Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 20

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.742 Cevap: 3.874
chichi - avatarı
chichi
Ziyaretçi
16 Ocak 2006       Mesaj #191
chichi - avatarı
Ziyaretçi
mdx2tryi yükledim ama run time error verio out-of-memory dio, nası halletcem
Sponsorlu Bağlantılar
by_dogan - avatarı
by_dogan
Ziyaretçi
17 Ocak 2006       Mesaj #192
by_dogan - avatarı
Ziyaretçi
arakdaslar msn 7.5.0311 kullanıyorum discovery 2.0tr yukledim siteden ama messenger discovery recovery die bi hata veriyo sanırım discovery benim msn le birleşemiyo Msn Happy dolayısıyla kullanamıyorum.. bu sorunu nasıl gideririm... bu arada sistemi de yeni yukledim yani ondan kaynaklanan bi problem olacagını sanmıyorum..
Sponsorlu Bağlantılar
coldblack - avatarı
coldblack
Ziyaretçi
17 Ocak 2006       Mesaj #193
coldblack - avatarı
Ziyaretçi
ya messenger ımdan bi haftadır direk space me (ayrıca bşkalarınınkinede ) ve mail lerime giremiorum
tıkladıımda ilk önee exloperda '''D:\Documents and Settings\murat\Local Settings\Temp\spng_redir.html''' linkinden '''https://login.passport.net/uilogin.srf?lc=1055''' bağlanıyo ve ana sayfada '''E-posta adresi veya parola yanlış. Lütfen e-posta adresini ve parolayı yeniden yazın veya daha önce kaydolmadıysanız kaydolun. Oturum açarken yardıma gerek duyuyor musunuz?''' çıkıo
daha sora şifremi girdiimde hesap bilgilerini deiştir faln seçenekleri çıkıo karşımaMsn Mad
lütfen ya biri acil yardım etsin yosa kafayı yicem

ayrıca discovery 2TRde web cam kaydı yap dediimde prgram hata verip messengerle birlikte kapanıo ve bide güncelleştirme şeyi çıktı ama siteye girmio Msn Sad

Alıntı
Morrigan adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger Discovery, sizi engelleyenleri gösterme gibi bir özelliğe sahip değil.

Sadece karşınızdaki kişi, listesinden sizi sildiği zaman "silindiğinize dair uyarı veren" bir özelliği mevcut.

Şu an için sizi engelleyenleri gösterebilecek hiçbir program mevcut değil yani sizi engelleyenleri görmeniz mümkün değil.

HAYIR GÖSTERİO
BN GÖRDÜM ORDAN BİLİOM
AYRICA SİZİ ENGELLEYEN BİRİ ONLİNE OLDUUNDA EER SİZE PENCERE AÇARSA ONUDA GÖSTERİOMsn Cool
Son düzenleyen Blue Blood; 18 Ocak 2006 07:37
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ocak 2006       Mesaj #194
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
coldblack adlı kullanıcıdan alıntı

HAYIR GÖSTERİO
BN GÖRDÜM ORDAN BİLİOM
AYRICA SİZİ ENGELLEYEN BİRİ ONLİNE OLDUUNDA EER SİZE PENCERE AÇARSA ONUDA GÖSTERİOMsn Cool

Hack sitelerinde fazla dolaşmayın... Msn Happy

Mail sağlıgınız açısından iyi değildir.Başka hiç bir yerde engelleyenleri gösteren bir program adı altında değişik programlar yayınlanmaz, çünkü böyle bir program YOK!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Ocak 2006       Mesaj #195
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
coldblack adlı kullanıcıdan alıntı

ya messenger ımdan bi haftadır direk space me (ayrıca bşkalarınınkinede ) ve mail lerime giremiorum
tıkladıımda ilk önee exloperda '''D:\Documents and Settings\murat\Local Settings\Temp\spng_redir.html''' linkinden '''https://login.passport.net/uilogin.srf?lc=1055''' bağlanıyo ve ana sayfada '''E-posta adresi veya parola yanlış. Lütfen e-posta adresini ve parolayı yeniden yazın veya daha önce kaydolmadıysanız kaydolun. Oturum açarken yardıma gerek duyuyor musunuz?''' çıkıo
daha sora şifremi girdiimde hesap bilgilerini deiştir faln seçenekleri çıkıo karşımaMsn Mad
lütfen ya biri acil yardım etsin yosa kafayı yicem

ayrıca discovery 2TRde web cam kaydı yap dediimde prgram hata verip messengerle birlikte kapanıo ve bide güncelleştirme şeyi çıktı ama siteye girmio Msn Sad

