Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 167

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.565 Cevap: 3.874
yakaris - avatarı
yakaris
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #1661
yakaris - avatarı
Ziyaretçi
Benim msn adresi girdiğim bölümde başka mail adresleri var. Daha önceden başka bir arkadaş verdiğiniz cevapta Başlat-->Çalıştır a girip oraya control userpasswords2 yazın. Açılan pencerede "Gelişmiş" menüsüne geçin ve "Parolaları Yönet" butonuna tıklayın. Silmek istediğiniz mail adresini seçip "Kaldır" demeniz yeterli diye yazmışsınız ama bende orada adresler görünmüyor. Her yere baktım fakat bir türlü silemedim. Document And Settings in içindeki gizli dosyalar dahil her şeyi temizledim. Kaldırdım tekrar kurdum fakat olmuyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim..
Sponsorlu Bağlantılar
Meyus - avatarı
Meyus
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #1662
Meyus - avatarı
Ziyaretçi
bende msn live messenger 8.0 beta war ve nerdeyse bir haftadır msn e girerken hata veriyor açmıo ne yapabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #1663
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Meyus adlı kullanıcıdan alıntı

bende msn live messenger 8.0 beta war ve nerdeyse bir haftadır msn e girerken hata veriyor açmıo ne yapabilirim

öncelikle hata kodunu bize vermeyi deneyebilirsiniz Bilmem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #1664
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Meyus adlı kullanıcıdan alıntı

BesTaMi - avatarı
BesTaMi
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #1665
BesTaMi - avatarı
Ziyaretçi
mrb..

Ben msn de mobil olayina aboneyim.. ve bunu iptal etmek istiyorum mobile yonlendirilmesini iptal istiyorum..ne yapabilirim.tsklr
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
24 Ocak 2007       Mesaj #1666
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
BesTaMi adlı kullanıcıdan alıntı

mrb..

Ben msn de mobil olayina aboneyim.. ve bunu iptal etmek istiyorum mobile yonlendirilmesini iptal istiyorum..ne yapabilirim.tsklr

Merhaba.. Vereceğim linkte nasıl iptal edeceğiniz resimli olarak anlatılıyor..

Resimli Anlatım: https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/3425-msnde-cevrimdisi-durumunuzu-hareketli-gosterin.html?highlight=hareketli+msn#post59274
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
BesTaMi - avatarı
BesTaMi
Ziyaretçi
24 Ocak 2007       Mesaj #1667
BesTaMi - avatarı
Ziyaretçi
tskkklurler fakat

verdigin linkte iptal etmem icin MY account kismina tiklayip delete yapmam gerekiyor.oysa ki iptal linkinde MY aCcouNT diye bir kısım yok
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
24 Ocak 2007       Mesaj #1668
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
BesTaMi adlı kullanıcıdan alıntı

tskkklurler fakat

verdigin linkte iptal etmem icin MY account kismina tiklayip delete yapmam gerekiyor.oysa ki iptal linkinde MY aCcouNT diye bir kısım yok

Adresi ve şifreyi yazıp oturumu açtığınızda karşınıza çıkan sayfada zaten My Account var...

daeete1dg
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
BesTaMi - avatarı
BesTaMi
Ziyaretçi
25 Ocak 2007       Mesaj #1669
BesTaMi - avatarı
Ziyaretçi
Giriş Yaptıktan Sonra Nedense BAna WELcome xxx gibi Bir Yazi GelmiyoR Gelen Ekran Asagidadir.

i8496 msnmbl

Bu Ekrandan Ne secersem Seceyim Benden Telefonuma Gelecek Kodu girmemi istiyor...
Cancel Dedidimde ise msn mobile ana sayfasina geliyor..YAni my Account Falan Yok giriş sayfasi neyse o cikiyor.
rifquee - avatarı
rifquee
Ziyaretçi
25 Ocak 2007       Mesaj #1670
rifquee - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar..

Ben msn live kullanıyordum. Bilgisayaar takıldı ve baştan başlatmak zorunda kaldım. Bilgisayar baştan başladıktan sonra msn açılmamaya başladı yani sağ aşağıda icon olarak görünüyo fakat üstüne geldiğim zaman kayboluyordu ve kaç kere tekrar açtım yine aynı şey oldu... Sildim tekrar yükledim 1000 kere baştan başlattım ama olmadı yinede... 7.5 sürümünüde yükledim fakat oda olmadı... Bu sorunu nasıl halledebilirim yardım ederseniz çok sevinirim Msn Happy..