Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 22

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.742 Cevap: 3.874
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Ocak 2006       Mesaj #211
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
gsg adlı kullanıcıdan alıntı

Selam MSN Messenger sesleri çıkmıyo bende ses özelliklerinden gözükmüyo sanırım regedit'den yanlışlıkla sildim titreşim gelen mesaj ve oturum açıldığına çalan sesleri geri nasıl getirebilirim wav formatında sesler var ama çalmıyo. yardım edersen sevinirim

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek

Sponsorlu Bağlantılar
^ Mesajın içinde ilgili açıklama mevcut...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
baranbey - avatarı
baranbey
Ziyaretçi
23 Ocak 2006       Mesaj #212
baranbey - avatarı
Ziyaretçi
selam msn plus indirdim ve kurdum arkasından stuffplug-ng kurdum şimdi hangisinde hata deenmedigim için o an bilemiyorum imbox açılmıyor prgolamları kaldırdım açıldı tekrar kurdum gene açılmadı mail leri okuyamıyorum birde kurdugum programda resim çalmadan bahsediyor bir zahmet yardımcı olursanız sevinirim.
Sponsorlu Bağlantılar
Angelic_Girl - avatarı
Angelic_Girl
Ziyaretçi
23 Ocak 2006       Mesaj #213
Angelic_Girl - avatarı
Ziyaretçi
ya ben her oturum açtığımda bu uyarıyla karşılaşıyorum bunu nasıl engelleyebilirim ?! bi ara düzelmişti(1gün) sonra gene bu hale geldi..yardımcı olur musunuz lütfenSmiley9

colornick4lu
Son düzenleyen Angelic_Girl; 23 Ocak 2006 22:45
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
23 Ocak 2006       Mesaj #214
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Angelic_Girl adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben her oturum açtığımda bu uyarıyla karşılaşıyorum bunu nasıl engelleyebilirim ?! bi ara düzelmişti(1gün) sonra gene bu hale geldi..yardımcı olur musunuz lütfenSmiley9

colornick4lu

Çoklu oturum açma yaması mı aktif? Aynı anda birden fazla MSN Messenger işlemi açıldığında bu hata mesajı çıkar genelde... Eklentiyi kaldırıp tekrar kurmayı deneyin. (ColorNick)
DeliKase - avatarı
DeliKase
Ziyaretçi
24 Ocak 2006       Mesaj #215
DeliKase - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Bir insan var listemde ve bu insan engelli. Kesinlikle beni online görmemeli. Bu insan başka bi msn hesabı aldı ve beni listesine ekledi. O sırada ben offline'dım. Online olduğumda tabii MSN Messenger bana bu kişinin beni listesine eklediğini bildirdi. Beni eklediğini bildiren ekrandan bende onu ekledim ama direk engellenmiş olarak. Acaba karşı tarafta Messenger Discovery X2 gibi bir yazılım yüklüyse o esnada engellediğimi anlar ve ona bildirir mi?

Ve hemen sonra şöyle birşey oldu, engellenmiş olduğu halde (yani beni ofline gördüğü halde): Messenger Discovery X2 bu kişinin bana bir pencere açtığını söyledi. Hem de tam ben onu listeme ekler eklemez. Acaba beni online felan görmüş olabilir mi ya da bir patch sayesinde bir şeylerden haberdar olmuş olabilir mi bu insan. Bildiğim kadarı ile MSN Messenger 8'de offline kişilere mesaj gönderme özelliği var (ICQ gibi). Acaba bu kişi bni offline görüp öylesine bir pencere açtıda Messenger Discovery x2 onu mu gösterdi???

Biraz karmaşık bir konu ama benim için gerçekten büyük öneme sahip. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

(Konunun daha çok MSN Messenger ile alakalı olduğunu düşündüğüm için buraya yazdım.).
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
24 Ocak 2006       Mesaj #216
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
kral_komedi adlı kullanıcıdan alıntı

ya hareketli msn nasıl açılıyo lütfen yardım edin?

1 hareket halındeyken msn ı acınca buda avuc ici weya telefonla oluyor
2 msn discowery de yuklemıssen tabıkı secenekler >genel>durumlar>durumum bolgesınden durumunu sec
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
24 Ocak 2006       Mesaj #217
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
DeliKase adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Bir insan var listemde ve bu insan engelli. Kesinlikle beni online görmemeli. Bu insan başka bi msn hesabı aldı ve beni listesine ekledi. O sırada ben offline'dım. Online olduğumda tabii MSN Messenger bana bu kişinin beni listesine eklediğini bildirdi. Beni eklediğini bildiren ekrandan bende onu ekledim ama direk engellenmiş olarak. Acaba karşı tarafta Messenger Discovery X2 gibi bir yazılım yüklüyse o esnada engellediğimi anlar ve ona bildirir mi?

Ve hemen sonra şöyle birşey oldu, engellenmiş olduğu halde (yani beni ofline gördüğü halde): Messenger Discovery X2 bu kişinin bana bir pencere açtığını söyledi. Hem de tam ben onu listeme ekler eklemez. Acaba beni online felan görmüş olabilir mi ya da bir patch sayesinde bir şeylerden haberdar olmuş olabilir mi bu insan. Bildiğim kadarı ile MSN Messenger 8'de offline kişilere mesaj gönderme özelliği var (ICQ gibi). Acaba bu kişi bni offline görüp öylesine bir pencere açtıda Messenger Discovery x2 onu mu gösterdi???

Biraz karmaşık bir konu ama benim için gerçekten büyük öneme sahip. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

(Konunun daha çok MSN Messenger ile alakalı olduğunu düşündüğüm için buraya yazdım.).

Evet, mümkün. O kişiyi engellediyseniz ve ona konuşma penceresi açarsanız, karşınızdaki kişi MessengerDiscovery, StuffPlug-NG gibi konuşma penceresi açıldığına dair uyarı uyarı veren bir eklenti kullanıyorsa, durumdan haberdar olabilir. Konuşma penceresi açmak, kişiyle konuşma başlatmak anlamına geliyor. Diğer bir etken de kişinin görüntü resminin yüklenmeye çalışılması. Sunucuya ping atılıyor bu eylemlerde...
peramos - avatarı
peramos
Ziyaretçi
24 Ocak 2006       Mesaj #218
peramos - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar,
benim sorumsa şöyle;
karşıdan kaydettiğimiz ifadeler nereye kaydoluyor,benim kullanıcı adımla yollanan ifadeler arkadaşlarımla yollanmıyor,makinaya format attığımızda gidiyor hepsi...
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
teşekkürler...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
24 Ocak 2006       Mesaj #219
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
peramos adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar,
benim sorumsa şöyle;
karşıdan kaydettiğimiz ifadeler nereye kaydoluyor,benim kullanıcı adımla yollanan ifadeler arkadaşlarımla yollanmıyor,makinaya format attığımızda gidiyor hepsi...
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
teşekkürler...

MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim?
---Efek@N--- - avatarı
---Efek@N---
Ziyaretçi
25 Ocak 2006       Mesaj #220
---Efek@N--- - avatarı
Ziyaretçi
Abiler bende bi yardım isticem.Ben mynet email adresimle msne girebiliyodum ama artık sadece microsoft messengera girebiliyorum.Tahminimce birisi bana ice cold uyguladı.Bunu nasıl düzeltebilirim???Msni kaldırıp kurdum tekrar ama işe yaramadı.Ne yapabilirim lütfen çok acil bir dost cevaplarsa sevinirim.