Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 206

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.480 Cevap: 3.874
abb1907 - avatarı
abb1907
Ziyaretçi
24 Nisan 2007       Mesaj #2051
abb1907 - avatarı
Ziyaretçi
slm messenger live !imitate ve görüntü resmini değiştir dediğm de oturum açmış değilsiniz uyarısı alıyorum bunu nasıl giderebilirim
Sponsorlu Bağlantılar
sevgili_i - avatarı
sevgili_i
Ziyaretçi
24 Nisan 2007       Mesaj #2052
sevgili_i - avatarı
Ziyaretçi
slm ben windows live messenger plus kullanıyorum aynı zamanda stuff plug da yükledim ama msn de hala açılır kapanır pencere uyarısı vermiyo nedeninin bilen varsa yardım edebilirmi? istediğim şey karşı taraf benim penceremi açtığı zaman bişey yazsada yazmasada bana uyarı vermesi o kadar Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
akalla - avatarı
akalla
Ziyaretçi
24 Nisan 2007       Mesaj #2053
akalla - avatarı
Ziyaretçi
merhaba herkese günlerdir space e müzik eklemeye çalışıyorum bakmadığım yer kalmadı bulduğum her sitede bana verilen linkleri tıkladım şarkı url si alabilmek için olmadı sonunda bz.tc. diye bir siteden kendime bir site oluşturdum bedava hosting aldım ama site ingilizce şimdi ben bu siteye nasıl şarkımın url sini ekleyeceğim bana yardımcı olursanız çok sevinicem şimdiden teşekkür ederim!
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
24 Nisan 2007       Mesaj #2054
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
afix adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar kolay gelsin msn 8,1 final türkçe kullanıyorum apatch yükledim herşey normal olarak çalışıyor benim mümkünse çevrimdışı oturum açanları görme veya bir şekilde bilme şansım varmı? forumu gezdim plus kullanarak yapılabiliyormuş ama bunu 8,1 final sürümünde yapmak veya bir yama falan kullanarak yapmak mümkün değilmi şimdiden ilgilenene arkadaşlara teşekkürler

Bunun için özel bir program ya da yöntem söz konusu değil. Çevrimdışı oturum açıp da size konuşma penceresi açanlar hakkında MessengerDiscovery Live kullanarak bilgi edinebilirsiniz. Bu konuyu inceleyin:
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/12138-messenger-plus-livela-cevrimdisi-oturum-acanlari-gorun.html

Alıntı
yakisikli02 adlı kullanıcıdan alıntı

durum degıstırme programını indırıp çalıstıramadım tardım edermısınız tskler

Alternatif olarak bu özelliği veren Messenger Plus! scriptlerini deneyebilirsiniz. İnceleyin: https://www.msxlabs.org/forum/messenger-plus/6605-messenger-plus-live-scripts-scriptleri.html

Alıntı
abb1907 adlı kullanıcıdan alıntı

slm messenger live !imitate ve görüntü resmini değiştir dediğm de oturum açmış değilsiniz uyarısı alıyorum bunu nasıl giderebilirim

Sorununu ilgili konuya geçiniz. Önceki mesajları okumayı ihmal etmeyiniz:
MessengerDiscovery Live

Alıntı
sevgili_i adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben windows live messenger plus kullanıyorum aynı zamanda stuff plug da yükledim ama msn de hala açılır kapanır pencere uyarısı vermiyo nedeninin bilen varsa yardım edebilirmi? istediğim şey karşı taraf benim penceremi açtığı zaman bişey yazsada yazmasada bana uyarı vermesi o kadar Msn Confused

StuffPlug 3 sürümünde bu özellik bulunmamaktadır. MessengerDiscovery Live'ı ya da aşağıdaki konuda bağlantısı bulunan programı deneyebilirsiniz:
Kim Size Konuşma Penceresi Açmış? [QuienCierrayAbre]

Alıntı
akalla adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba herkese günlerdir space e müzik eklemeye çalışıyorum bakmadığım yer kalmadı bulduğum her sitede bana verilen linkleri tıkladım şarkı url si alabilmek için olmadı sonunda bz.tc. diye bir siteden kendime bir site oluşturdum bedava hosting aldım ama site ingilizce şimdi ben bu siteye nasıl şarkımın url sini ekleyeceğim bana yardımcı olursanız çok sevinicem şimdiden teşekkür ederim!

Windows Live Spaces - MSN Spaces konusunun bağlantısı aşağıda bulunmaktadır. Mesajınızı bu konuya geçiniz:
MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space)
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
tunn - avatarı
tunn
Ziyaretçi
24 Nisan 2007       Mesaj #2055
tunn - avatarı
Ziyaretçi
yardımcı olurmusunuz??
bilgisayara format attım. msn i tekrar yükledim fakat MSVR71.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı diye bir uyarı çıkıyor. onardım olmadı. başka sürüm denedim yine olmadı. yardım ederseniz sevinirim..
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
25 Nisan 2007       Mesaj #2056
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
tunn adlı kullanıcıdan alıntı

yardımcı olurmusunuz??
bilgisayara format attım. msn i tekrar yükledim fakat MSVR71.dll bulunamadığından bu uygulama başlatılamadı diye bir uyarı çıkıyor. onardım olmadı. başka sürüm denedim yine olmadı. yardım ederseniz sevinirim..

Burdan indirebilirsiniz:
http://www.dll-files.com/dllindex/download.php?msvcr71download0UJjRFXFdS
tunn - avatarı
tunn
Ziyaretçi
25 Nisan 2007       Mesaj #2057
tunn - avatarı
Ziyaretçi
çok teşekkürler. hallettim..
anisem - avatarı
anisem
Ziyaretçi
25 Nisan 2007       Mesaj #2058
anisem - avatarı
Ziyaretçi
meraba
ben sizden karşı taraftaki kişinin msn adresini kaydetmeden mesaj gönderebilmeyi sorabilirmiyim nasıl oluyor

ayrıca teşekkürler
Son düzenleyen anisem; 25 Nisan 2007 13:02 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
lazoli_laz61 - avatarı
lazoli_laz61
Ziyaretçi
25 Nisan 2007       Mesaj #2059
lazoli_laz61 - avatarı
Ziyaretçi
bana msn de engelleyen kişileri görme programı lazım ilgilenirseniz sevinirim
Son düzenleyen NeutralizeR; 25 Nisan 2007 17:26
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
25 Nisan 2007       Mesaj #2060
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
anisem adlı kullanıcıdan alıntı

meraba
ben sizden karşı taraftaki kişinin msn adresini kaydetmeden mesaj gönderebilmeyi sorabilirmiyim nasıl oluyor

ayrıca teşekkürler

Mümkün değil.

Alıntı
lazoli_laz61 adlı kullanıcıdan alıntı

bana msn de engelleyen kişileri görme programı lazım ilgilenirseniz sevinirim

Mümkün değil.