Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 170

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.549 Cevap: 3.874
lanvin - avatarı
lanvin
Ziyaretçi
30 Ocak 2007       Mesaj #1691
lanvin - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
lanvin adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşım dediklerini harfiyen uyguladım ama hala windows 2000 e Live messenger kuramıyorum Msn Confused

Sponsorlu Bağlantılar
İşletim sisteminizi yükseltin diyor halaaaaaa Msn Sad

ARKADAŞLAR BANA HALA BİRİ YARDIM ETMEYECEKMİ? Msn Cry
ŞU WİN 2000 E BİR LİVE MESSENGER KURAMADIK GİTTİ.
ÇILDIRACAM.HER SEFERİNDE XP' YE YÜKSELTİN DİYOR.
NOOOOOOOOOOOLUR YARDIM EDİN. ÜHÜHÜHÜHÜ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Ocak 2007       Mesaj #1692
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
lanvin adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADAŞLAR BANA HALA BİRİ YARDIM ETMEYECEKMİ? Msn Cry
ŞU WİN 2000 E BİR LİVE MESSENGER KURAMADIK GİTTİ.

Sponsorlu Bağlantılar
ÇILDIRACAM.HER SEFERİNDE XP' YE YÜKSELTİN DİYOR.
NOOOOOOOOOOOLUR YARDIM EDİN. ÜHÜHÜHÜHÜ

Windows Live Messenger'da Desteklenen İşletim Sistemleri: Windows Server 2003; Windows XP; Windows XP 64-bit

Saygılarımla.. Msn Happy

kadio - avatarı
kadio
Ziyaretçi
30 Ocak 2007       Mesaj #1693
kadio - avatarı
Ziyaretçi
bana msn listemdekilerden birinden b link geldi ileti olarak ona tıkladım artık bndende herkese gidiyo bnm isteğim dışında.Diğer mail adresimde de oluyo nasıl gidericem bu sorunu yardım edermisiniz Msn Sad
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
30 Ocak 2007       Mesaj #1694
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kadio adlı kullanıcıdan alıntı

bana msn listemdekilerden birinden b link geldi ileti olarak ona tıkladım artık bndende herkese gidiyo bnm isteğim dışında.Diğer mail adresimde de oluyo nasıl gidericem bu sorunu yardım edermisiniz Msn Sad

bu bir virus dur pc nızı taratın antıvırus ıle eger temıslenmez ıse format atmaktan baska cağre yok
Blizzard1905 - avatarı
Blizzard1905
Ziyaretçi
30 Ocak 2007       Mesaj #1695
Blizzard1905 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle hepinizden özür dilerim. 212 Mesaj sayısına ulaşmış bi topicte ne kadar arama yapsamda sorunumun tam olarak açıklayıcı bi cevap bulamadığımdan buraya yazmak zorunda kaldım.Sorunum şu:

Msn 7.5 kullanırken seslerde herhangi hiç bir sorun yoktu.(ileti sesleri,titreşim vb.) fakat 8.0 a geçtikten sonra gelen sesler yarım gelmeye bazende hiç gelmemeye başladı.Bunun sebebi ne olabilir ? Nasıl düzeltebilirim? Tekrardan özür dilerim.Kolay gelsin.
alptekgul - avatarı
alptekgul
Ziyaretçi
31 Ocak 2007       Mesaj #1696
alptekgul - avatarı
Ziyaretçi
ya ben plusı yukledım tam duzen calısıo ama her bılgısayarı kapatıp actıgımda plus msnden yoq oluo
tekrar yuklemek zorunda kalıyorumm
bı turlu cozemedımm acıl yardımlarınızı bekliorumm............
sheldon - avatarı
sheldon
Ziyaretçi
1 Şubat 2007       Mesaj #1697
sheldon - avatarı
Ziyaretçi
kardeşler ben 8.0 tam sürümmsn vardı bide media player skini vardı forumda onu yükledim 8.0 da sorunsuz çalışıyo bugün de 8.1 i yükledim onda yamuk yumuk gösteriyo. o skin 8.1 ile uyunlu değil mi acaba? bilgilendirirseniz sevinirim hea bide eğer 8.1 ile uyumlu değilse 8.1'le uyumlu olan o skini nerden bulabilirim? çok şey istedim galiba ya Msn Embarrassed

pardon pardon çok özür dilerim gerekli bilgiyi programı yüklerken söylüyomuş zaten 8.0 ile uyumlu olduğunu. peki ben bu media player 11 msn skinini nereden bulabilirim ?

8.1 ile uyumlu olan media player 11 sikinini neden bulabilirim Msn Grin
Son düzenleyen sheldon; 1 Şubat 2007 12:55 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
balacan - avatarı
balacan
Ziyaretçi
1 Şubat 2007       Mesaj #1698
balacan - avatarı
Ziyaretçi
kardes benim sorunum msn messengere flash objelerini yerlestirmek istiyorum(göz kirpmalari,dinamik resimler vs.) ne ve nasil yapabilirim
Tesekkürler
mermerci - avatarı
mermerci
Ziyaretçi
2 Şubat 2007       Mesaj #1699
mermerci - avatarı
Ziyaretçi
lütfen acil yardım, bir siteden kişisel ileti bölümüne ............. yi kopyalayın diye birşey vardı, bende hemen kopyaladım ve msn im hata veriyor. 80004005 hata kodu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım. sabahtan bu yana uğraşıyorum yapamadım.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
2 Şubat 2007       Mesaj #1700
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
balacan adlı kullanıcıdan alıntı

kardes benim sorunum msn messengere flash objelerini yerlestirmek istiyorum(göz kirpmalari,dinamik resimler vs.) ne ve nasil yapabilirim
Tesekkürler

Henüz mümkün değil.

Alıntı
mermerci adlı kullanıcıdan alıntı

lütfen acil yardım, bir siteden kişisel ileti bölümüne ............. yi kopyalayın diye birşey vardı, bende hemen kopyaladım ve msn im hata veriyor. 80004005 hata kodu nasıl düzeltebilirim lütfen yardım. sabahtan bu yana uğraşıyorum yapamadım.

C:\Documents and Settings\NeutralizeR\Local Settings\Application Data\Microsoft

Bu klasör altında bulunan Messenger ve Windows Live Contacts klasörlerini siliniz.

Not: 'NeutralizeR' yerinde kendi windows oturum açma adınız olacak.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.