Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 193

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
bomb_3553 - avatarı
bomb_3553
Ziyaretçi
21 Mart 2007       Mesaj #1921
bomb_3553 - avatarı
Ziyaretçi
herkese selam, ben bişey sormak istiyorum ,herhangi bir kişinin msn deki kişilerini öğrenmek için ne yapabilirim ????
ama onun bunu öğrenmemesi gerekiyo
Sponsorlu Bağlantılar
mümkün mü acabaa????Msn Thinking
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
21 Mart 2007       Mesaj #1922
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
bekdemir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar ben yeni üye oldum messenger live kullanıyorum eşimin kullanıcı adı ve parolasını biliyorum iletilerini kendi mailime gönderme ihtimalim varmı yada başka şekilde okuma imkanım şimdiden tşk ederim

öncelikle aramıza hoş geldiniz. Dediğiniz şey mümkün ama hack konusuna girdiği için burda bununle ilgili bir konu/cevap vs. bulamazsınız. Fakat eşinizin kullandığı bilgisayarın görüşme geçmişini kaydetmesini sağlayabilir ve oradan takip edebilirsiniz...
Sponsorlu Bağlantılar
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
bekdemir - avatarı
bekdemir
Ziyaretçi
21 Mart 2007       Mesaj #1923
bekdemir - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle cevap verdiğiniz için tşk ederimMsn Wink sorun da burda zaten ayrı illerdeyiz bilgisayara bakma imkanım yok birde bununla ilgili başka yerde arıyacağım sözcük ne olabilir
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
21 Mart 2007       Mesaj #1924
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
bomb_3553 adlı kullanıcıdan alıntı

herkese selam, ben bişey sormak istiyorum ,herhangi bir kişinin msn deki kişilerini öğrenmek için ne yapabilirim ????
ama onun bunu öğrenmemesi gerekiyo
mümkün mü acabaa????Msn Thinking

Arkadaşım hack konuları hakkında bilgi paylaşımı yasaktır. Biraz mantığını çalıştırırsan çözümü bulacaksın Msn Wink

Alıntı
bekdemir adlı kullanıcıdan alıntı

öncelikle cevap verdiğiniz için tşk ederimMsn Wink sorun da burda zaten ayrı illerdeyiz bilgisayara bakma imkanım yok birde bununla ilgili başka yerde arıyacağım sözcük ne olabilir

Malesef konu hakkında daha fazla bilgi veremeyeceğim...
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
ekkeklik - avatarı
ekkeklik
Ziyaretçi
23 Mart 2007       Mesaj #1925
ekkeklik - avatarı
Ziyaretçi
msn live kişi nasıl bulunur ismi dışında başka bilgim yok
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Mart 2007       Mesaj #1926
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ekkeklik adlı kullanıcıdan alıntı

msn live kişi nasıl bulunur ismi dışında başka bilgim yok

bu sitede yoq benim msnmi ekle sana link wereyimMsn Wink
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
24 Mart 2007       Mesaj #1927
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
ileti yazdığımda farklı nick çıkıo ama karşı taraf öle deilde nickimi yase olarak görebilio nick yasılan yerden istediğimi deiştirebiliorum ama ileti yasdığımda bende farklı çıkıo daa önjeden yasdığım bi nick çıkıo garip olansa nick yazılan yerde o şey çıkmıo Msn Sad nası düseltebilirim msni kaldırdım tekrar yükledim msn plusıda 7.5te böle bi hata wermio liwe messengerda böle bişi yapıo rija etsem bana yardımjı olurmusunuz Crying
offhv2
deniz52 - avatarı
deniz52
Ziyaretçi
24 Mart 2007       Mesaj #1928
deniz52 - avatarı
Ziyaretçi
eline saglik
Alıntı
Blue Blood adlı kullanıcıdan alıntı

MSN Messenger (Windows Live Messenger), Windows Messenger ve Hotmail ile ilgili tüm sorularınızı bu konu altında belirtebilirsiniz Msn Happy

Lütfen teknik destek talebinde bulunmadan önce bazı teknik bilgileri vermeye çalışın.

Kullandığınız Messenger sürümü, işletim sisteminiz, internet bağlantı türünüz ve yüklü olan güvenlik yazılımları gibi... (anti-virus, firewall)

(MSN) Hizmet Durumu: Service Status

Etiketler: live messenger, windows live messenger, live, messenger, teknik destek, destek

bjk_kly - avatarı
bjk_kly
Ziyaretçi
24 Mart 2007       Mesaj #1929
bjk_kly - avatarı
Ziyaretçi
msnde engelledıgım kısının engelını acıyorum ve engelsız kalmasını ıstıyorum bılgısayarı kapatıp yenıden msn gırdıgımde ıse yıne engellı gorunuor napabılırım
thermo - avatarı
thermo
Ziyaretçi
24 Mart 2007       Mesaj #1930
thermo - avatarı
Ziyaretçi
Benim Sorunum mesajlarim karsi tarafa iletilmiyor (iletilmedi raporuda gelmiyor)...Forumu inceledim ilk etapta msn tamamiyla pcden kaldirdim tekrardan kurdugumda sorunum düzelir gibi oldu su an yine ayni problemi cekiyorum sorun ne olabilir...
Simdiden Tesekkür ederim...

windows live messenger 8.1.0178
Vista Home Premium
Dsl
kaspersky Internet Security 6.0.2.614