Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 201

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
benek - avatarı
benek
Ziyaretçi
6 Nisan 2007       Mesaj #2001
benek - avatarı
Ziyaretçi
buldum ama resmi açınca hareket etmiyor benım istediğim hareketli halde küçültüp tekrar hareketli olarak kayt etmek
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
6 Nisan 2007       Mesaj #2002
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
benek adlı kullanıcıdan alıntı

buldum ama resmi açınca hareket etmiyor benım istediğim hareketli halde küçültüp tekrar hareketli olarak kayt etmek

gif resimlerinin eğer boyutunu değiştirirseniz hareketliği bozulur...
Sponsorlu Bağlantılar
benek - avatarı
benek
Ziyaretçi
6 Nisan 2007       Mesaj #2003
benek - avatarı
Ziyaretçi
hayır bunu daha önce yaptım boozulmuyor sadece nasıl olduğunu hatırlamıyorum ve bir çok proğram var olduğunu biliyorum onlardan birinin adını sordum sadece yapamadım ve işim için önemli idi yinede teşekkürler
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
6 Nisan 2007       Mesaj #2004
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hayır bunu daha önce yaptım boozulmuyor sadece nasıl olduğunu hatırlamıyorum ve bir çok proğram var olduğunu biliyorum onlardan birinin adını sordum sadece yapamadım ve işim için önemli idi yinede teşekkürler

değiştirmek mümkün. Ulead GIF Animator programı ile yapılabilir fakat gif resimleri birini takip eden bir cok jpeg ten ibarettir ve boyut değiştirmek için bütün jpeg lerin boyutları değiştiirlip gif olatak kaydedilir...
benek - avatarı
benek
Ziyaretçi
6 Nisan 2007       Mesaj #2005
benek - avatarı
Ziyaretçi
çözünürlüğünün düşüp düşmemmesinin önemi yok bu proğramı nasıl temın edebilirim anlatırmısın çünkü bu benım için çok önemli bir şekilde bu gif rsmini küçültüp kayt etmem lazım.Msn Sad
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
6 Nisan 2007       Mesaj #2006
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

çözünürlüğünün düşüp düşmemmesinin önemi yok bu proğramı nasıl temın edebilirim anlatırmısın çünkü bu benım için çok önemli bir şekilde bu gif rsmini küçültüp kayt etmem lazım.Msn Sad

https://www.msxlabs.org/forum/ucretsiz-beta-yazilimlar/7210-ulead-gif-animator-5-avatar-imza-banner.html?highlight=Ulead+GIF+Animator
benek - avatarı
benek
Ziyaretçi
6 Nisan 2007       Mesaj #2007
benek - avatarı
Ziyaretçi
teşekkür edrim ama karıştırdım ve boyutlarının nerden küçülteceğini bulamadım
TwiLiqht - avatarı
TwiLiqht
Ziyaretçi
7 Nisan 2007       Mesaj #2008
TwiLiqht - avatarı
Ziyaretçi
seLamun aLeyKüm ! Msn'em de arka pLan oLarak PC'ım de buLunan bı dosyayı yapıorum msn den cıkıp qırdıqım zaman kayıtLı kaLmıor Crying ama aynı PC den baska bı msn ıLe oturum acıorum bu sefer o msn de arka pLan kayıtLı kaLıor bı yardımcı oLabıLırsenız cok sevnırım +o(
NeFReTLi - avatarı
NeFReTLi
Ziyaretçi
7 Nisan 2007       Mesaj #2009
NeFReTLi - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaslar.. Bir zamanlar bir msn hesabim vardi.. bu hesap kendi siteme ait mail sisteminden almis oldugum bir e-posta hesabi idi.. bir gun msn acilmadi bir hata kodu geliyordu hata kodu google'de bile yoktu..gelen hatada " ok " linkine tikladigim zaman karsima live'nin sayfasi geliyordu... orada sifremi sormustu ve yeni bir hesap acmam gerektigini soyluyordu.. tabi bu arada passport.com'dan sifremi unuttum deyince ne gizli sorunun cevabini kabul ediyor neden e-posta hesabima parola sifirlama iletisi geliyordu.. neyse yeni bir msn hesabi olusturdum ve listemdeki tum kisiler hic bir islem yapmadan yeni acmis oldugum msn hesabina aktarilmisti..

ve halen o posta hesabimi msn'de kullanamiyorum... ve halen parola sifirlama iletisi gelmiyor....

Bu konu hakkinda yardimci olabilirseniz cok ama cok sevinirim.. simdiden tskler... kolay gelsin...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
7 Nisan 2007       Mesaj #2010
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

teşekkür edrim ama karıştırdım ve boyutlarının nerden küçülteceğini bulamadım

Ulead Gif Animator > Edit > Resize Image

Alıntı
TwiLiqht adlı kullanıcıdan alıntı

seLamun aLeyKüm ! Msn'em de arka pLan oLarak PC'ım de buLunan bı dosyayı yapıorum msn den cıkıp qırdıqım zaman kayıtLı kaLmıor Crying ama aynı PC den baska bı msn ıLe oturum acıorum bu sefer o msn de arka pLan kayıtLı kaLıor bı yardımcı oLabıLırsenız cok sevnırım +o(

Aşağıdaki konuyu inceleyin:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Önce hesabınıza ait klasörleri bulmak için "Messenger kimliğimi nasıl öğrenirim?" adlı konudaki aracı kullanın. Sonra hesabınızla ilgili olan klasörleri silin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.