
Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

Alıntı
cazibe adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben msn 7.0 kulanıyorum.live msn yüklemek istiyorum fakat ifadeler silinecek diye yüklemiyorum. gerçekten yükleyince sıfırlanıyormu.bilen biri varsa tecrübeli yardımcı olabilirmi... şimddiden teşekkürer

WLM kurduğunuzda ifadeleriniz kaybolmayacaktır. Ama yine de her ihtimale karşı ifadelerinizi yedeklemek isterseniz aşağıdaki konuyu inceleyin:
https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-icerikleri/2154-msn-backup-icerik-yedekleme-geri-yukleme.html
GkhnTrn - avatarı
GkhnTrn
Ziyaretçi
21 Ocak 2007       Mesaj #1657
GkhnTrn - avatarı
Ziyaretçi
merhabaa. ya ben dünden beri kafayı yedim.. benim sorunum çok ilginç. benim pc ye taktığım kameraları, kameranın kendi yerinden açtığım zaman normal.. msnden ses ve görüntü kurulumundan baktığım zamanda normal.. fakat görüşme açtığım zaman ters gösteriyor.. baş aşağı gösterio kamera.. msni komple kaldırdım sildim tekrar yükledim ama çare olmadı..ne yapmam gerek..yarımcı olun lütfen..Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ocak 2007       Mesaj #1658
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
GkhnTrn adlı kullanıcıdan alıntı

merhabaa. ya ben dünden beri kafayı yedim.. benim sorunum çok ilginç. benim pc ye taktığım kameraları, kameranın kendi yerinden açtığım zaman normal.. msnden ses ve görüntü kurulumundan baktığım zamanda normal.. fakat görüşme açtığım zaman ters gösteriyor.. baş aşağı gösterio kamera.. msni komple kaldırdım sildim tekrar yükledim ama çare olmadı..ne yapmam gerek..yarımcı olun lütfen..Msn Happy

Kamera ayarlarıyla alakalı 1 şey.Kamera ayarlarınıza bakın.Msn Happy
GkhnTrn - avatarı
GkhnTrn
Ziyaretçi
21 Ocak 2007       Mesaj #1659
GkhnTrn - avatarı
Ziyaretçi
kamera ayarlarına girdiğim zaman normal gösterio.. hatta msnde ses ve görüntü ayarlarına girdiğim zamanda normal.. ama web kamerası ayarlarına girdiğimde yada karşı tarafa açtığımda ters görünüorum.. ve ayarlarda böle bi şey yok zaten..baş aşağı durmanı sağlayan bişeyde yok ki tersi olsun Msn Happy kafayı yedim walla yaaa.. format atıcam bu gidişle.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2007       Mesaj #1660
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
GkhnTrn adlı kullanıcıdan alıntı

kamera ayarlarına girdiğim zaman normal gösterio.. hatta msnde ses ve görüntü ayarlarına girdiğim zamanda normal.. ama web kamerası ayarlarına girdiğimde yada karşı tarafa açtığımda ters görünüorum.. ve ayarlarda böle bi şey yok zaten..baş aşağı durmanı sağlayan bişeyde yok ki tersi olsun Msn Happy kafayı yedim walla yaaa.. format atıcam bu gidişle.

Kamera ayarlarınızı kişiye cam gönderince yapmayı deneyin.Size 1 örnek göstericem Msn Happy

1.aşama webcamınız açıkken webkamerası ayarlarına tıklayın..

jpg10cl

2.Aşama Gelişmiş özellik varsa webcam ayarlarınızda ''Gelişmiş''e Tıklayın...

jpg22kz

3.Aşama Webcam ayarlarınızı gözden geçirin..

jpg30ws