Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 214

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.451 Cevap: 3.874
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
18 Mayıs 2007       Mesaj #2131
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
romantik84 adlı kullanıcıdan alıntı

beni engelleyip silmiş olan kişinin listesine izinsiz tekrar kaydolabilir miyim?
benim sildiğim kişiyi izinsiz tekrar ekleyebiliyorum listeme, peki beni silen kişiyi kendi listesine nasıl ekletebilirim? var mıdır bir yöntemi? benim için çok önemli.. teşekkürler..

size engelleyip silen kişiyi eklemeniz için karşı tarafın sizi listesinden silmesi gerek yani hiç eklememiş gibi olması gerek.eğer karşı taraf sizi silmesi içinde sizinde onu silmesi gerek.eğer siz onu silmezseniz o sizi silemez ve sizde onu tekrar ekleyemezsiniz...
Sponsorlu Bağlantılar

not: silme işlemi sadece listenizden kaldırmak ile sağlanamaz.

secenekler/gizlilik/engelliler listesinden de silmeniz gerekir!!!
romantik84 - avatarı
romantik84
Ziyaretçi
18 Mayıs 2007       Mesaj #2132
romantik84 - avatarı
Ziyaretçi
Teşekkürler Ahmed, ama cevabı anlayamadım. şimdi durum şöyle. erkek arkadaşım listesinden beni engelleyip sildi. ben de tekrar listesinde görünmek istiyorum o online olduğu zaman onu görebilmek için.
ben onu silmedim ama. tekrar onun listesine nasıl eklenebilirim ondan onay almadan... yani onun haberi olmadan..
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
18 Mayıs 2007       Mesaj #2133
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
romantik84 adlı kullanıcıdan alıntı

Teşekkürler Ahmed, ama cevabı anlayamadım. şimdi durum şöyle. erkek arkadaşım listesinden beni engelleyip sildi. ben de tekrar listesinde görünmek istiyorum o online olduğu zaman onu görebilmek için.
ben onu silmedim ama. tekrar onun listesine nasıl eklenebilirim ondan onay almadan... yani onun haberi olmadan..

onun listesine onun onayı olmadan giremezsiniz bu durumda çünkü sizi silimiş.eğer sizi engelli listesinden de kaldırdı ise o zaman siz onu tekrar ekleyebilirsiniz .onaysız kişi eklemek için:

kod:

<?xml version="1.0"?>
<messenger>
<service name=".NET Messenger Service">
<contactlist>
<contact>ekleyeceğiniz kişinin msn adresi </contact>
</contactlist>
</service>
</messenger>

notpad a sonu .ctt olarak kaydet. Msn de Kişiler>Dosyadan kişi al ı tıkla
dosyayı kaydettiğin yerden onu aç; işlem tamamdır.
romantik84 - avatarı
romantik84
Ziyaretçi
18 Mayıs 2007       Mesaj #2134
romantik84 - avatarı
Ziyaretçi
sizin yazdığınız kodla onu kendi listeme ekleyebilirim ama onun listesinde olamam. ben onun kendi listesine eklemek istemiştim hesabımı. onu çevrimiçi olduğu zaman görmebilmek için...bu işlemi yapmanın bi yolu yok sanırım.. teşekkürler yardımlarınız için...
marlox - avatarı
marlox
Ziyaretçi
19 Mayıs 2007       Mesaj #2135
marlox - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler. msn/araçlar/gizlilik bölümde izin verilenler listesi var. list maneger programıyla contact listemde olmayıpda izin verilenler listesinde olanların bazılarını sildim. ama beni silmemiş kişileri silemiyorum izin verilenler listesinden.hiçbir yolu yokmu silmenin?*beni silmemiş olan kişileri tamamen silmek istiyorum
hunterdiver - avatarı
hunterdiver
Ziyaretçi
19 Mayıs 2007       Mesaj #2136
hunterdiver - avatarı
Ziyaretçi
İYİ GUNLER,
windows 98 ve msn 7.0 kullanıyorum.bugune kadar birproblem yasamadım.
Ancak bugun messenger i acmak istedigimde,KISI LISTENIZ KULLANILABILIR OLMADIGINDAN ,acılamıyor diye bir hata veriyor ve messenger acılmıyor

