Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 194

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
deadygravity - avatarı
deadygravity
Ziyaretçi
24 Mart 2007       Mesaj #1931
deadygravity - avatarı
Ziyaretçi
yaa bıktım msn e çözüm aramaktan bir aydır msn e giremiyom 81000306 yaktı beni intiharın eşiğindeyim var mı bunun bi alternatifi yardım edin komleksteyim
Sponsorlu Bağlantılar
BlueNighT
Yasaklı
24 Mart 2007       Mesaj #1932
Yasaklı
Alıntı
thermo adlı kullanıcıdan alıntı

Benim Sorunum mesajlarim karsi tarafa iletilmiyor (iletilmedi raporuda gelmiyor)...Forumu inceledim ilk etapta msn tamamiyla pcden kaldirdim tekrardan kurdugumda sorunum düzelir gibi oldu su an yine ayni problemi cekiyorum sorun ne olabilir...
Simdiden Tesekkür ederim...

Sponsorlu Bağlantılar

windows live messenger 8.1.0178
Vista Home Premium
Dsl
kaspersky Internet Security 6.0.2.614

Aynı sorunu bende yaşadım son olarak 8.1 i kaldırıp 8.0 kurdum şuanda sorunum yok..

Alıntı
deadygravity adlı kullanıcıdan alıntı

yaa bıktım msn e çözüm aramaktan bir aydır msn e giremiyom 81000306 yaktı beni intiharın eşiğindeyim var mı bunun bi alternatifi yardım edin komleksteyim

Aşağıdaki mesaja göre güvenlık duvarından kaynaklanıyor...

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bu içerik sayesınde MSN Messenger 81000306 hatasının nedenlerını oğrenebılırsınız...

MSN Messenger'da oturum açmaya çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:
Hizmetten veya Internet bağlantınızdan kaynaklanan bir sorun nedeniyle şu anda Messenger oturumunuzu açamıyoruz. Lütfen Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.
Durumu çözmenize yardımcı olması için aşağıdakini deneyin:
Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.
MSN Messenger'ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.
İşletim sisteminiz için kullanılabilir olan en son güncelleştirmeleri yüklediğinizden emin olun.
Microsoft® Windows® işletim sistemleri için, Microsoft® Windows® Update web sitesine gidin.
Güvenlik duvarı kullanıyorsanız, MSN Messenger'a güvenlik duvarı üzerinden tam erişim izni verildiğinden emin olun.
Daha fazla bilgi için güvenlik duvarı belgelerine bakın.
MSN Messenger için Gelişmiş Bağlantı ayarlarını doğrulayın.

Notlar
Bilgisayarınız bir kurumsal ağın parçasıysa, ağın MSN Messenger hizmetine erişmeye izin verdiğini doğrulamak için ağ yöneticinize başvurun.
Çevirmeli bağlantı kullanıyorsanız, bağlantı zaman aşımına uğruyor olabilir.
Daha sonra yeniden bağlanmayı deneyin.

Son düzenleyen BlueNighT; 24 Mart 2007 20:19 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
thermo - avatarı
thermo
Ziyaretçi
24 Mart 2007       Mesaj #1933
thermo - avatarı
Ziyaretçi
eyvalah yükleyip deniyeyim ama hersery formattan sonra olmaya basladi ilk etapta mesajlarim iletiliyor daha sonra iletilmiyor....sagolasin bi deneme yapayim...
eLmA_$eKeR! - avatarı
eLmA_$eKeR!
Ziyaretçi
25 Mart 2007       Mesaj #1934
eLmA_$eKeR! - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
eLmA_$eKeR! adlı kullanıcıdan alıntı

ileti yazdığımda farklı nick çıkıo ama karşı taraf öle deilde nickimi yase olarak görebilio nick yasılan yerden istediğimi deiştirebiliorum ama ileti yasdığımda bende farklı çıkıo daa önjeden yasdığım bi nick çıkıo garip olansa nick yazılan yerde o şey çıkmıo Msn Sad nası düseltebilirim msni kaldırdım tekrar yükledim msn plusıda 7.5te böle bi hata wermio liwe messengerda böle bişi yapıo rija etsem bana yardımjı olurmusunuz Crying
offhv2

yha nie kimse yardımjı olmuo bana Crying sorunumun çösülmesi için napmam lasım Msn Sad
servetu - avatarı
servetu
Ziyaretçi
25 Mart 2007       Mesaj #1935
servetu - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar merhaba
benim sorunum nickimi değiştiriyorum ve kişisel bir ileti girin yerinede bir şeyler yazıyorum. mns den çıkıp tekrar girdiğimde nick ilk yazdığım halini alırken ileti ise siliniyor.ne yaptıysam düzeltemedim
ronin_ - avatarı
ronin_
Ziyaretçi
26 Mart 2007       Mesaj #1936
ronin_ - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benimde sorunum şu;
kısaca uyarı sesleri çıkmıyor. msni burdan live 8.1 yükledim. bil. restat oldu.ek bir program yüklü değil.
resimdeki gibi ayarlar,yanlışmı?Yardımcı olursanız sevinirim.
msnon3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Mart 2007       Mesaj #1937
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ronin_ adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar benimde sorunum şu;
kısaca uyarı sesleri çıkmıyor. msni burdan live 8.1 yükledim. bil. restat oldu.ek bir program yüklü değil.
resimdeki gibi ayarlar,yanlışmı?Yardımcı olursanız sevinirim.
msnon3

gözat a tıkla c/program files/msn messenger a gel sesleri seçMsn Sarcastic
ronin_ - avatarı
ronin_
Ziyaretçi
26 Mart 2007       Mesaj #1938
ronin_ - avatarı
Ziyaretçi
filizzz gözat tı kullanamıyorum resimdeki gibi kullanım dışıMsn Sad
ronin_ - avatarı
ronin_
Ziyaretçi
26 Mart 2007       Mesaj #1939
ronin_ - avatarı
Ziyaretçi
msjımı düzünleme vaktini kaçırmışım özürdilerim.
Önceki sorunla ilgili filizzz dediğin gibi gözattan yaptım sonunda ama yinede olmadı.hatta kaldırdım bir daha kurdum 8.1 i. birde titreşim gönderdiklerinde de tirremiyorMsn Happy
Bu arada xp kullanıyorum.
F-Secure Anti-Virüs prog.mı var.
dicle0221 - avatarı
dicle0221
Ziyaretçi
26 Mart 2007       Mesaj #1940
dicle0221 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar merhaba benim msn bi arkadas beni üc defa düsürdü ve bir daha acılmadı hotmailden girip mail lerimi okuyabiliyorum ama cevrimici konusamıyorum sifreyi giriyorum acılır acılmaz hata veriyor yardımcı olursanız bahtiyar olurum Msn Grin