Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 186

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.513 Cevap: 3.874
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
9 Mart 2007       Mesaj #1851
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Hotmaili turkce yapmak istiyorsanız o zaman buyuk kapasitesinden ödun vericeksiniz yani 2Mb olarak alıp turkce isterseniz asagıdaki işlemleri yapın..

Sponsorlu Bağlantılar
- Kullanıcı adı ve şifreniz ile hotmail hesabına normal bir giriş yapılır.
- Sonra adres satırına http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/...n/Accountclose yazılır.
- Çıkan ekranda Close My Account butonu tıklanır. Ve hesabınızın kapatıldığına dair bir ekran gelir. Meraklanmayın hesabınız kapatılmıyor. Sadece uzun zaman girilmemişte aktif değilmiş hale getiriliyor.
- Sonra tekrar hesbınıza normal kullanıcı adınız ve hesabınız ile giriş yapın. Gelen ekranda Activate My Account butonuna tıklayın.
- Karşınıza kullanım sözleşmesinin olduğu Term of Use sayfası gelecek. Burdaki butonlara tıklamıyoruz. Yani ne kabul nede kabul etmeme butonuna tıklamayın.
- Adres satırına &_lang=tr yazısını ekleyip enterlayın. Az önce karşınıza gelen kullanım sözleşmesi bu sefer türkçe olarak karşısınıza gelecek.
- Burda kabul ediyorum butonuna tıklayın.
- Evet artık hotmail hesabınız tamamen Türkçe
Bu işlem sırasında mevcut hesabınızda bulunan e-mailler gidebilir ama , bilginize..Kolay Gelsin..

yha ben bu Kullanıcı adı ve şifreniz ile hotmail hesabına normal bir giriş yapılır. dediğinizi yapıorum ama böle bi sf. çıkıo sf. görüntülenemio dio ! Hysteric Crying
adszsw0
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
9 Mart 2007       Mesaj #1852
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Hotmail Ayarlarından : Yaşadığın Şehri Posta Kodunu ve Diğer Bilgilerini Değiştir..

Sponsorlu Bağlantılar

Herhangi Bi Eklenti Varmı Stuff Plus, MSN Plus Falan Gibi? Eğer Yoksa Eklediğin Smileylerin Bazıları Binde Bir Olan Durum İle Karşılasıyor Smileyleri Yok Olarak Gösteriyor Yeni Bir Smiley Eklediğinde Hala Kod'lar Çıkıyor İse Eklentilerden Kaynaklanan Sorundan Dolayı Smiley Yerine Kod Çıkıyordur... Sorunu Az Daha Ayrıntılı Anlatırmısın veya Beni Bilgilendirirmisin?

Şifreniz Doğru İse Girebilirsiniz.. Explorer Tanımlama Bilgisini Silin, Gizli Sorunuzdan Şifrenizi Sıfırlayın..

ADSL ve DNS Ayarları İle İlgili Bi Sorun Türk Telekomun Uyuşukluğu Yüzünden Kaynaklanıyor.. Birde MSN Messengerın Beta Olup Olmadığından Emin Olsa Sitemizden MSN Messenger 7.5.0311'i İndirip Kurun Sorun Yaşarsanız Tekrar Gelin..

Birde Araçlar/ Seçenekler/ Bağlantı (Bağlantı Sorun Gidericisini Deneyin)

Yine Olmazsa : C:\Documents and Settings\K.adı\Application Data\Microsoft\Msn Messenger klasörünün içindekileri başka biryere kopyalayın ve daha sonra o klasörü temizleyip deneyin.

Aşağıdaki Linkten Temin Edebilirsiniz MSN Messengerın Son Sürümünü..

https://www.msxlabs.org/html/msn-windows-live-messenger.php

bu yazı tipinin ismi ne yhaa imza bölümümdede daa önje kullandım ama unuttum msndede kullanmak istiorum ama ne bu bitürlü bulamadım tekrar Hysteric Don't Cry Crying
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
9 Mart 2007       Mesaj #1853
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
eLmA_$eKeR! adlı kullanıcıdan alıntı

yha ben bu Kullanıcı adı ve şifreniz ile hotmail hesabına normal bir giriş yapılır. dediğinizi yapıorum ama böle bi sf. çıkıo sf. görüntülenemio dio ! Hysteric Crying

Hotmail hesabınızı açın. Daha sonra herhangi bir tarama sayfasına vereceğim linki tıklayın. Çıkan pencerede I Accept deyin.. Hotmailiniz artık türkçe..

KULLANIM KOŞULLARI
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
ablaze - avatarı
ablaze
Ziyaretçi
9 Mart 2007       Mesaj #1854
ablaze - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar bu toplu msn silme konusu her forumda war bnde live msn war kişiler-kişi ekle yapıorum ama tek sorun adres defterini göster die birsey yok bunu nasıl çözebilirim belki bozuktur die yenidende yükledim değisen birsey yok ayrıca burdaki kişi listesi yöneticisinide yükledim oda sorunuma çare olmadı benim istediğim sey msnimin ilk alınmıs gibi tertemiz olması

simdiden tesekkürler acil yardımınızı we cewabınızı bekliyorum
medenikarpuz - avatarı
medenikarpuz
Ziyaretçi
9 Mart 2007       Mesaj #1855
medenikarpuz - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar.
ben kendi yaptığım ifademi, 35*100 pixellik gifimi msne ekliyorum fakat çok küçük yapıyor. bazıları 200*200 pixel ekliyor. ben onu yapamıyorum. acaba program vs. mi var. yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler..
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
9 Mart 2007       Mesaj #1856
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Kişi listesini toplu halde silmek MSN 7.5 te vardı ama bildiğim kadarıyla Live Messenger da pek işe yaramıyor. Bilmem
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2007       Mesaj #1857
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ablaze adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar bu toplu msn silme konusu her forumda war bnde live msn war kişiler-kişi ekle yapıorum ama tek sorun adres defterini göster die birsey yok bunu nasıl çözebilirim belki bozuktur die yenidende yükledim değisen birsey yok ayrıca burdaki kişi listesi yöneticisinide yükledim oda sorunuma çare olmadı benim istediğim sey msnimin ilk alınmıs gibi tertemiz olması

simdiden tesekkürler acil yardımınızı we cewabınızı bekliyorum

live plus yükle onda war
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mart 2007       Mesaj #1858
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
glans adlı kullanıcıdan alıntı

selam,
arkadaşlar ben windows live messenger kullanıyorum
karşı taraftaki kişinin beni engellediğini yada sildiğini öğrenmemin bir yolu varmı

messenger discovery de war
güwercin - avatarı
güwercin
Ziyaretçi
10 Mart 2007       Mesaj #1859
güwercin - avatarı
Ziyaretçi
siteye yeni kaydoldum acaba yardım edebilirmsn bana?
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
10 Mart 2007       Mesaj #1860
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
güwercin adlı kullanıcıdan alıntı

siteye yeni kaydoldum acaba yardım edebilirmsn bana?

Sorununuzu açıklarsanız yardımcı olmaya çalışırız...
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