Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 179

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.532 Cevap: 3.874
quarisma28 - avatarı
quarisma28
Ziyaretçi
17 Şubat 2007       Mesaj #1781
quarisma28 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar windows lıve mesenger'in 4.7.0.3000 versiyonunu kullanıyorum.çoklu açma yamasını bulamadım...birde türkçe yaması .....
yardımlarınıza şimdiden teşekkürler...
Sponsorlu Bağlantılar
BlueNighT
Yasaklı
18 Şubat 2007       Mesaj #1782
Yasaklı
Alıntı
quarisma28 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar windows lıve mesenger'in 4.7.0.3000 versiyonunu kullanıyorum.çoklu açma yamasını bulamadım...birde türkçe yaması .....
yardımlarınıza şimdiden teşekkürler...

Burayı Tıkla Sorunsuz Çalışması gerekiyor
Sponsorlu Bağlantılar
er00 - avatarı
er00
Ziyaretçi
18 Şubat 2007       Mesaj #1783
er00 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben msn şifremi unuttum şifre kırıcıyı gönderirseniz sevinirim
BlueNighT
Yasaklı
18 Şubat 2007       Mesaj #1784
Yasaklı
Alıntı
er00 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben msn şifremi unuttum şifre kırıcıyı gönderirseniz sevinirim

Msn şifreni gizli soru-cevap yada alternatif e-mail seçeneklerını kullanarak öğrenin yada yenileyin...
sel_wa - avatarı
sel_wa
Ziyaretçi
18 Şubat 2007       Mesaj #1785
sel_wa - avatarı
Ziyaretçi
windoxs live messenger kullanıorm ve 2 gündür çalıştıramıorm hizmet geçici olarak kullanılamıor die bi ileti çıkıor hata kodu 8004888d yazıor msni açtığımda giriş sayfasında kayıtlı olan msn adresleride kendiliğinden silinmiş ne yapmam gerekior yardımcı olurmusunuz.....
gitare - avatarı
gitare
Ziyaretçi
18 Şubat 2007       Mesaj #1786
gitare - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar ...benim messencer 8.0..bunun yanında discovery vede plus aynı anda yüklü ..
fakat son zamanlarda ..messencer bir süre sonra kitleniyor yada ayarlarım tam cevap vermiyor ..acaba bu iki programı aynı anda kullandığım içinmi ?fakat uzun zaman kullandım bir sorun yoktu
şimdi neden oluyor anlamıyorum...baştan yükledim ikisinide
daha kötü oldu
oturum açanları bile göstermemeye başladı ...
bu arada iki oturumuda birlikte açıyorum ..
sorum şu aslında ..plus ve discoveryi birlikte kullnabilirmiyiz...?acele cevap kestane kebap...sevgi ve saygılar
BlueNighT
Yasaklı
19 Şubat 2007       Mesaj #1787
Yasaklı
Alıntı
gitare adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar ...benim messencer 8.0..bunun yanında discovery vede plus aynı anda yüklü ..
fakat son zamanlarda ..messencer bir süre sonra kitleniyor yada ayarlarım tam cevap vermiyor ..acaba bu iki programı aynı anda kullandığım içinmi ?fakat uzun zaman kullandım bir sorun yoktu
şimdi neden oluyor anlamıyorum...baştan yükledim ikisinide
daha kötü oldu
oturum açanları bile göstermemeye başladı ...
bu arada iki oturumuda birlikte açıyorum ..
sorum şu aslında ..plus ve discoveryi birlikte kullnabilirmiyiz...?acele cevap kestane kebap...sevgi ve saygılar

Discovery den dolayı bu şekılde kitlenmeler oluşabiliyor.. Discovery i kaldırırsan sorun duzelebilir.. Plus ve discovery ıkısını bır arada kullanman bır şeyi etkılemez ..

Alıntı
sel_wa adlı kullanıcıdan alıntı

windoxs live messenger kullanıorm ve 2 gündür çalıştıramıorm hizmet geçici olarak kullanılamıor die bi ileti çıkıor hata kodu 8004888d yazıor msni açtığımda giriş sayfasında kayıtlı olan msn adresleride kendiliğinden silinmiş ne yapmam gerekior yardımcı olurmusunuz.....

Biraz araştırdım son sürümü yuklemenız onerılıyor yada guvenlık duvarını kontrol edin...Anti virus kullanıyorsanız bir surelıgıne iptal edıp baglanıp baglanmadıgını kontrol edebılırsınız...
Son düzenleyen BlueNighT; 19 Şubat 2007 04:29 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
zakarro - avatarı
zakarro
Ziyaretçi
19 Şubat 2007       Mesaj #1788
zakarro - avatarı
Ziyaretçi
Bir kaç sayfaya baktım bu sorunun cevabını bulabilmek için ama bulamadım varsa kusura bakmayın ben bir daha soracam..plus ı pc e kuruyorum fakat pc i açıp kapatınca gidiyo tekrar kurmak zorunda kalıyorum. problemi çözmek için msn i ve plus ı tamamen kaldırıp tekrar kurdum ama işe yaramadı kısa zamanda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler( windows msn 8.1 i plusta 4.11.254 ü kullanıorum )
karagun - avatarı
karagun
Ziyaretçi
19 Şubat 2007       Mesaj #1789
karagun - avatarı
Ziyaretçi
ben msn nımı acamıyorum.bana yardımcı olursanız sevınırım.sıfrem aynı msn adresımde aynı.ama acamıyorum.sıfrenız yanlıs dıyor.ve kod yazıyor.80048823.hemen yardımcı olursanız sevınırım.
Hi-LaL - avatarı
Hi-LaL
Ziyaretçi
19 Şubat 2007       Mesaj #1790
Hi-LaL - avatarı
Ziyaretçi
karagun>>>
Alıntı

ben msn nımı acamıyorum.bana yardımcı olursanız sevınırım.sıfrem aynı msn adresımde aynı.ama acamıyorum.sıfrenız yanlıs dıyor.ve kod yazıyor.80048823.hemen yardımcı olursanız sevınırım.

Başlat>>Çalıştır>>Regedit komutlarıyla Regedit dosyasını açın ve aşağıdaki dosyayı silin :

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger\Policies

Eğer bu işlem sorununuzu çözmez ise aşağıdaki işlemleri deneyiniz...

Öncelikle Denetim Masası >>Program ekle/kaldırdan MSN messenger programını kaldırın...Sonra başlat>>çalıştır>>regedit komutlarını uygulayın ve regedit içindeki şu dosyayı bulun >>> HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger.

-Ordan MSNMessenger dosyasını seçip tüm dosya içeriğini silin.
- Daha sonra ctrl/alt/delete tuşları ile windows görev yöneticisi kısmında işlemlere girerek “msnmsgr.exe” işlemini sonlandırın.
- Başlat/ ara kısmına girerek ( ileri düzey arama kısmında "gizli dosyaları göster " seçeneği işaretli halde) Bilgisayarım/:C içinde “msnmsgr.exe” dosyasını aratın... Aramada bu isimli dosyalar çıkarsa silin.

Daha sonra MSN 8,1 i yeniden yükleyin.. . Ancak yükler yüklemez "OTURUM AÇMA" olayına girmeyin... Bir de MSN Plus Live yükleyin ( sitemizde mevcuttur ). Ondan sonra MSN de oturum açmayı deneyin...

Dilerim sorununuz hallolurMsn Cool

( NOT: Çeviridir. Mesajın Orjinal - İnglizce metni için tıklayın )