Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 183

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.497 Cevap: 3.874
rosebatum - avatarı
rosebatum
Ziyaretçi
27 Şubat 2007       Mesaj #1821
rosebatum - avatarı
Ziyaretçi
evet oradan denedim ama buyutu devasa bişey oluyo kocaman oluyo yani 7,5 deki gibi standart küçüklükte deil kocaman oluyo ve liste aşağı doğru uzayıp gidiyo acaba onun boyutunu ayarlamımızın bi yolu yokmu sadece o büyük boyutmu var
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
27 Şubat 2007       Mesaj #1822
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
rosebatum adlı kullanıcıdan alıntı

evet oradan denedim ama buyutu devasa bişey oluyo kocaman oluyo yani 7,5 deki gibi standart küçüklükte deil kocaman oluyo ve liste aşağı doğru uzayıp gidiyo acaba onun boyutunu ayarlamımızın bi yolu yokmu sadece o büyük boyutmu var

Maalesef standart boyutta kalıyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

222vj3

ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Luscinia - avatarı
Luscinia
Ziyaretçi
28 Şubat 2007       Mesaj #1823
Luscinia - avatarı
Ziyaretçi
Teşekkür ederim...
ghosts - avatarı
ghosts
Ziyaretçi
1 Mart 2007       Mesaj #1824
ghosts - avatarı
Ziyaretçi
hotmail.8.1 kullanıorum süreklı askıda kalıo. hemen her gün oluo bu. ben msnnem acık sanırken aslında kapalı. ama gılgınc olan postakutusu felan calısıo
bu proplemı nasıl çözebilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mart 2007       Mesaj #1825
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ghosts adlı kullanıcıdan alıntı

hotmail.8.1 kullanıorum süreklı askıda kalıo. hemen her gün oluo bu. ben msnnem acık sanırken aslında kapalı. ama gılgınc olan postakutusu felan calısıo
bu proplemı nasıl çözebilirim?

msn 8.0 kullanırken size bir ileti olarak yani örnek vereyım bir kişi oturum açtı gıbı iletı gelıyormuydu ?? live 8.1 i yukle dıye boyle bır iletide yuklemiş seniz devamlı düşersiniz karşıdaki sizi of line görmektedir ..yada şu anda bulun duğunuz şehrin hav koşullarına bakınız soguk havalı ve yağmurluysa ondan da kaynaklanıyor olabılır bende de oyle durum lar oldu 8.1 i kurdum hep askıda kalıyordum sonradan program ekle kadır dan kaldır dım ve 8.0 ı kurdum düzeldi sizde bu dedıgım gıbı yapın bir şey duzelmesse 7.5 i kurun aynı durum karşınıza çıkarsa benim yapacaklarım bu kadar pekı aynı zamanda inter nettekı her hangı bır sayfada donuyormu askıdamı kalıyor ?? kalıyor sa modem ınızden ve telekomdan da kaynaklanı yor olabılır saygılarım la Msn Happy
EDİP - avatarı
EDİP
Ziyaretçi
2 Mart 2007       Mesaj #1826
EDİP - avatarı
Ziyaretçi
SLM ARKADAŞLAR İŞ YERİMİZDE MSN TARZI PROGRAMLAR KAPATILIMIŞ OLUP SADECE AKŞAM 18 DEN İTİBAREN AÇIK BİR ÇOK PROGRAM KURUP DENEDİM AMA YAPAMADIM.ÖYLEKİ BİLGİ İŞLEMCİ MSN ADI GEÇEN WEB SAYFALARINI DAHİ KAPAMIŞ YARDIMCI OLABİLECEK ARKADAŞLAR VARSA ÇOK TŞK EDERİM
I3uz_KaLpLi - avatarı
I3uz_KaLpLi
Ziyaretçi
3 Mart 2007       Mesaj #1827
I3uz_KaLpLi - avatarı
Ziyaretçi
Bir programmı kullanıyorsunuz yoksa bilgi işlemci bu işlevi manuel olarakmı ayarlamış. Bilgisayarlara kurulmuş engelleyici programlar mevcut ve bunlar şifreli ise bişey yapamazsınız.

