Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 187

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.532 Cevap: 3.874
dj_hayaletci - avatarı
dj_hayaletci
Ziyaretçi
10 Mart 2007       Mesaj #1861
dj_hayaletci - avatarı
Ziyaretçi
MSN content plus dıye bır seyy durmadan cıkıyor her tamam dedıgımde msnem kapanıyor 5 10 sanıye aralıklarda durmadan cıkıyor ctrl shıft delete bır ıse yaramıyor

Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen ahmetseydi; 10 Mart 2007 17:31 Sebep: MSN Alış Verişi yasaktır
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
10 Mart 2007       Mesaj #1862
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
dj_hayaletci adlı kullanıcıdan alıntı

MSN content plus dıye bır seyy durmadan cıkıyor her tamam dedıgımde msnem kapanıyor 5 10 sanıye aralıklarda durmadan cıkıyor ctrl shıft delete bır ıse yaramıyor

Plus'ı kaldırın ve kullandığınız Messenger ile uyumlu olan Plus'ı indirin ve tekrar kurun...
Sponsorlu Bağlantılar
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
behic58 - avatarı
behic58
Ziyaretçi
12 Mart 2007       Mesaj #1863
behic58 - avatarı
Ziyaretçi
lütfen acil yardım Live Messenger kullanıyorum geçenlerde siteden msn content plus yükledim şifre istiyor çalıştırmak için bende bilgisayarımdan kaldırdım programı ama hala çıkıp şifre istiyor exit dediğim zamanda msn mi komple kapatıyor her 10 sn. de bir şifre istiyor bunu nasıl kaldıra bilirim bilgisayardan komple yardım edim lütfen. cess58@hotmail.com mail adresime cevap yazarsanız sevinirim
cemiko - avatarı
cemiko
Ziyaretçi
12 Mart 2007       Mesaj #1864
cemiko - avatarı
Ziyaretçi
To continue using Windows Live Messenger, you need subscribe mobile MSN service (10RMB per mounth). If you agree to subscribe the service , the client will automatically draft a subscription SMS and you need agree to send the message out. you will receive a comfirmation SMS, which guides you to finish the subscription.
Notice: It is FREE of charge to use this Windows Live Messenger mobile client if you have already subscribed MSN SMS service. But you are still required to send out the subscription SMS drafted bye the client for service confirmation.
Subscribe Windows Live Messenger services for (***) now?

diye mesaj alıyorum bu soruya evet dersem 8168 e bi mesaj yollamaya çalışıyo fakat gitmiyor, hayır dersemde programdan çıkıyor.

Bu işten hiç bişi anlamadım lütfen bilgisi olan birisi bana yardım etsin kaldıki ben bu programı gmail hesabım ile kullandım şimdi neden sadece hotmail hesabım ile kullanabiliyorum anlamadım. Yardımlarınızı bekliyorum...

Saygılarımla....
aaron_1212 - avatarı
aaron_1212
Ziyaretçi
12 Mart 2007       Mesaj #1865
aaron_1212 - avatarı
Ziyaretçi
Ya bu MSN picture displayer yüklemesine yükledim ama
belli bir süre sonra çalışmamaya başladı
bunun hatası ne olabilir
93770971mh7
14235185va7
böyle hata vermeye başladı, Bir bilen varsa seviniriz,,,
Çözemedim yav Registryden olabilirmi ?
jonysmith - avatarı
jonysmith
Ziyaretçi
12 Mart 2007       Mesaj #1866
jonysmith - avatarı
Ziyaretçi
msn plus ın scritlerinin türkçesi yokmu,ingilizce biliyoıruz ama türkçesi olursa daha makbule gececek baı arkadaşlar kullanamıyorda
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Mart 2007       Mesaj #1867
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
jonysmith adlı kullanıcıdan alıntı

msn plus ın scritlerinin türkçesi yokmu,ingilizce biliyoıruz ama türkçesi olursa daha makbule gececek baı arkadaşlar kullanamıyorda

Arkadaşlar açıklamalı yazmışlar zaten hangi scrpit'in ne işe yaradığını...

burdan inceleyebilirsiniz...

Messenger Plus! Live Scripts (Scriptleri)
esamesiokunmaz - avatarı
esamesiokunmaz
Ziyaretçi
13 Mart 2007       Mesaj #1868
esamesiokunmaz - avatarı
Ziyaretçi
bu sorunu yasıyorum msn yi kullanamıyorum. surekli kapanıyor acılır acılmaz bu uyarı geliyor. ve kapanıyor.

[quote]Orjinalden alıntı: esamesiokunmaz
bende de aynı sorun var. çözümü nedir?
[quote]Orjinalden alıntı: aristo1530
Alıntı

Orjinalden alıntı: amylee
böyle bir hata alıyorum
85D03AC32C3947FA9B43AC652E0F0836
[image]local://upfiles/51804/85D03AC32C3947FA9B43AC652E0F0836.jpg[/image]

ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
13 Mart 2007       Mesaj #1869
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
esamesiokunmaz adlı kullanıcıdan alıntı

bu sorunu yasıyorum msn yi kullanamıyorum. surekli kapanıyor acılır acılmaz bu uyarı geliyor. ve kapanıyor.

Kullanmakta olduğunuz MSN hangi sürüm? Herhangi bir yama kullanıyormusunuz? Anti-Virüs Programınız ne? Ne yaptınız da bu hale geldi?

Eğer MSN 8.1 kullanıyor ve çoklu oturum açma yaması kullanıyorsanuz yamayı iptal edin ve güncel yamayı indirin. 8.1'de eski yamalar kullanıldığı zaman ara ara MSN kapanması gibi şeyler olabiliyor.

Alıntı
aaron_1212 adlı kullanıcıdan alıntı

Ya bu MSN picture displayer yüklemesine yükledim ama
belli bir süre sonra çalışmamaya başladı
bunun hatası ne olabilir
93770971mh7
14235185va7
böyle hata vermeye başladı, Bir bilen varsa seviniriz,,,
Çözemedim yav Registryden olabilirmi ?

Messengeri tekrar kurun. Herhangi bir MSN yaması kullanıyorsanız hepsini güncelleyin. Plus, çoklu ortam açma yaması gibi..
https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/19063-windows-live-messenger-8-1-final-turkce.html
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
esamesiokunmaz - avatarı
esamesiokunmaz
Ziyaretçi
13 Mart 2007       Mesaj #1870
esamesiokunmaz - avatarı
Ziyaretçi
herhangi bir yama yok. olduğu gibi orjinal yani cok eskiden coklu oturum vardı ama. onu kaldıralı cok oldu. avast, spyware doctor var.discovery de vardı