Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 168

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.565 Cevap: 3.874
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
25 Ocak 2007       Mesaj #1671
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
rifquee adlı kullanıcıdan alıntı

Selam arkadaşlar..

Sponsorlu Bağlantılar
Ben msn live kullanıyordum. Bilgisayaar takıldı ve baştan başlatmak zorunda kaldım. Bilgisayar baştan başladıktan sonra msn açılmamaya başladı yani sağ aşağıda icon olarak görünüyo fakat üstüne geldiğim zaman kayboluyordu ve kaç kere tekrar açtım yine aynı şey oldu... Sildim tekrar yükledim 1000 kere baştan başlattım ama olmadı yinede... 7.5 sürümünüde yükledim fakat oda olmadı... Bu sorunu nasıl halledebilirim yardım ederseniz çok sevinirim Msn Happy..

Denetim Masası > Program Ekle Kaldırdan Messengerla alakalı ne varsa kaldırın. Sonra Program Files'ın içindeki Messenger Dosyalarını silin. Daha sonra

- Başlattan çalıştır'a tıklayın regedit.exe yazıp enter'a basın. Aşağıdakileri silin:

-
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSNMessenger ı silin...

-
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger ı silin...

Son Olarak vereceğim linkten Messenger'ı indirin ve kurun.

ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
doing - avatarı
doing
Ziyaretçi
25 Ocak 2007       Mesaj #1672
doing - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba. Benim MSN'de mesajlaşma sırasında kendi avatarım ve kendi smileylerim (MSN'nin standart olanları hariç) karşı tarafa gözükmüyor. Aynı zamanda karşı tarafında avatar ve kendi smileyleri bana gözükmüyor. {ayarlarda karşı tarafın resmimi görme seçeneği zaten seçilidir!!!} Acaba sorun nedir? Herkeste bu sorun var mı? "MSN programında" mı genel bir sorun var? Yardımlarınızı bekliyorum.

Sponsorlu Bağlantılar

*windows live messenger 8
*zone alarm security suite (ayarlarında msn taramasını kapatmama rağmen sorun devam etti)

blueLOVES - avatarı
blueLOVES
Ziyaretçi
26 Ocak 2007       Mesaj #1673
blueLOVES - avatarı
Ziyaretçi
Windows Vista yı nasıl indire bilirim ayrıca msn 9.5 hiç biryerde bulamıyorum biri bana yardım eder mi??????
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
26 Ocak 2007       Mesaj #1674
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
blueLOVES adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Vista yı nasıl indire bilirim ayrıca msn 9.5 hiç biryerde bulamıyorum biri bana yardım eder mi??????

Vindows Vista Lisans Gerektiren bir yazılım olduğu için bu sitede bulamazsınız, ancak XP'yi Vista görünümlü yapmak isterseniz <<< https://www.msxlabs.org/forum/ucretsiz-beta-yazilimlar/1201-vista-inspirat.html >>> bu linkten indirebilirsiniz.

MSN 9.5 Henüz Çıkmadı. Bazı Korsan Yazılımcıların isim oyunu olabilir. Resmi Sitesinde yayımlanmayan hiç bir Messenger versiyonunu kullanmamanızı öneririm...
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2007       Mesaj #1675
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yakaris adlı kullanıcıdan alıntı

Benim msn adresi girdiğim bölümde başka mail adresleri var. Daha önceden başka bir arkadaş verdiğiniz cevapta Başlat-->Çalıştır a girip oraya control userpasswords2 yazın. Açılan pencerede "Gelişmiş" menüsüne geçin ve "Parolaları Yönet" butonuna tıklayın. Silmek istediğiniz mail adresini seçip "Kaldır" demeniz yeterli diye yazmışsınız ama bende orada adresler görünmüyor. Her yere baktım fakat bir türlü silemedim. Document And Settings in içindeki gizli dosyalar dahil her şeyi temizledim. Kaldırdım tekrar kurdum fakat olmuyor. Yardımcı olursanız çok sevinirim..

