Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 222

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.451 Cevap: 3.874
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Haziran 2007       Mesaj #2211
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
FiRewaLL adlı kullanıcıdan alıntı

üstadım yaptim kaldırdım yeniden de kurdum ama hala aynı Msn Confused

Windows Live Messenger 8.5 İngilizce sürümü, üzerine de Türkçe sürümü kurun, bir de bu sürümde deneyin. Güvenlik programlarınızı geçici olarak kapattığınızda bir değişiklik olup olmadığını kontrol edin. Ayrıca kontrol için; Başlat > Programlar > Windows Messenger kullanarak oturum açmayı da deneyebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
FiRewaLL - avatarı
FiRewaLL
Ziyaretçi
10 Haziran 2007       Mesaj #2212
FiRewaLL - avatarı
Ziyaretçi
şimdi 8,5 i kurdum üstadım.. Bakalım Bunda Sorun Olacakmi İnsallah Olmaz tşkederim. Kolay gelsin iyi calısmalar.
Sponsorlu Bağlantılar
romantik84 - avatarı
romantik84
Ziyaretçi
10 Haziran 2007       Mesaj #2213
romantik84 - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar, msn de kendi resmimi ve başkalarının görüntü resmini göremiyorum.

Messenger kişi listesi penceresinde "Araçlar --> Seçenekler" menüsünde, "Kişisel" sekmesinde "Kendi görüntü resmimi göster ve diğerlerinin bunu görmesine izin ver" seçeneğinin; Genel sekmesinden de "Diğerlerinin görüntü resmini göster" seceneğinin işaretli olduğundan da eminim.

ama yine de görüntü resmim yok.
bi ayarı mı değiştirdim acaba ? Msn Sad
lütfen yardım edin...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
10 Haziran 2007       Mesaj #2214
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
romantik84 adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar, msn de kendi resmimi ve başkalarının görüntü resmini göremiyorum.

Messenger kişi listesi penceresinde "Araçlar --> Seçenekler" menüsünde, "Kişisel" sekmesinde "Kendi görüntü resmimi göster ve diğerlerinin bunu görmesine izin ver" seçeneğinin; Genel sekmesinden de "Diğerlerinin görüntü resmini göster" seceneğinin işaretli olduğundan da eminim.

ama yine de görüntü resmim yok.
bi ayarı mı değiştirdim acaba ? Msn Sad
lütfen yardım edin...

Resimde gösterilen yere tıkladığınızda bir değişiklik olmuyor mu?

Snap125
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
DrAm3vLH - avatarı
DrAm3vLH
Ziyaretçi
10 Haziran 2007       Mesaj #2215
DrAm3vLH - avatarı
Ziyaretçi
ellerınıze saglık ben kurdum ve super
moonlight_y - avatarı
moonlight_y
Ziyaretçi
11 Haziran 2007       Mesaj #2216
moonlight_y - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar ben bu nmsnde beni engelleyenlerini görme programını nası yüklicem biri yardım etsinnMsn Sad
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
11 Haziran 2007       Mesaj #2217
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
moonlight_y adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar ben bu nmsnde beni engelleyenlerini görme programını nası yüklicem biri yardım etsinnMsn Sad

Bağlantıdaki başlığımızı inceleyin;
MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler)
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
11 Haziran 2007       Mesaj #2218
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
Alıntı
moonlight_y adlı kullanıcıdan alıntı

ENGELLİYENLERİ GÖRMEN İMKANSIZDIR ENGELLİYENLERİ GÖREBİLECEK HER HANGİ BİR PROGRAM DAHA BENİM BİLDİĞİM KADARIYLA ÇIKMAMIŞTIR.ENGELLİYENLERİ GÖSTERECEK DİYE OLAN PROGRAMDA SİZİ SİLENLER ÇIKIYOR BENDEN SÖYLEMESİ
Gerçekçi ol imkansızı iste...
mrymskrc - avatarı
mrymskrc
Ziyaretçi
11 Haziran 2007       Mesaj #2219
mrymskrc - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mrymskrc adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bu hata bende de oluyor ne yapmalıyım acaba.sizin yazdıklarınızı okudum fakat onlar bi işe yaramadı Msn Disappointed

kimse bana yardım etmiicekmiiiiiMsn Cry

Son düzenleyen NeutralizeR; 26 Eylül 2007 05:43
matraxboy - avatarı
matraxboy
Ziyaretçi
11 Haziran 2007       Mesaj #2220
matraxboy - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar Msn 8.1 kullanıyorum,düne kadar sorunu yoktu ama n olduysa dün oldu,Msn normal olarak açılıyor tam solundaki reklamları yükleyeceği zaman aniden kapanıyor..windows messenger da sorun yok ama msn de bu sorunu yaşıyorum.Girişi yapıyorum açılıyor,solundaki reklamları yüklemeye çalıştığı sırada tık gidiyor..Acaba benim adreste mi sorun var diye farklı mail adreslerinden girdim onda da aynı sorunu verdi..Msn i tekrardan kuruyorum hatta 8.5 i de kurdum onda da aynı sorunu verdi şimdi MSN için de format atmak istemiyorum..Bilgisi olanların yardımını bekliyorum saygılar...