msn 7.0 sildim ,yeniden yukledim ,yardım hatlarını taradım ama sorunu cozemedim
nasıl cozebiirim ,sebebi nedir?Microsoft bu konuda destek vermiyor.
saygılar,
erdalgurel@yahoo.com

messenger hata nr 81000378 olarak gozukuyor
erdal gurel@hotmail.com
Son düzenleyen hunterdiver; 19 Mayıs 2007 15:22 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
19 Mayıs 2007       Mesaj #2137
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
marlox adlı kullanıcıdan alıntı

iyi günler. msn/araçlar/gizlilik bölümde izin verilenler listesi var. list maneger programıyla contact listemde olmayıpda izin verilenler listesinde olanların bazılarını sildim. ama beni silmemiş kişileri silemiyorum izin verilenler listesinden.hiçbir yolu yokmu silmenin?*beni silmemiş olan kişileri tamamen silmek istiyorum

karşı taraf sizi silmeden engelli listenizden o kişiyi silemezsiniz!

Alıntı
hunterdiver adlı kullanıcıdan alıntı

İYİ GUNLER,
windows 98 ve msn 7.0 kullanıyorum.bugune kadar birproblem yasamadım.
Ancak bugun messenger i acmak istedigimde,KISI LISTENIZ KULLANILABILIR OLMADIGINDAN ,acılamıyor diye bir hata veriyor ve messenger acılmıyor

msn 7.0 sildim ,yeniden yukledim ,yardım hatlarını taradım ama sorunu cozemedim
nasıl cozebiirim ,sebebi nedir?Microsoft bu konuda destek vermiyor.
saygılar,
erdalgurel@yahoo.com

messenger hata nr 81000378 olarak gozukuyor
erdal gurel@hotmail.com

Hata 81000314 veya 81000378: Kişi listeniz kullanılamıyor

Bu hata, genellikle adres defteri veya kişi listesi kullanılamadığında veya salt okunur modda olduğunda ortaya çıkar.

Sorunun çözümüne yardımcı olmak için aşağıdakini deneyin:
  • Birkaç dakika bekleyin ve sonra oturum açmayı yeniden deneyin.
sevimlihayalet - avatarı
sevimlihayalet
Ziyaretçi
19 Mayıs 2007       Mesaj #2138
sevimlihayalet - avatarı
Ziyaretçi
bendede bi hata var düzeltemiyom Msn Sad
İsyanAteşİ - avatarı
İsyanAteşİ
Ziyaretçi
19 Mayıs 2007       Mesaj #2139
İsyanAteşİ - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar msn i açamıyorm.. 80048834 nolu hata kodunu veriyor.. Forumda arattım ancak bir sonuç bulamadım.. Yardım edebilirseniz sevinirim..
derdo - avatarı
derdo
Ziyaretçi
20 Mayıs 2007       Mesaj #2140
derdo - avatarı
Ziyaretçi
SELAM ARKADASLAR

Ben msn messenger da görüntülü konusma esnasinda görüntü donuyor ve pc kendiliginden reset atiyor bu daga öncen olmamisti.pc de virüs yok taratim kaspersky 6.0.1.411 versiyonunu kullanuyorum.ben kameradan süpeleniyorum cünkü kamerayi leptopa kurdum ondada ayni sorunu yasadim.ama garip olan kamera kayit yapiyor foo cekiyor problem yok sadece msn mssengerda görüntülü sohbet esnasinda birden bire resetatiyor yardimci olurmusunuz..acaba mssengerla ilgili bir püf noktami var..