Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 171

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.532 Cevap: 3.874
kitten_ - avatarı
kitten_
Ziyaretçi
2 Şubat 2007       Mesaj #1701
kitten_ - avatarı
Ziyaretçi
merhaba belki aynı soruyu yazmış arkadaşlar olmuştur malesef inceleme vaktim olmadı ama windows live messenger kullanıyorum (plus da var) şimdi size sormak istediğim şey şu: arkaplan resimleri, görüntü resimleri, yazı tipi gibi ayarları nasıl kaydedebilirim? bugün bilgisayara format atacağım haliyle live messenger'ı da tekrar kuracağım yalnız bu ayarları kaydetme olanağım varsa bunları da ona tanıtıp fazla vakit harcamadan diğer programların da kurulumunu tamamlamış olurum..bu nedenle böyle bir şey çok lazım.inşallah bir yolu vardır.cevap için şimdiden teşekkürler...
Sponsorlu Bağlantılar
Emir99 - avatarı
Emir99
Ziyaretçi
2 Şubat 2007       Mesaj #1702
Emir99 - avatarı
Ziyaretçi
bnm sorum şu olacak 8.0 kullanıyordum, bana yeni vers. çıktı kurun fln geldi msni açarkan karşıdan yükleme tamamlandı kurdum ve tekrar açıyorum yeniden yeni sürüm var diip açtırtmıyo msn oturumumu Msn Sad nasıl halledebilirim bu sorunu,

Sponsorlu Bağlantılar
ve birde msni kaldırsam, şuanda 8.1 var onu kaldırsam, smileylerim,gözkırpmalarım,geçmiş klasörümdeki şeyler gider mi ? tekrardan 8.0 kurmak istiyorumda Msn Happy

bu sorularımı yanıtlarsanız çok memnun olurum Msn Happy
s.ramo - avatarı
s.ramo
Ziyaretçi
2 Şubat 2007       Mesaj #1703
s.ramo - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende msn 7.5 var antivirüsüm not 32 benim sorunum msn açıkken bir arkadaşım bir arkadaşı ile çet leşiyo ben onların tüm konuşmasını görüyorum nasıl oluyor bu bilen varmı
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
6 Şubat 2007       Mesaj #1704
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
Emir99 adlı kullanıcıdan alıntı

bnm sorum şu olacak 8.0 kullanıyordum, bana yeni vers. çıktı kurun fln geldi msni açarkan karşıdan yükleme tamamlandı kurdum ve tekrar açıyorum yeniden yeni sürüm var diip açtırtmıyo msn oturumumu Msn Sad nasıl halledebilirim bu sorunu,

ve birde msni kaldırsam, şuanda 8.1 var onu kaldırsam, smileylerim,gözkırpmalarım,geçmiş klasörümdeki şeyler gider mi ? tekrardan 8.0 kurmak istiyorumda Msn Happy

bu sorularımı yanıtlarsanız çok memnun olurum Msn Happy

Evet geçtiğimiz gunlerde Messenger 8.1 sürümünün final versiyonu çıktı. Vereceğim linkten indirip kurabilirsiniz. Diğer sorunuza gelince; Eğer Plus yuklu ise Messengeri kaldırıp tekrar kurduğunuzda ifadeler vs. kaybolmaz.

Messenger 8.1 Final Türkçe: https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/19063-windows-live-messenger-8-1-final-turkce-4.html#post337321

Alıntı
s.ramo adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bende msn 7.5 var antivirüsüm not 32 benim sorunum msn açıkken bir arkadaşım bir arkadaşı ile çet leşiyo ben onların tüm konuşmasını görüyorum nasıl oluyor bu bilen varmı

Sorununuzu tam olarak anlayamadım. Biraz daha açık ifade ederseniz yardımcı olmaya çalışırız....
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1705
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Nasıl görüyorsunuz? Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1706
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

aa o nasıl oluo?Msn Confused
Black_Lotus - avatarı
Black_Lotus
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1707
Black_Lotus - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar msn live ' ın ana penceresinde msn video dan görüntüler görünüyor yalnız bende böyle birşey yok görümüyor. Lütfen acil cevap bekliyorum. Bikaç kez daha yazmıştım ama cevap alamadım hala Msn Thinking
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1708
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Black_Lotus adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar msn live ' ın ana penceresinde msn video dan görüntüler görünüyor yalnız bende böyle birşey yok görümüyor. Lütfen acil cevap bekliyorum. Bikaç kez daha yazmıştım ama cevap alamadım hala Msn Thinking

Nasıl MSN Video'dan görüntüler var?
Black_Lotus - avatarı
Black_Lotus
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1709
Black_Lotus - avatarı
Ziyaretçi
Anasayfa da ( msn ) yani kişileri olduğu yerin altında video reklamlar dönüyo ya live da o bende yok işte...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1710
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Black_Lotus adlı kullanıcıdan alıntı

Anasayfa da ( msn ) yani kişileri olduğu yerin altında video reklamlar dönüyo ya live da o bende yok işte...

yamayla kaldırmış olabilirsin