Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 205

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
nabız sıfır - avatarı
nabız sıfır
Ziyaretçi
18 Nisan 2007       Mesaj #2041
nabız sıfır - avatarı
Ziyaretçi
msn live kullnym benm msn gene açılmıyo bu sferde hem kaytlı olan msn adresini ve şifrelerini unutmş hmde tam adresimi ve şifremi girerkene hata raporu gönder veya gönderme diye bi yazı çıkıyo Msn Confused blmem derdimi tam olrk anlatbldmmi yardımcı olrsanz sevnrm şmdiden teşşkrler
Sponsorlu Bağlantılar
adem_ozk - avatarı
adem_ozk
Ziyaretçi
18 Nisan 2007       Mesaj #2042
adem_ozk - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar izden bir isteyim var benim yeğenimin msn sini kırmışlar gizli soruyu hatırlamıyor geri nasıl alabiliriz yardımcı olur sanız sevinirim şimdiden teşekkurler
Sponsorlu Bağlantılar
timosti - avatarı
timosti
Ziyaretçi
18 Nisan 2007       Mesaj #2043
timosti - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar. bir soru soracaktım..

msn den ses kaydetme programına tıklayınca nasıl sınırsız ses gönderebilirim. bir süre sonra ses kotası doluyor. bu sınırı kaldırabilirmiyim.
sinto - avatarı
sinto
Ziyaretçi
18 Nisan 2007       Mesaj #2044
sinto - avatarı
Ziyaretçi
live messenger ı açamıyorum frown
bu hatayı veriyor :

hataasafr2

silip tekrar yüklersem geçer sandım fakat tekrar yüklemeye çalıştığımda aşağıdaki hatayı verdi :

asdasdsarz1

local settings deki temps klasörünü boşalttım yaklaşık 400 mb lık dosya sildim fakat yine olmuyor Msn Sad lütfen yardım edin messenger ım yüklenmiyor. eski sürümleri de denedim ama olmadı
tuncerrc - avatarı
tuncerrc
Ziyaretçi
19 Nisan 2007       Mesaj #2045
tuncerrc - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben tuncer.
arkadaşlar msn'i açmaya çalıştığımda 800701f6 kodlu bir hata veriyor.bu kodu bulamadım. ben işyerinde server üzerinden bağlanmaya çalışıyorum. bununla ilgisi olabilirmi? yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
19 Nisan 2007       Mesaj #2046
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tuncerrc adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben tuncer.
arkadaşlar msn'i açmaya çalıştığımda 800701f6 kodlu bir hata veriyor.bu kodu bulamadım. ben işyerinde server üzerinden bağlanmaya çalışıyorum. bununla ilgisi olabilirmi? yardım ederseniz sevinirim. teşekkürler

Messenger Error Fixer (Hata Onarımı)
maraslim - avatarı
maraslim
Ziyaretçi
21 Nisan 2007       Mesaj #2047
maraslim - avatarı
Ziyaretçi
erreurzz6

Selam arkadaslar Msn Confused benim bir sorum olacakti dun ogleden beri msne giris yapamiyorum sebebide 80048820 kod hatasi msni yeniden yukledim restart attim sildim yeniden kurdum ne yaptimsa olmadi ve suanda msne giremiyorum acaba bu hatayi nasil duzeltebilirim bana yardimci olurmusunuz genel bi sorunda degil anladigim kadariyla benim msnde oyle lutfen acil yardim Msn Cry Msn Sad Msn Cry
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Nisan 2007       Mesaj #2048
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
maraslim adlı kullanıcıdan alıntı

erreurzz6

Selam arkadaslar Msn Confused benim bir sorum olacakti dun ogleden beri msne giris yapamiyorum sebebide 80048820 kod hatasi msni yeniden yukledim restart attim sildim yeniden kurdum ne yaptimsa olmadi ve suanda msne giremiyorum acaba bu hatayi nasil duzeltebilirim bana yardimci olurmusunuz genel bi sorunda degil anladigim kadariyla benim msnde oyle lutfen acil yardim Msn Cry Msn Sad Msn Cry

80048820 hata kodu çözümü...
Internet bağlantınız, güvenlik duvarınız (Bilgisayarı yetkisiz dış erişimden korumaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir güvenlik özelliği. Donanım, yazılım veya her ikisi de olabilir.) , tarih ve saat ayarlarınız, proxy ayarları, güvenlik ayarları veya SSL güvenliği ile ilgili bir sorun nedeniyle oturum açamayabilirsiniz. Ayrıca, sunucu geçici olarak kullanılamıyor olabilir. Sorunu gidermek için:
Internet bağlantınızı denetleme
Başka bir web sitesini ziyaret ederek Internet'e bağlı olduğunuzu doğrulayın. Web sitesine bağlanamıyorsanız, ISS (Internet servis sağlayıcısı. Internet'e erişim sağlayan şirket.) veya yerel ağ yöneticinize başvurun.
Güvenlik duvarınızın Windows Live Messenger programını engellemediğini doğrulama

MSN Web Messenger web sitesine gidin.
MSN Web Messenger Başlat'ı tıklatın ve sonra oturum açmayı deneyin.
MSN Web Messenger oturumu açabiliyorsanız ancak Windows Live Messenger hala Internet'e erişemiyorsa, Windows Live Messenger bir güvenlik duvarı tarafından engelleniyor olabilir. MSNmsgr.exe dosyasını güvenlik duvarınızın izin verilenler listesine eklemeniz gerekebilir.

