Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 202

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
tlg_d50 - avatarı
tlg_d50
Ziyaretçi
7 Nisan 2007       Mesaj #2011
tlg_d50 - avatarı
Ziyaretçi
S.a ArkadaşLar Ben Msn Messenger 7.5 Kullanıyorum

Sponsorlu Bağlantılar
Msn e SmiLey oLarak Resim Yada Bi GIF ekLedıhımde Boyu KucuLuyor ve Hic Bşe AnLaşıLmıyor...

Ne Yapmam Gerekiyor ? Yardım Ederseniz Sevinirim

TesekkurrLer!!!!
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
7 Nisan 2007       Mesaj #2012
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tlg_d50 adlı kullanıcıdan alıntı

S.a ArkadaşLar Ben Msn Messenger 7.5 Kullanıyorum

Sponsorlu Bağlantılar
Msn e SmiLey oLarak Resim Yada Bi GIF ekLedıhımde Boyu KucuLuyor ve Hic Bşe AnLaşıLmıyor...

Ne Yapmam Gerekiyor ? Yardım Ederseniz Sevinirim

TesekkurrLer!!!!

ekliyeceğiniz resmin boyutu çok küçük olursa görüntü kalitesi bozulmaktadır.mümkünse resim boyutlarınız 19 x 19 olalıdır daha küçük yada büyük boyut olursa kalite düşer ... boyutları messenger otomotik standtart boyuta getirmektedir.
Ladysea001 - avatarı
Ladysea001
Ziyaretçi
7 Nisan 2007       Mesaj #2013
Ladysea001 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar Merhaba StuffPlug-NGv2.zip şifresini nerden bulabilirim yardım edermisiniz ?
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
7 Nisan 2007       Mesaj #2014
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Ladysea001 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar Merhaba StuffPlug-NGv2.zip şifresini nerden bulabilirim yardım edermisiniz ?

StuffPlug-NGv2 Rar şifresi: msxlabs.com
alperomen - avatarı
alperomen
Ziyaretçi
9 Nisan 2007       Mesaj #2015
alperomen - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger açtığım zaman kullanıcı ve adımı girdikten sonra msn açıldıktan sonra bir süre sonra kitiliyor messenger yanıt vermiyor diyor hiç bir işlme yapamıyor öle kitleyip duruyor fakat bu sadece bir adresim için oluyor diğer adreslerimde hiçbir problem yok onlar gayet normal bir şekilde çalışyor problem nedir arkadaşlar?? ...Msn Sarcastic Msn Sarcastic
wamprella - avatarı
wamprella
Ziyaretçi
9 Nisan 2007       Mesaj #2016
wamprella - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Kara-Hilal adlı kullanıcıdan alıntı

Selamlar Arkadaslar

Bana Msn Messengerde Karsı tarafla web camda sohbet ederken onun web camını kayıt edebilmem için bildiginiz program varmı

Yardımcı Olursanız SevinirimTurkiye

eet benim bildiğim discovery msn in özellikleri arasnda buda geçiyoo ama yinede araştır bnce
Deryam81 - avatarı
Deryam81
Ziyaretçi
10 Nisan 2007       Mesaj #2017
Deryam81 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba lütfen yardimci olurmusunuz bana wlm 8,10.178.00 kullaniyorum bana anlik ileti geldiginde pencerede parlama oluyor onu nasil yok edebilirim? discoveryi belki 200 defa sildim kurdum hic bir ise yaramiyor yardmilarinizi bekliyorum...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Nisan 2007       Mesaj #2018
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Deryam81 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba lütfen yardimci olurmusunuz bana wlm 8,10.178.00 kullaniyorum bana anlik ileti geldiginde pencerede parlama oluyor onu nasil yok edebilirim? discoveryi belki 200 defa sildim kurdum hic bir ise yaramiyor yardmilarinizi bekliyorum...

Parlamadan kastınız nedir?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Nisan 2007       Mesaj #2019
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
L.a.D.y adlı kullanıcıdan alıntı

Parlamadan kastınız nedir?

Yeni bir ileti alındığında görev çubuğunda Messenger konuşma penceresi parlar. (mavileşip yanıp söner)

MessengerDiscovery Live'ın bunu kapatabilecek bir özelliği var. 1.2 ve 1.3 beta sürümlerinde bu özelliği test edip herhangi bir bug olup olmadığını daha sonra yazacağım.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
tufanceza - avatarı
tufanceza
Ziyaretçi
12 Nisan 2007       Mesaj #2020
tufanceza - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tekus adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar
1. yıllarca once kendı adıma maıl adresı almaya calısmıstım ama suanda o adresı nasıl gerı alırm yardımcı olursanız sevınırım gızlı soruyu hatırlamıyorum baskası da kullanmıyor buyuk bır ıhtımal maıl attım msn ye ekledım tık yok o adresı nasıl alabılrım

2.msn de gmail kullanıyorum ama sanırım tam anlamıyla verım alamıyorum gelen maıller ıletı gelmıyo yenı mesaj yazmam gerktıgınde de outlooka gıdıyo bunları nasıl cozebılrım

tesekkurler

SEN O MSN TEKRAR ALABİLİRSİN AMA BİRAZ UZUN İŞLEM GEREKTİRİYOR MSN Mİ GEÇİCİ OLARAK EKLE SANA O PROGRAMI GÖNDERECEM OK (((((( tufan )))))