Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 17

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.753 Cevap: 3.874
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
8 Ocak 2006       Mesaj #161
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
henry03 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ALLAH RIZASI İÇİN BİR CEVAP SORUNUM 80048820 ALLAH RIZASI İÇİN BENİM SORUNUMUN ÇÖZÜMÜNü

Sponsorlu Bağlantılar
80048820 no lu hata için..

Msn Messenger ı kapatın.System tray de simgesi de görünmesin.Tamamen çıkış yapın.

Salt köşede yer alan saate iki kere tıklayın; gün, ay ve saat ayarlarınızın doğru olduğuna emin olun..

Eğer doğruysa;

Başlat-->Çalıştır--> a gelin

regsvr32 softpub.dll

yazın ve enter deyin...

longtime - avatarı
longtime
Ziyaretçi
8 Ocak 2006       Mesaj #162
longtime - avatarı
Ziyaretçi
çevrim içi olmama rağmen bazı bilgisayarlarda çevrim dışı bazı bilgisayarlarda çevrim içi görünüyorum bunu nası düzeltebiliriz yardımcı olursanız sevinirim şimden sağolun
Sponsorlu Bağlantılar
henry03 - avatarı
henry03
Ziyaretçi
9 Ocak 2006       Mesaj #163
henry03 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Morrigan adlı kullanıcıdan alıntı

80048820 no lu hata için..

Msn Messenger ı kapatın.System tray de simgesi de görünmesin.Tamamen çıkış yapın.

Salt köşede yer alan saate iki kere tıklayın; gün, ay ve saat ayarlarınızın doğru olduğuna emin olun..

Eğer doğruysa;

Başlat-->Çalıştır--> a gelin

regsvr32 softpub.dll

yazın ve enter deyin...

ilgilendiğin için sağol ama kardeşim denedim olmadı arkadaşlar sistem yöneticisine gir filan diyor o nasıl bir yöntem oraya nerden giriliyor
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
9 Ocak 2006       Mesaj #164
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Ctrl+Alt+Delete tuşlarına aynı anda basarak "Windows Görev Yöneticisini" açın ve İşlemler menüsü altında çalışan "msnmsgr.exe" programını kapatın. Ondan sonra uygulamayı yapın.
henry03 - avatarı
henry03
Ziyaretçi
9 Ocak 2006       Mesaj #165
henry03 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Morrigan adlı kullanıcıdan alıntı

Ctrl+Alt+Delete tuşlarına aynı anda basarak "Windows Görev Yöneticisini" açın ve İşlemler menüsü altında çalışan "msnmsgr.exe" programını kapatın. Ondan sonra uygulamayı yapın.

bubu da denedim başka bir yol daha var mı hala aynısını diyor
ahmety - avatarı
ahmety
Ziyaretçi
9 Ocak 2006       Mesaj #166
ahmety - avatarı
Ziyaretçi
msn webcam da su hatadan hala kurtulamadım illa formatmı atmam lazım acaba kameranız bilgisayarınıza takılı olmadıgından veya suanda kamerayı göruntulu konusmada yada baska bir programda kullanmakta oldugunuzdan kamera ayarlarınızı degıstırmezsınız. msn ve webcam ı ıkı defa sildim kurdum yıne aynı hata regeditte bir cakısma yada portlarda bir sorun olmus olabilir diye dusunuyorum cunku diğer programlarda calısıyor kamera anlamıyorum hala sorunu nedir acaba bana yenıden tanıt demeyım cunku 2 defa yaptım bu işi sistemde de tanıttım msn webcamda fakat calısmadı tanıtırken kendımı goruyorum ufak pencereden msn de fakat son asamada yıne aynı yazı cıkıyor karsıma kamera takılı degıl ve ya baska bir program tarafıundan kullanılıyor diye kafayi yicem
piole - avatarı
piole
Ziyaretçi
9 Ocak 2006       Mesaj #167
piole - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim sorunum msn ile ilgili adresimi giriyorum _ifremi giriyorum tam aç1lacakken sorun gider bölümü ç1k1yor kar_1ma hata ise 80072ee6 diye bir sorun bunu nas1l gderebilirim yard1mc1 olurmusunuz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2006       Mesaj #168
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmety adlı kullanıcıdan alıntı

msn webcam da su hatadan hala kurtulamadım illa formatmı atmam lazım acaba kameranız bilgisayarınıza takılı olmadıgından veya suanda kamerayı göruntulu konusmada yada baska bir programda kullanmakta oldugunuzdan kamera ayarlarınızı degıstırmezsınız.

Evet format atmayın ...Smiley9 mavi yazıya dönüştürdüğüm yerdeki yazıya bakın başka program kullanıyor diyor doğrudur :.. msn başka programda camera çalışıyorsa kendi göstermez sadece değişik kişilerle messengerden kullanabilirsiniz :... sonuç olarak bu çalışan programı sonladırmanız lazım :...nasıl ? derseniz Ctrl+Alt+Delete tuş komibansyonu ile aygıt yöneticisini ekrana alın ve o çalışan programı sonlandırın :.. nasıl bulurum derseniz çeşitli yöntemleri var örnek biri exe. uzantılarından takip edin bulmak için > kolay gelsin
darkness44 - avatarı
darkness44
Ziyaretçi
9 Ocak 2006       Mesaj #169
darkness44 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar.
işyerinden internete girdiğim halde msn hesabıma giremiyorum. sanırım işyerinden birisi msn dondurma programını benim üzerimde kullanıyor. Kimin hesabımı dondurmaya çalıştığını ve msn de bağlanma sorununu nasıl halledebilirim. Birileri yardım ederse sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2006       Mesaj #170
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu merkezi 1 engelleme olabilir.. Bazı kullanıcılar izinli iken bazılarına böyle 1 müsade verilmemiş olabilir.. İşyeriniz Bilgi İşlem biriminden daha net 1 yanıt alacağınızdan eminim..
Son düzenleyen Blue Blood; 9 Ocak 2006 22:18