Tarih ve saat ayarlarını denetleme
Görev çubuğunda Başlat'ı ve sonra da Çalıştır'ı tıklatın.
control timedate.cpl yazın ve sonra Tamam'a basın.
Bilgisayarınızdaki Tarih ve Saat Özellikleri iletişim kutusunda yazan tarih ve zaman ayarlarının doğru olduğunu denetleyin ve sonra Tamam'ı tıklatın.

Microsoft Internet Explorer proxy ayarlarınızı denetleme
Internet'e bağlanamıyorsanız, Internet Explorer içindeki proxy ayarlarınızın doğru olduğundan emin olun. Doğru ayarları bulmak için, ISS veya ağ yöneticisine başvurmanız gerekebilir. Internet Explorer içindeki proxy ayarlarınızı temizlemek için aşağıdaki adımları izleyin:

Internet Explorer programını başlatın.
Araçlar menüsünde Internet Seçenekleri öğesini tıklatın.
Bağlantılar sekmesinde LAN Ayarları öğesini tıklatın.
Ayarları otomatik olarak algıla onay kutusunu temizleyin.
Tamam'ı ve tekrar Tamam'ı tıklatın.

Messenger proxy ayarlarınızı temizleme
Messenger programını başlatın.
Araçlar menüsünde Seçenekler'i tıklatın.
Bağlantı'nın altında Gelişmiş Ayarlar'ı tıklatın.
SOCKS altındaki girdileri silin.
Tamam'ı ve tekrar Tamam'ı tıklatın.

Internet Explorer güvenlik ayarlarınızı doğrulama
Internet Explorer programını başlatın.
Araçlar menüsünde Internet Seçenekleri öğesini tıklatın.
Gelişmiş sekmesini tıklatın.
Güvenlik bölümünde, Sunucu sertifikalarının geçerliliğini denetle onay kutusunun işaretli olmadığından emin olun.
Güvenlik bölümünde, SSL 2.0 Kullan ve SSL 3.0 Kullan onay kutularının seçili olduğundan emin olun.
Ayarları kaydetmek Tamam'ı tıklatın.

SSL güvenlik kitaplıklarını yeniden kaydetme
Görev çubuğunda Başlat'ı ve sonra da Çalıştır'ı tıklatın.
Aşağıdaki komutların her birini Aç kutusuna yazın, ardından ENTER tuşuna basın.Her komut başarılı bir şekilde yürütüldükten sonra "DllRegisterServer başarılı oldu" iletisini alacaksınız. Bir sonraki komuta geçmeden önce bu iletiyi alana kadar bekleyin.

REGSVR32 softpub.dll
REGSVR32 wintrust.dll
REGSVR32 initpki.dll
REGSVR32 Rsaenh.dll
REGSVR32 Mssip32.dll
REGSVR32 Cryptdlg.dll
REGSVR32 Dssenh.dll
REGSVR32 Gpkcsp.dll
REGSVR32 Slbcsp.dll
REGSVR32 Sccbase.dll

Windows Live Messenger ağ durumunu denetleme
Windows Live Messenger hizmeti geçici olarak kullanılamıyor olabilir. Windows Live Messenger Ağ Durumu web sitesinde Windows Live Messenger ağ durumunu denetleyin ve daha sonra yeniden oturum açmayı deneyin.
afix - avatarı
afix
Ziyaretçi
21 Nisan 2007       Mesaj #2049
afix - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar kolay gelsin msn 8,1 final türkçe kullanıyorum apatch yükledim herşey normal olarak çalışıyor benim mümkünse çevrimdışı oturum açanları görme veya bir şekilde bilme şansım varmı? forumu gezdim plus kullanarak yapılabiliyormuş ama bunu 8,1 final sürümünde yapmak veya bir yama falan kullanarak yapmak mümkün değilmi şimdiden ilgilenene arkadaşlara teşekkürler
yakisikli02 - avatarı
yakisikli02
Ziyaretçi
22 Nisan 2007       Mesaj #2050
yakisikli02 - avatarı
Ziyaretçi
durum degıstırme programını indırıp çalıstıramadım tardım edermısınız tskler