Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 181

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.513 Cevap: 3.874
fatto312 - avatarı
fatto312
Ziyaretçi
22 Şubat 2007       Mesaj #1801
fatto312 - avatarı
Ziyaretçi
sellam arkadaşlar..
ben discoverynin contacts bölümüyle problem yaşıyorumm..sürüm uyumsuzluğumudur tam olarak çözemedim..kişilerimi göremiyorum ( messenger 8.1 ve discovery 1.1.155 )
Sponsorlu Bağlantılar
lütfen bana yardım edin... Msn Sad(((
şindiden teşkür ettim..
tibelya - avatarı
tibelya
Ziyaretçi
22 Şubat 2007       Mesaj #1802
tibelya - avatarı
Ziyaretçi
slm blue blood arkadaşım tam bilmiyom ama ben msnmsgr.exe diye bir dosyadan msn yükledim ağ bağlantısı üzerinden bağlanıyorum windows2000 kullanıyorum msn iki gündür 80070193 hata kodunu veriyor msn hata kodlarınıda okudum ama giremiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
corsal57 - avatarı
corsal57
Ziyaretçi
22 Şubat 2007       Mesaj #1803
corsal57 - avatarı
Ziyaretçi
msn 7-5 kaydı vardı sonra msn life msn yükledim pc ye bir daha giremedim msn ye hata kodu veriyor (80072ee7) sorun gider diyorum dns ve bağlantı noktalarında hata veriyor programı sildim yeniden yükledim yine aynı ne yapmalıyım lütfennn proğramım windows xp
tibelya - avatarı
tibelya
Ziyaretçi
23 Şubat 2007       Mesaj #1804
tibelya - avatarı
Ziyaretçi
msn 7.O yükledim ağ bağlantısı üzerinden bağlanıyorum windows2000 kullanıyorum msn iki gündür 80070193 hata kodunu veriyor msn hata kodlarınıda okudum ama giremiyorum[/quote]

ARKADAŞLAR YARDIM EDİN MSN GİREMİYORUM
seawitch - avatarı
seawitch
Ziyaretçi
23 Şubat 2007       Mesaj #1805
seawitch - avatarı
Ziyaretçi
msn 8.0 sürümünü arıyorum arkadaşlar.8.0 olarak kurduğum tüm programlar 8.1 olarak çalışıyor. yardımcı olabilir misiniz.
caner gözübüyük - avatarı
caner gözübüyük
Ziyaretçi
23 Şubat 2007       Mesaj #1806
caner gözübüyük - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar. msn 81000306 hata kodu veriyor ve ben deliriyorum. ne yaptımsa düzeltemedim. sitedeki hata kodları ile ilgili sayfayıda inceledim ve olası çözüm yollarınıda denedim. ama hala aynı sorun devam ediyor. msn yi silip yeniden yükledim yine değişen birşey yok. bilgisayarımda xp var ve sürüm 8.1 derleme 8.1.0178.00
düzeltmek için ne yapmam gerekir.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Şubat 2007       Mesaj #1807
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
corsal57 adlı kullanıcıdan alıntı

msn 7-5 kaydı vardı sonra msn life msn yükledim pc ye bir daha giremedim msn ye hata kodu veriyor (80072ee7) sorun gider diyorum dns ve bağlantı noktalarında hata veriyor programı sildim yeniden yükledim yine aynı ne yapmalıyım lütfennn proğramım windows xp

Eğer msn hata kodlarını okuyupta deneme yaptıysanız ve sonuç alamadıysanız...

Alıntı
tibelya adlı kullanıcıdan alıntı

msn 7.O yükledim ağ bağlantısı üzerinden bağlanıyorum windows2000 kullanıyorum msn iki gündür 80070193 hata kodunu veriyor msn hata kodlarınıda okudum ama giremiyorum

Alıntı
seawitch adlı kullanıcıdan alıntı

msn 8.0 sürümünü arıyorum arkadaşlar.8.0 olarak kurduğum tüm programlar 8.1 olarak çalışıyor. yardımcı olabilir misiniz.

Messenger Live 8.0 için aşağıdaki Download'a tıklayınız..

dow1nome9

Alıntı
caner gözübüyük adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar. msn 81000306 hata kodu veriyor ve ben deliriyorum. ne yaptımsa düzeltemedim. sitedeki hata kodları ile ilgili sayfayıda inceledim ve olası çözüm yollarınıda denedim. ama hala aynı sorun devam ediyor. msn yi silip yeniden yükledim yine değişen birşey yok. bilgisayarımda xp var ve sürüm 8.1 derleme 8.1.0178.00
düzeltmek için ne yapmam gerekir.

yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Hata kodları için;

nilsufers - avatarı
nilsufers
Ziyaretçi
23 Şubat 2007       Mesaj #1808
nilsufers - avatarı
Ziyaretçi
Live messenger'da ne ben başkalarının resimlerini ne de onlar benimkini göremiyor. ne yapabilirim?
BlueNighT
Yasaklı
23 Şubat 2007       Mesaj #1809
Yasaklı
Alıntı
nilsufers adlı kullanıcıdan alıntı

Live messenger'da ne ben başkalarının resimlerini ne de onlar benimkini göremiyor. ne yapabilirim?

Live messenger da sırasıyla Araçlar - seçeneklere tıkla Kişisel bölümünde
Kndi Görüntü resmimi göster ve diğerlerinin bunu görmesine izin ver seçeneğinin aktif oup olmadıgını kontrol et..

Ayrıca
Genel bolumunde

Diğerlerinin görüntü resmini göster seçeneğinin aktif oldugunu kontrol et..
nilsufers - avatarı
nilsufers
Ziyaretçi
23 Şubat 2007       Mesaj #1810
nilsufers - avatarı
Ziyaretçi
bunları zaten yaptım. olmuyor