Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 19

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.742 Cevap: 3.874
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
11 Ocak 2006       Mesaj #181
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
MDX2 sürümü özellikle MSN Messenger 7.5 için geliştirildi fakat 7.0'da da çalışması gerekiyor. 7.0'da kalacaksanız MDX1'i de deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Windows 2000 için resmi olmayan bir MSN Messenger 7.5 kurulumu hazırlanmış.

http://www.mess.be/pafiledb/pafiledb.php?action=file&id=661 (anasayfaya yönlenirse sayfa içinde windows 2000 yazıp arama yaptırabilirsiniz)
Son düzenleyen NeutralizeR; 11 Ocak 2006 18:20
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
arrasando - avatarı
arrasando
Ziyaretçi
12 Ocak 2006       Mesaj #182
arrasando - avatarı
Ziyaretçi
meraba arkadaslar.
bnm söle bi sorunum var mesenger discovery son sürüm türkce versiyonu yülledim
Sponsorlu Bağlantılar
baslarda sorunsuz calisan program son 1 haftadir kafayi yedi.n gibi mi
1.si msn e baglan mioo 40 saat oturumu falan kapatyrm belki o zamn
2.si yazdiklarim iletilmioo
3.sü yazilanlar gelmiooo
4 sü de cevrimici görünüorum 2, ve 3. sıklarda

acil yardimlarinizi istiorum programi silince düzelioo hersey ama kullnmak istiorum.
bu arada msn 7.5 türkce kullaniorum
CrAzY078 - avatarı
CrAzY078
Ziyaretçi
12 Ocak 2006       Mesaj #183
CrAzY078 - avatarı
Ziyaretçi
odin34 karşıdakinin resmini çalabilmen için msn ripperı forumdan indir.
Son düzenleyen CrAzY078; 12 Ocak 2006 14:03
HaRRiKa_SiNNaN - avatarı
HaRRiKa_SiNNaN
Ziyaretçi
12 Ocak 2006       Mesaj #184
HaRRiKa_SiNNaN - avatarı
Ziyaretçi
http://www.sherv.net/ Karşındakinin resmini ,size gonderilen similelerini çalmak istiyorsan bu adresteki CE/DP stealer i yukleyip gelen dosyayı yuklemeniz ve yuklediniz program bilgisayar kısayol un orda olup onu çalıştırdınızda sol ust koşede scan yada sorted scan a bastınızda simile ile resimleri gorebilirsiniz msn cevrim içi olan butun herkesin resmini çala bilirsiniz .scan a bastınızda size resimleri gore bileceniz linkler çıkıyor yanında kutucuklar var sevdiniz resimlerin yanındaki kutucuklara basıp save yazan yere basıp artık resimler sizindir ((((onemli not )))) bir kere yaptınız bir daha yapmak istiyorsunuz aynı şeyi yaptıktan sora aynı dosyaya save yapmamanız aynı isimleri kaydettinden dolayı obur çaldınız resimler siliniyor yeni kaydettiniz resimleri gorursunuz herkese yarayacak bir program ama şunu soleyim kimsenin ozel olan şeylerini çalmayınız bu karşınızdaki kişiye tamamen saygısızlıktır teşekkür ederim
GEn - avatarı
GEn
Ziyaretçi
13 Ocak 2006       Mesaj #185
GEn - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bende discovery kurudm ama güvenlik duvarı nedeniyle çalışmıyor. İlk Mesahda güvenlik duvarı için izin vermek gerekiyor demişsiniz ama (engellemeyi kaldır) bende oyle bir şey çıkmadı. sildim 2-3 sefer yenidn kurdum ama değişen bir şey oolmadı ayarlanı yaptım türkçe yaptım noktası virgülüne kadar bir arkadaşlar karşılaştırdık ayarlrı olmadı.. neden olablir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2006       Mesaj #186
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
GEn adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bende discovery kurudm ama güvenlik duvarı nedeniyle çalışmıyor. İlk Mesahda güvenlik duvarı için izin vermek gerekiyor demişsiniz ama (engellemeyi kaldır) bende oyle bir şey çıkmadı. sildim 2-3 sefer yenidn kurdum ama değişen bir şey oolmadı ayarlanı yaptım türkçe yaptım noktası virgülüne kadar bir arkadaşlar karşılaştırdık ayarlrı olmadı.. neden olablir?

Güvenliği kaldır çıkmaz sen elle kaldıracaksın kaldır kur çalışır > sp2 için söz ediyorum > kolay gelsin
gül_ünsal - avatarı
gül_ünsal
Ziyaretçi
14 Ocak 2006       Mesaj #187
gül_ünsal - avatarı
Ziyaretçi
iexplore.exe bir sorunla karşılaştı.ve kapatılması gerekiyor. bu durumdan dolayı özür dileriz adlı yazıyor geliyor bilgisayarımın ekranına .anlayamadım dünden beri çıldıracağım.msndiscoveri yükledikten sonra bu sorun oldu .acıl yardımmm lütfen
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ocak 2006       Mesaj #188
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gül_ünsal adlı kullanıcıdan alıntı

iexplore.exe bir sorunla karşılaştı.ve kapatılması gerekiyor. bu durumdan dolayı özür dileriz adlı yazıyor geliyor bilgisayarımın ekranına .anlayamadım dünden beri çıldıracağım.msndiscoveri yükledikten sonra bu sorun oldu .acıl yardımmm lütfen

Aşağıdaki adresi tıklayın > benim mesajım var AntiSpyXP yazılımı > programı çalıştırın ve hatta raporlarını gönderme seçeneğini işaretleyip güncelle tuşuna basın > gerekli bilgi program hakkında var resimli anlatımdır mesajda var zaten :... bahsi geçen sorununuz tarih olsun > saygılar

İyi Bir Bilgisayar Operatörü Nasıl Olur?
merycay - avatarı
merycay
Ziyaretçi
15 Ocak 2006       Mesaj #189
merycay - avatarı
Ziyaretçi
msn discoveryi yukldm ama bni engelleynleri göremiorum ona bkma istiorum ama yok.
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
15 Ocak 2006       Mesaj #190
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Messenger Discovery, sizi engelleyenleri gösterme gibi bir özelliğe sahip değil.

Sadece karşınızdaki kişi, listesinden sizi sildiği zaman "silindiğinize dair uyarı veren" bir özelliği mevcut.

Şu an için sizi engelleyenleri gösterebilecek hiçbir program mevcut değil yani sizi engelleyenleri görmeniz mümkün değil.