Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 172

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.532 Cevap: 3.874
Black_Lotus - avatarı
Black_Lotus
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1711
Black_Lotus - avatarı
Ziyaretçi
Yama yüklemedim ama hiç.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1712
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Black_Lotus adlı kullanıcıdan alıntı

Yama yüklemedim ama hiç.

daha açıklayıcı yazabilirseniz yardımcı olmaya çalışayım...
Sponsorlu Bağlantılar
Black_Lotus - avatarı
Black_Lotus
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1713
Black_Lotus - avatarı
Ziyaretçi
Açıklayıcısı nasıl olur daha işte hatta bi arkadaşım şimdi flash playerdan dır dedi son versyonunu indirdim yine bi deişiklik yok neden olmuyor ki bende hiç bişi anlamadım...

Bi de araçlar - seçenekler - genel de " video döngüsünü göster " diye bir seçenek var bende o seçilide değil aktifte değil. Başka bi arkadaşta da baktık şimdi o da aynı ama sorun bu olabilir mi ?
Son düzenleyen Black_Lotus; 6 Şubat 2007 20:18 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
akrep38f - avatarı
akrep38f
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1714
akrep38f - avatarı
Ziyaretçi
sitenizin sayfaları öyle yoğun ki inanın insanı yoruyor...aradığımı bulabilmek için iki saat ekranda arama yapıyorum...yeni üyeyim ama sitenizi daha önce üye olmadanda gezmiştim yine çok yorucu bulmuştum...benim sitenizde aradığım msn. live messenger değil messenger 7.5 sürümüne uygun olan discover programı..ama malesef bu program kaldırılmış ve sadece live sürümü yayınlanıyor..yada sitenizdeki yoğun renk ve yazı cümbüşü yüzünden benim gözümden kaçıyor...lütfeeennn biri benim gözüme sokabilirmi 7.5 uyumlu programı?
HaCeTTePeLi - avatarı
HaCeTTePeLi
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1715
HaCeTTePeLi - avatarı
Ziyaretçi
Merhabalar..... Arkadaşlar bu son sürümü yüklediğimde ağ bağlantısı hatası veriyor... 7.5 yüklüyorum bu seferde "belirtilen modül bulunamadı .unicows.dll" hatası veriyor:.Yardımlarınızı bekliyorum..... Kolay gelsin..
MaJeste - avatarı
MaJeste
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1716
MaJeste - avatarı
Ziyaretçi
selam...

Windows Live Messenger 8.0 kullanıyordum. WLM 8.1 i duydum ve programımı yükselttim. Kurulum bittikten sonra msnde sorun çıktı. Bir pencerede konusurken birden donuyor ve bir süre konusmamı engelliyor. Bazen geri geliyor bazense program kapanıyor. Ben WLM ile Msgplus+Discovery Live kullanıyordum. Sanırım bunlar WLM 8.1 ile de normal çalışıyor. Ben birde MessPatch yapmıstım. Su an WLM8.1+Msgplus+Discovery kullanıyorum. Msgplus ve Discovey son sürüm programlar MessPatch'den süphelendim ve su an onun ayarlarını kaldırdım. Ne yapmam gerekiyor. Kaldırdıktan sonra bir sorun yoktu ama çıkabilir de biliyorum. WLM8.1 ile Plus ve Discovery uyumlu değil mi? Değilse ben tekrar WLM8.0 kurabilir miyim? Lütfen yardım edin zor bir durum.

Simdiden tesekkurler. İyi çalışmalar diliyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1717
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MaJeste adlı kullanıcıdan alıntı

selam...

Windows Live Messenger 8.0 kullanıyordum. WLM 8.1 i duydum ve programımı yükselttim. Kurulum bittikten sonra msnde sorun çıktı. Bir pencerede konusurken birden donuyor ve bir süre konusmamı engelliyor. Bazen geri geliyor bazense program kapanıyor. Ben WLM ile Msgplus+Discovery Live kullanıyordum. Sanırım bunlar WLM 8.1 ile de normal çalışıyor. Ben birde MessPatch yapmıstım. Su an WLM8.1+Msgplus+Discovery kullanıyorum. Msgplus ve Discovey son sürüm programlar MessPatch'den süphelendim ve su an onun ayarlarını kaldırdım. Ne yapmam gerekiyor. Kaldırdıktan sonra bir sorun yoktu ama çıkabilir de biliyorum. WLM8.1 ile Plus ve Discovery uyumlu değil mi? Değilse ben tekrar WLM8.0 kurabilir miyim? Lütfen yardım edin zor bir durum.

Simdiden tesekkurler. İyi çalışmalar diliyorum.

tekrar yükleyebilirsin..genelde herkes aynı sorunla karışıo bende de aynısı oldu kaldırdım 8.0 ı yükledim sorun kalktı
YGT - avatarı
YGT
Ziyaretçi
6 Şubat 2007       Mesaj #1718
YGT - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar discovery yüklediğimden beri internet bağlantısı kopsa bile msn messenger kapanmıo bunun bir çözümü varmıdır birde bnm de msnmde donma oluyo 8.1 i yükledikten sonra sanırım bnmde normal 8 e dönmem gerekicek..
MaJeste - avatarı
MaJeste
Ziyaretçi
7 Şubat 2007       Mesaj #1719
MaJeste - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
filizzzz adlı kullanıcıdan alıntı

tekrar yükleyebilirsin..genelde herkes aynı sorunla karışıo bende de aynısı oldu kaldırdım 8.0 ı yükledim sorun kalktı

bana WLM 8.0 ın download linkini werebilirmisin arkadaşım? aradım bulamadım. Pc'den de silmişim... Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2007       Mesaj #1720
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
MaJeste adlı kullanıcıdan alıntı

bana WLM 8.0 ın download linkini werebilirmisin arkadaşım? aradım bulamadım. Pc'den de silmişim... Msn Sad

https://www.msxlabs.org/forum/arsive-kaldirilan-konular/6420-windows-live-messenger-final-turkce-8-0-0812-00-a.html