Sakin olalım ve sıra ile yapalım ::...önce messenger ayarlar kısmından "başka net pasport sitelerine girice parola sor" kısmındaki seçeneği kaldıralım sonra aynı yerden deneyelim space girmeyi ::...ve şu sorullara cevap normal hotmail sayfasından inboxa giriş nasıl ? her ne kadar mailime giremiyorum demişsen de bu şekil kontrol et şayet girebiliyorsan aynı sorulları tekrar soracak cevapla vede bilgilerini gir ::.. bu işlemleri yapmadan da tüm yamalları kaldır sadece messengerin kalsın ki hata nerden kaynaklı bilesin ::.. diğer yandan messengerin kapanmadan bir hata raporu verir mümkünse ne yazdığını mesaj olarak geç > kolay gelsin
overdoze - avatarı
overdoze
Ziyaretçi
18 Ocak 2006       Mesaj #196
overdoze - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba..

Ben adını ve soyadını bildiğim bir kişinin msn'de ya da hotmail'de mail adresi olup olmadığını öğrenmek istiyorum. Eskiden ICQ'da olduğu gibi white page tarzı böyle bir arama sitesi ya da yöntemi biliyor musunuz..?

Yardımcı olursanız sevinirim..
Teşekkürler..
krebs_90 - avatarı
krebs_90
Ziyaretçi
19 Ocak 2006       Mesaj #197
krebs_90 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaslar ben mesengerdiscoveryx2 yiyükledim fakat msn de yazı yazarken bazı harfler değistiğini fark ettim neden olduğunu bilen varsa lütfen cevaplasın tesekkür ederim
Butcher. - avatarı
Butcher.
Ziyaretçi
19 Ocak 2006       Mesaj #198
Butcher. - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar..
Ufak bi sorun mu bilmiorum ama gerçekten can sıkıcı..
Ben Messenger dan direk inbox ' uma yada başkalarının Msn Space'ine (Kendiminki de dahil) giremiorum..
Sözün kısası..
Msn Messenger üzerinden browser ima giden hiçbir link çalışmıyor.. Msn Sad
İğrenç bi durum gerçekten..

Linke Tıkladığımda browserimda direk..

sdasda3yv
Yazıo.. Msn Sad

Sorada

Açılıyo..

Hotmail.com dan girmeye çalıştığımda direk mailime girebiliorum..
yada msn messengerdan oturum açabiliorum..
Yani msn şifremde adresimde yanlışlık yok Msn Sad

Offf yardım edebilirseniz çok sevinirim arkadaşlar..

Saygılar...
Son düzenleyen Butcher.; 19 Ocak 2006 21:33
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
19 Ocak 2006       Mesaj #199
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Butcher. adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar..
Ufak bi sorun mu bilmiorum ama gerçekten can sıkıcı..
Ben Messenger dan direk inbox ' uma yada başkalarının Msn Space'ine (Kendiminki de dahil) giremiorum..
Sözün kısası..
Msn Messenger üzerinden browser ima giden hiçbir link çalışmıyor.. Msn Sad
İğrenç bi durum gerçekten..

Linke Tıkladığımda browserimda direk..

Yazıo.. Msn Sad

Sorada

Açılıyo..

Hotmail.com dan girmeye çalıştığımda direk mailime girebiliorum..
yada msn messengerdan oturum açabiliorum..
Yani msn şifremde adresimde yanlışlık yok Msn Sad

Offf yardım edebilirseniz çok sevinirim arkadaşlar..

Saygılar...

StuffPlug-NG kullanıyorsanız "Bütün link'leri varsayılan tarayıcıda aç" (Open all links in default browser) seçeneğini kapatın...
Son düzenleyen NeutralizeR; 19 Ocak 2006 20:33
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
chatlack473 - avatarı
chatlack473
Ziyaretçi
20 Ocak 2006       Mesaj #200
chatlack473 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar aceba kişisel ileti yazılan bölümün kareakter saysını fazlalaştırmayı bilen birisi varsa lütfen yardım tesin Msn Happy)))))))))))