Başlat > Çalıştır > control keymgr.dll yazıp enter'layın.
Çıkan pencerede istediğiniz mail adreslerinizi silebilirsiniz.
Alternatif olarak;
Silmek istediğiniz msn adresini ve şifresini, oturum açtığınız pencereye girin. "Beni anımsa" seçeneğinin yanındaki kutucuktaki işareti kaldırın ve başka bir msn'le oturumunuzu açın. İstemediğiniz msn adresiniz ordan silinmiş olacaktır.
Uzeyir_28 - avatarı
Uzeyir_28
Ziyaretçi
27 Ocak 2007       Mesaj #1676
Uzeyir_28 - avatarı
Ziyaretçi
Selam arkadaşlar, benim de bi sorum olucak. Messenger kullanırken kaydettiğimiz göz kırpmalarını, avatarları, smileyleri v.b. şeyleri bilgisayara format attıktan sonra nasıl tekrar kullanıcaz.
Hepsi format atınca kayboluyor çünkü, bi yardım eder misiniz Msn Sad
shady - avatarı
shady
Ziyaretçi
27 Ocak 2007       Mesaj #1677
shady - avatarı
Ziyaretçi
mrbalar arkadaşlar size saçma ve salakca gelicek ama ben msnimin şifresini çaldırdım ve gizli sorunun cvbnıda unuttum neyapmam gerekiyo lütfen bana yardımcı olurmusunuz çünkü içindeki 1 adres benim için çok ama çok önemli!bir mail gelmiş olması lazım ve o mail de beni ingiltereye davet eden e-mail!!lütfen bana yardım eden dilesin bednen ne dilerse!!
WOLF - avatarı
WOLF
Ziyaretçi
27 Ocak 2007       Mesaj #1678
WOLF - avatarı
Ziyaretçi
sizin bu msn karşıdan kiminle yazışma programını bulamadım nerde ve ingiliz ce yazıyor yardımcı olusanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ocak 2007       Mesaj #1679
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Uzeyir_28 adlı kullanıcıdan alıntı

Selam arkadaşlar, benim de bi sorum olucak. Messenger kullanırken kaydettiğimiz göz kırpmalarını, avatarları, smileyleri v.b. şeyleri bilgisayara format attıktan sonra nasıl tekrar kullanıcaz.
Hepsi format atınca kayboluyor çünkü, bi yardım eder misiniz Msn Sad

İlgili konuyu inceleyin:
https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-icerikleri/2154-msn-backup-icerik-yedekleme-geri-yukleme.html

Alıntı
shady adlı kullanıcıdan alıntı

mrbalar arkadaşlar size saçma ve salakca gelicek ama ben msnimin şifresini çaldırdım ve gizli sorunun cvbnıda unuttum neyapmam gerekiyo lütfen bana yardımcı olurmusunuz çünkü içindeki 1 adres benim için çok ama çok önemli!bir mail gelmiş olması lazım ve o mail de beni ingiltereye davet eden e-mail!!lütfen bana yardım eden dilesin bednen ne dilerse!!

Küçük de olsa bir ihtimal, ilgili konuyu inceleyin:
Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

Alıntı
WOLF adlı kullanıcıdan alıntı

sizin bu msn karşıdan kiminle yazışma programını bulamadım nerde ve ingiliz ce yazıyor yardımcı olusanız sevinirim

Karşı tarafın kimlerle yazıştığını öğrenmenizi sağlayan bir program yok.
aylin_ajans - avatarı
aylin_ajans
Ziyaretçi
28 Ocak 2007       Mesaj #1680
aylin_ajans - avatarı
Ziyaretçi
selam discovery i bir türlü yükleyemedim, bana yardımcı olabilir iseniz çok sewinirim tşkler

selam discoveryi bir türlü beceremedim yükledin ancak hata veriyor yardım alabilirmiyim lütfen..
Son düzenleyen aylin_ajans; 28 Ocak 2007 19:45 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi