Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 178

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.549 Cevap: 3.874
deirdaeym - avatarı
deirdaeym
Ziyaretçi
15 Şubat 2007       Mesaj #1771
deirdaeym - avatarı
Ziyaretçi
mrb ben windows live messenger kullanıyorum... Daha önceden acmıs oldugum spaces imi şimdi tamamen kaldırmak istiyorum ama nasıl yapcagımı bilmiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim şimdiken sonsuz tsk ederim...
Sponsorlu Bağlantılar
_Rox_ - avatarı
_Rox_
Ziyaretçi
16 Şubat 2007       Mesaj #1772
_Rox_ - avatarı
Ziyaretçi
bnm sorum lıve messengerda coklu msn acma hakkında dune kadar acabılıodum ama yenı surum cıktı dıye uyarı verdi bnde yenı msn surumunu ındrdım 8.0 ın ustune ancak su an acamıom ne yapmalıyım tesekkurler

Sponsorlu Bağlantılar

TombulMimar - avatarı
TombulMimar
Ziyaretçi
16 Şubat 2007       Mesaj #1773
TombulMimar - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben live mesenger e geçmek isyorum aşşagıdaki linke nasıl oldugunu ekledim bu şekilde hotmail adresimi nasıl degiştirebilirim şimdiden yardım eden arkadaşlara teşekkürler.

http://rapidshare.com/files/16760205/ads_z.jpg.htmlads zhtml
Panzehir - avatarı
Panzehir
Ziyaretçi
16 Şubat 2007       Mesaj #1774
Panzehir - avatarı
Ziyaretçi
Ben Live Msn kullanıyorum ama bugün epey uğraştırdı beni ve hâlâ uğraştırmakta. Sinir edici bir durum. Msn Mad Msn Live'yi açıyorum ama 45 - 60 saniye sonra düşüyör. Sorun nedir..? Live Msn artık sona mı erdi..? Sorunu nasıl halledebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. ;S

Log'lar olduğu için, iletileri kaydettiği için de kaldıramıyorum. Başka bir program var mı acaba? Konuşmaları kaydeden, msn Live gibi..? ;S;S
BlueNighT
Yasaklı
17 Şubat 2007       Mesaj #1775
Yasaklı
Alıntı
_Rox_ adlı kullanıcıdan alıntı

bnm sorum lıve messengerda coklu msn acma hakkında dune kadar acabılıodum ama yenı surum cıktı dıye uyarı verdi bnde yenı msn surumunu ındrdım 8.0 ın ustune ancak su an acamıom ne yapmalıyım tesekkurler

Burayı İnceleyebilirsin

Alıntı
Panzehir adlı kullanıcıdan alıntı

Ben Live Msn kullanıyorum ama bugün epey uğraştırdı beni ve hâlâ uğraştırmakta. Sinir edici bir durum. Msn Mad Msn Live'yi açıyorum ama 45 - 60 saniye sonra düşüyör. Sorun nedir..? Live Msn artık sona mı erdi..? Sorunu nasıl halledebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim. ;S

Log'lar olduğu için, iletileri kaydettiği için de kaldıramıyorum. Başka bir program var mı acaba? Konuşmaları kaydeden, msn Live gibi..? ;S;S

Genelde internetten kaynaklanan bir durum...Msn Live 8.1 final yukluyse çabuk düşüyor ...
TombulMimar - avatarı
TombulMimar
Ziyaretçi
17 Şubat 2007       Mesaj #1776
TombulMimar - avatarı
Ziyaretçi
üstatlar yokmu derdime bi çareee Msn Sad
asia - avatarı
asia
Ziyaretçi
17 Şubat 2007       Mesaj #1777
asia - avatarı
Ziyaretçi
merhaba
ben windows live in son sürümü 8.1 i kullanıyorum. çoklu oturum yamasını da kurdum .
herşey normal giderken bilgisayarımda iki oturumda açıkken ne hikmetse birden oturumlarım kapanmadıgı halde bir oturumumdan digerine şimdi oturum açtı diye uyarı geliyoo . bilgisayarımda virüs yok anlık virüs tarayıcısı da çalışıyoo sizce bunun sebebi nedir ?? (umarım anlatabilmişimdir Msn HappyMsn Happy ) yardımcı olursanız sevinirim .
kolay gelsinn..Hysteric
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Şubat 2007       Mesaj #1778
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
asia adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba
ben windows live in son sürümü 8.1 i kullanıyorum. çoklu oturum yamasını da kurdum .
herşey normal giderken bilgisayarımda iki oturumda açıkken ne hikmetse birden oturumlarım kapanmadıgı halde bir oturumumdan digerine şimdi oturum açtı diye uyarı geliyoo . bilgisayarımda virüs yok anlık virüs tarayıcısı da çalışıyoo sizce bunun sebebi nedir ?? (umarım anlatabilmişimdir Msn HappyMsn Happy ) yardımcı olursanız sevinirim .
kolay gelsinn..Hysteric

Her oturum açmanızda bu olay sadece bir kere tekrarlanıyorsa normaldir. Oturum açma iletisi geç geliyor olabilir..
asia - avatarı
asia
Ziyaretçi
17 Şubat 2007       Mesaj #1779
asia - avatarı
Ziyaretçi
teşekkür ederim yardımın için ama bu olay her oturum açtıgımda bi kaç kez tekrarlanıyoo ondan garip geldi banada yani ilk sefere özgü degil ..Msn Happy
TombulMimar - avatarı
TombulMimar
Ziyaretçi
17 Şubat 2007       Mesaj #1780
TombulMimar - avatarı
Ziyaretçi
ARkadaşlar Bana Yardım edecek yokmu
Ben msn 8.1 kullanıyorum antivirüs olarak kaspersky internet explorer 7.0 kullanıyorum.
Gelelim sorunuma şimdi msn live 8.1 kullanıyorum mail adresimi açınca hotmail teması gözüküyor msn de oldugu gibi mail adresiminde live olmasını istiyorum yeni hesap alınca mail adresi aınca live geçmek istermisiniz diye bir şey çıkıyor ama ben eski msn mi gecirmek istiyorum bu konuda yardıma ihtiyacım var bunun programını buldum ama hiç bir şey doğru düzgün degil maillerimi falan göremiyorum. Şimdiden yardımınız için teşekkürler.