Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 195

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.497 Cevap: 3.874
dursunnn - avatarı
dursunnn
Ziyaretçi
26 Mart 2007       Mesaj #1941
dursunnn - avatarı
Ziyaretçi
mrb arkadaslar sizden bi şey rica edeceğim beni listesinden silen birisiyle ilgili bilgi alınabilir mi mesela en son ne zaman online olmus v.s.
Sponsorlu Bağlantılar
erd_drknght - avatarı
erd_drknght
Ziyaretçi
27 Mart 2007       Mesaj #1942
erd_drknght - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
dursunnn adlı kullanıcıdan alıntı

mrb arkadaslar sizden bi şey rica edeceğim beni listesinden silen birisiyle ilgili bilgi alınabilir mi mesela en son ne zaman online olmus v.s.

Benim bildiğim böyle bi program eklenti vs yok. Dediğin bilgileri gösteren eklenti ve programlar kişi sende ç.içi olduğunda kayda aldığı için seni silip engelleyen kişi hakkında bir bilgi alamazsın. Bunun bir yolunu bilen varsa söylesin ama benim bildiğim bu mümkün değil
Sponsorlu Bağlantılar
hıçkırık - avatarı
hıçkırık
Ziyaretçi
27 Mart 2007       Mesaj #1943
hıçkırık - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar
ben windows live messenger 8.1 kullanıyorum.Okuduğum kadarıyla 8.0 için paylaşım klasörünü silmek için yollar var.Peki 8.1 için bildiiğiniz bir yol var mıdır?Paylaşım klasörünü kaldırmak istiyorum..Teşekkürler
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
27 Mart 2007       Mesaj #1944
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
hıçkırık adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar
ben windows live messenger 8.1 kullanıyorum.Okuduğum kadarıyla 8.0 için paylaşım klasörünü silmek için yollar var.Peki 8.1 için bildiiğiniz bir yol var mıdır?Paylaşım klasörünü kaldırmak istiyorum..Teşekkürler

Kaldırmak için 8.0 sürümündeki gibi aynı işlemleri yapın ve deneyin.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
hıçkırık - avatarı
hıçkırık
Ziyaretçi
27 Mart 2007       Mesaj #1945
hıçkırık - avatarı
Ziyaretçi
ahmet bey merhaba,
keşke dediğiniz olsaydı ama olmuyor.Orda 8.0 için bi şifreli bi bilgi veriliyor ve onu çalıştıra yapıştırıyorsunuz.ama onu 8.1 için tanımıyor.Lütfen bilginiz olursa geri dönün.TEŞEKKÜRLER
εмяεсди - avatarı
εмяεсди
Ziyaretçi
27 Mart 2007       Mesaj #1946
εмяεсди - avatarı
Ziyaretçi
Slm bendede şöyLe bi sorun var
msn 7.0 kuruyorum hiç bişe yok
8.0 ve 8.1 de performans %100 bilgisayar full takılıyo
eskiden olmuyodu tabi
ne yapmam lazım?
OziGR - avatarı
OziGR
Ziyaretçi
28 Mart 2007       Mesaj #1947
OziGR - avatarı
Ziyaretçi
messenger 8.1 i yeni kurdum pcde vista transformation pack 6.0 var discovery x 2 kullanıyordum daha önce sorunla karşılaşmıyordum fakat discovery live yükledikten sonra sorunlar başladı.skinleri hatalı açıyor.discoveryi kurdujtan sonra windows msn açmak istediğimde hata veriyor.discovery kaldırınca rahatlıla açıyor.msni kaldırdım.8.0 sürümünü indirdim ama pcye 8.1 sürümü kuruluyor.pcyi parçalamk üzereyim.bi yardım eli ltfn....
EarwenElif - avatarı
EarwenElif
Ziyaretçi
28 Mart 2007       Mesaj #1948
EarwenElif - avatarı
Ziyaretçi
MSVCR71.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı.uygulamanın yeniden yüklenmesi sorunu giderebilir.

bilgisayarıma format attıktan sonra msnlive yüklemeye çalıştım ama bu hatayı verior.hiç bir msn sürümü yüklenmior.sadece windowsun kendi msnwindows dosyası çalışıor.nasıl düzeltebilirim bu sorunu?sanırım d sürücümü kaybettim formattan sonraMsn Happy cdyle tanıtamadım tekrar cd yok elimde acaba msn sürümleri bu yüzden mi yüklenmior?
EarwenElif - avatarı
EarwenElif
Ziyaretçi
28 Mart 2007       Mesaj #1949
EarwenElif - avatarı
Ziyaretçi
ayrıca msvcr71.dll yanında msnmsgr.exe hatası verio onu yazmayı unutmuşum Shy acilen yardım istiorum yaa çok sıkıldım msnsizlikteeennnCrying
bnsh - avatarı
bnsh
Ziyaretçi
28 Mart 2007       Mesaj #1950
bnsh - avatarı
Ziyaretçi
kardeşimin msnini hacklemek istiyorum bu mümkünmü nasıl yapabilirim