Fakat programları hide eden(gizleyen) bazı anti yazılımlar mevcut. Daha geniş bilgi vermelisiniz.
ToLG4 - avatarı
ToLG4
Ziyaretçi
3 Mart 2007       Mesaj #1828
ToLG4 - avatarı
Ziyaretçi
Arkdaşlar forumu aradım 81000306 hata kodunu uraştım uraştım olmadı yapamadım live kullancısıyım ne yapabilrim ?
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
3 Mart 2007       Mesaj #1829
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
ToLG4 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkdaşlar forumu aradım 81000306 hata kodunu uraştım uraştım olmadı yapamadım live kullancısıyım ne yapabilrim ?

Hata 81000306: MSN Messenger'da oturum açamazsınız

1. Güvenlik duvarı veya yönlendirici kullanıyorsanız, MSN Messenger uygulamasına tam erişim izni verildiğinden emin olun. Messenger, HTTP (80) bağlantı noktasını kullanır. Daha fazla bilgi için, güvenlik duvarınızın veya yönlendiricinizin Yardım'ına bakın.
  2. Virüsten koruma veya casus yazılım önleme programları kullanıyorsanız, MSN Messenger ile çakışmadıklarından emin olun. Virüsten koruma ve casus yazılım önleme ayarlarınız hakkında daha fazla bilgi için bu programların Yardımına bakın.
  3. Yeniden MSN Messenger oturumu açın. Oturum açamazsanız aşağıdakilerden birini deneyin:
    • Çevirmeli bağlantı kullanıyorsanız, bağlantı zaman aşımına uğramış olabilir. Daha sonra tekrar oturum açmayı deneyin
    • Bilgisayarınız şirket ağına bağlıysa, ağın MSN Messenger hizmetine erişime izin verdiğinden emin olmak için ağ yöneticinize başvurun.
Bu adımlardan hiçbiri sorunu çözmezse, TCP/IP ayarları yanlış olabilir veya ağ bağdaştırıcısının yeniden yüklenmesi gerekebilir.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
ToLG4 - avatarı
ToLG4
Ziyaretçi
3 Mart 2007       Mesaj #1830
ToLG4 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmetseydi adlı kullanıcıdan alıntı

Hata 81000306: MSN Messenger'da oturum açamazsınız

1. Güvenlik duvarı veya yönlendirici kullanıyorsanız, MSN Messenger uygulamasına tam erişim izni verildiğinden emin olun. Messenger, HTTP (80) bağlantı noktasını kullanır. Daha fazla bilgi için, güvenlik duvarınızın veya yönlendiricinizin Yardım'ına bakın.
  2. Virüsten koruma veya casus yazılım önleme programları kullanıyorsanız, MSN Messenger ile çakışmadıklarından emin olun. Virüsten koruma ve casus yazılım önleme ayarlarınız hakkında daha fazla bilgi için bu programların Yardımına bakın.
  3. Yeniden MSN Messenger oturumu açın. Oturum açamazsanız aşağıdakilerden birini deneyin:
    • Çevirmeli bağlantı kullanıyorsanız, bağlantı zaman aşımına uğramış olabilir. Daha sonra tekrar oturum açmayı deneyin
    • Bilgisayarınız şirket ağına bağlıysa, ağın MSN Messenger hizmetine erişime izin verdiğinden emin olmak için ağ yöneticinize başvurun.
Bu adımlardan hiçbiri sorunu çözmezse, TCP/IP ayarları yanlış olabilir veya ağ bağdaştırıcısının yeniden yüklenmesi gerekebilir.

Olmuyor herşeyi denedim olmuyor garanti çözümü yomu bu laetin yaMsn SadMsn Sad benım şansım yokkı bu hata denk geldi...