Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 204

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.464 Cevap: 3.874
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
15 Nisan 2007       Mesaj #2031
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
AtesiN_EfendiSi adlı kullanıcıdan alıntı

Bu kadar mı, daha teknik bir açıklama beklemiştim?

Daha teknik açıklamalar için konunun önceki sayfalarında bulunan mesajları inceleyebilirsiniz. Benzeri sorunlar için her seferinde sayfa sayfa farklı çözüm önerileri sunamayız. Çoklu oturum açma yaması uygulamış olduğunuzu belirtmişsiniz, orjinal .exe'yi değiştiren bir yama. Bu nedenle ilk başta Windows Live Messenger'ı onararak yamanın yapmış olduğu değişiklikleri geri almanız gerekiyor. Çok fazla işlem yapmaktan hoşlanan bir kullanıcıysanız, "Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?" konusundaki adımları da uygulayabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
messenger - avatarı
messenger
Ziyaretçi
15 Nisan 2007       Mesaj #2032
messenger - avatarı
Ziyaretçi
ben şimdi onar yaptım onardım bunu ama reklamlar fln geri geldi çoklu oturumu fln geçtimde o reklamları fln kaldırsak bi şekilde gene aynı mesaj gitmeme etkisini gösterebilirmi acaba ?
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
15 Nisan 2007       Mesaj #2033
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
messenger adlı kullanıcıdan alıntı

ben şimdi onar yaptım onardım bunu ama reklamlar fln geri geldi çoklu oturumu fln geçtimde o reklamları fln kaldırsak bi şekilde gene aynı mesaj gitmeme etkisini gösterebilirmi acaba ?

Reklamları kaldırmanız için A-Patch ya da Mess Patch kullanmanızı öneririm.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
he85 - avatarı
he85
Ziyaretçi
16 Nisan 2007       Mesaj #2034
he85 - avatarı
Ziyaretçi
slmlar..
Eski msg plustaki(msn 7.0) kayıtları export ediyorum ve msg plus live a import ediyorum ama eski versiyon olduğundan kabul etmiyor,içindeki tüm ayar ve kayıtları alıp yeni msn live a aktarmam gerekiyor,bunun bir çözümü var mı?

Teşekkürler..
erkanuslu07 - avatarı
erkanuslu07
Ziyaretçi
16 Nisan 2007       Mesaj #2035
erkanuslu07 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar msn checker diye program var biliyorsunuz bu program ip adresini öğrenince tüm konuşmaları gösteriyor.
bu konuşmaların görünmesini nasıl engelleyebiliriz
ahmetbolel - avatarı
ahmetbolel
Ziyaretçi
17 Nisan 2007       Mesaj #2036
ahmetbolel - avatarı
Ziyaretçi
[ÜSTAT TEŞEKKÜR EDERİM İŞE YARADI SAĞOLASIN TEŞEKKÜRLER
nabız sıfır - avatarı
nabız sıfır
Ziyaretçi
17 Nisan 2007       Mesaj #2037
nabız sıfır - avatarı
Ziyaretçi
ben msn 8.1 kullanıyrum msn 2 gündür açılmıyo çıldırcmya biri yardım etsin hata verip duruyo hata kodu:800401f3
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2007       Mesaj #2038
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nabız sıfır adlı kullanıcıdan alıntı

ben msn 8.1 kullanıyrum msn 2 gündür açılmıyo çıldırcmya biri yardım etsin hata verip duruyo hata kodu:800401f3

Aşağıdaki Link'i İnceleyin..

Messenger Error Fixer (Hata Onarımı)
serrko - avatarı
serrko
Ziyaretçi
18 Nisan 2007       Mesaj #2039
serrko - avatarı
Ziyaretçi
Msn Thinking Msn Cry arkadaşalar pc ye format attım sonrasındaişte driverler programlar derken msn 7.5 kurdum sonrasında baktım ki msn yi her açışımda internetten 15-16mb. civarı bişi iniyor kendiliginden sonra uzun uğraşlar sonucu ne indigini buldum c:\windows\temp kalsörünün içine msn ni son sürümün exe sini indiriyor ama kurulmuyor exenin özelliklerinde msnlive.exe diye bişi yazıyor bn msn 7.5 ten menunum live hiç sevmedim açıkcası bu problemi nasıl halledebilirim lütfen bi fikir veri cvb. yazan akadaşlar şimdiden teşekkürlerMsn Grin
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
18 Nisan 2007       Mesaj #2040
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
serrko adlı kullanıcıdan alıntı

Msn Thinking Msn Cry arkadaşalar pc ye format attım sonrasındaişte driverler programlar derken msn 7.5 kurdum sonrasında baktım ki msn yi her açışımda internetten 15-16mb. civarı bişi iniyor kendiliginden sonra uzun uğraşlar sonucu ne indigini buldum c:\windows\temp kalsörünün içine msn ni son sürümün exe sini indiriyor ama kurulmuyor exenin özelliklerinde msnlive.exe diye bişi yazıyor bn msn 7.5 ten menunum live hiç sevmedim açıkcası bu problemi nasıl halledebilirim lütfen bi fikir veri cvb. yazan akadaşlar şimdiden teşekkürlerMsn Grin

pc güncelleştirmelerini devre dışı bırakın sanırım o zaman böyle bir indirme siz istemedikçe yapılmaz... ayrıca msn 7.5 yüklediğiniz de size mutlaka uyarı gelmiştir mevcut sürümden daha yeni sürümün var şeklinde bir uyarı o uyarı mesajını bir daha hatırlatma şeçeneği mevcuttur onu işaretlemelisiniz.