Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 169

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.549 Cevap: 3.874
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
28 Ocak 2007       Mesaj #1681
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
aylin_ajans adlı kullanıcıdan alıntı

selam discovery i bir türlü yükleyemedim, bana yardımcı olabilir iseniz çok sewinirim tşkler

Sponsorlu Bağlantılar
selam discoveryi bir türlü beceremedim yükledin ancak hata veriyor yardım alabilirmiyim lütfen..

sorunu tam olarak yazsaydınız yardımcı olabılırdık + msn surumunuzude yazın
GreenEye - avatarı
GreenEye
Ziyaretçi
28 Ocak 2007       Mesaj #1682
GreenEye - avatarı
Ziyaretçi
selam ya mailim de bi sorun var düzeltemiyorum lütfen yardımcı olun expolerden mailime girdiğimde mailim şu şekilde görünüyo ama mozilla dan girdiğimde hiç bir sorun görünmüyo yani mail okuma ayarlarında falan bir sorun yok sanırım expolerle ilgili bi sorun var galba Lütfen eğer sorunumu anladıysanız yardımcı olun.. Şu Resimden Dolayı herhangi bi mailime tıkladığımda açılmıyo
sorunot5
Sponsorlu Bağlantılar
lanvin - avatarı
lanvin
Ziyaretçi
29 Ocak 2007       Mesaj #1683
lanvin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
only for you adlı kullanıcıdan alıntı

Kardeş bende de aynı sorun vardı. PC deki tüm MSN Messsenger materyallerini sil. Denetim masasından Program ekle kaldırdan Meessengerle ilgili ne varsa sil. Daha sonra C > Program Files in içindeki Messengerla igili ne varsa Shift+Delete ile sil. Tüm herşeyi sildikten sonra Live Messenger'ı http://g.msn.com/8reen_us/TR/INSTALL_MSN_MESSENGER_DL.EXE bu adresten indirip kur. Ben bu sorunu boyle hallettim

Arkadaşım dediklerini harfiyen uyguladım ama hala windows 2000 e Live messenger kuramıyorum Msn Confused

İşletim sisteminizi yükseltin diyor halaaaaaa Msn Sad
pekseker - avatarı
pekseker
Ziyaretçi
29 Ocak 2007       Mesaj #1684
pekseker - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar msn adresim anlamadığım bir şekilde açılmıyor live msn den açınca parola veya kullanıcı adı yanlış diyor 7,5 msnden açınca hizmet kulanılmadığından açılmıyor diyor hata kodu 80048823 olarak veriyor anti virüsüm kaspersky işletim sistemim xp şimdiden saolun yardımcı olabilirseniz sevinirim......

saygılar
pekseker - avatarı
pekseker
Ziyaretçi
29 Ocak 2007       Mesaj #1685
pekseker - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar daha önce bi soru sormuştum ne oldu acaba bilginiz varmı saygılar saolun

arkadaşlar cvp bekliyorum şimdide hata kodu 80048821 diyo ne oluyor ya böle anlayamıyom yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm acilen lütfen saolun

arkadaşlar lütfen yardım acil demiştim ama neyse canınız saolsun genede saolun
Son düzenleyen pekseker; 29 Ocak 2007 18:29 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ocak 2007       Mesaj #1686
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
pekseker adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar msn adresim anlamadığım bir şekilde açılmıyor live msn den açınca parola veya kullanıcı adı yanlış diyor 7,5 msnden açınca hizmet kulanılmadığından açılmıyor diyor hata kodu 80048823 olarak veriyor anti virüsüm kaspersky işletim sistemim xp şimdiden saolun yardımcı olabilirseniz sevinirim......

saygılar

Alıntı

arkadaşlar daha önce bi soru sormuştum ne oldu acaba bilginiz varmı saygılar saolun

arkadaşlar cvp bekliyorum şimdide hata kodu 80048821 diyo ne oluyor ya böle anlayamıyom yardımmmmmmmmmmmmmmmmmmmm acilen lütfen saolun

Sağ altta bulunan saatin üzerine çift tıklayıp bilgisayarın tarih ve saatini kontrol et hata düzelecektir.
M.u.R.a.T - avatarı
M.u.R.a.T
Ziyaretçi
29 Ocak 2007       Mesaj #1687
M.u.R.a.T - avatarı
Ziyaretçi
Bu programda emeği geçen herkeze teşekkür eder ellerinize sağlık diyorum
DrAm3vLH - avatarı
DrAm3vLH
Ziyaretçi
29 Ocak 2007       Mesaj #1688
DrAm3vLH - avatarı
Ziyaretçi
varya cok sey orendım emn olun
pekseker - avatarı
pekseker
Ziyaretçi
30 Ocak 2007       Mesaj #1689
pekseker - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar daha önce msn ile ilgili maruzatımı bildirmiştim ancak bi cvp alamadım ilgilenirseniz sevinirim saygılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2007       Mesaj #1690
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

arkadaşlar daha önce msn ile ilgili maruzatımı bildirmiştim ancak bi cvp alamadım ilgilenirseniz sevinirim saygılar

Alıntı

saygılar

Alıntı

Alıntı
gulcan adlı kullanıcıdan alıntı

Sağ altta bulunan saatin üzerine çift tıklayıp bilgisayarın tarih ve saatini kontrol et hata düzelecektir.

Bir önceki Sayfa'da sorunuza Zaten Cevap verilmiş, Bunun dışında yardımcı olabileceğimiz bir konu varsa, açık ve net bir şekilde yazarsanız Cevap verilecektir.

Saygılarımla.. Msn Happy