Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 223

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.434 Cevap: 3.874
bdrycnn - avatarı
bdrycnn
Ziyaretçi
11 Haziran 2007       Mesaj #2221
bdrycnn - avatarı
Ziyaretçi
slm ben forma yeni üye oldum benim msn sürümüm windows live messenger 8.0 kullandığım virüs programı active virus shield.ben daha önce msndiscovery yükledim anck bugün msnmi açtığımda sembolü yok olmuştu.ben de tekrar yükleyüp bilgisayarı kapattım.daha sonra tekrar açtığımda discovery yoktu ve bi daha yükledim.ve msnbirden kapandı şimdi ise tekrar açamıyorum.msneyle ilgili tüm programları sildim.msnyi tekrar yükledim ama çalıştırmak isteyince 2 defa discovery yüklediğimi sölüo ve msneyi açmıo lütfen yardım edin.
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
11 Haziran 2007       Mesaj #2222
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
matraxboy adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar Msn 8.1 kullanıyorum,düne kadar sorunu yoktu ama n olduysa dün oldu,Msn normal olarak açılıyor tam solundaki reklamları yükleyeceği zaman aniden kapanıyor..windows messenger da sorun yok ama msn de bu sorunu yaşıyorum.Girişi yapıyorum açılıyor,solundaki reklamları yüklemeye çalıştığı sırada tık gidiyor..Acaba benim adreste mi sorun var diye farklı mail adreslerinden girdim onda da aynı sorunu verdi..Msn i tekrardan kuruyorum hatta 8.5 i de kurdum onda da aynı sorunu verdi şimdi MSN için de format atmak istemiyorum..Bilgisi olanların yardımını bekliyorum saygılar...

kurmus olduğunuz tüm wlm sürümlerini ve eklentileri (plus,mdl...)ekle kaldırdan kaldırınız,program filestan tüm wlm dosyalarını silin,Application Data dan msn messenger dosyasını,C:\WINDOWS\Prefetch dll uzantısını silip tekrar wlm 8.1 kurunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
bdrycnn adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben forma yeni üye oldum benim msn sürümüm windows live messenger 8.0 kullandığım virüs programı active virus shield.ben daha önce msndiscovery yükledim anck bugün msnmi açtığımda sembolü yok olmuştu.ben de tekrar yükleyüp bilgisayarı kapattım.daha sonra tekrar açtığımda discovery yoktu ve bi daha yükledim.ve msnbirden kapandı şimdi ise tekrar açamıyorum.msneyle ilgili tüm programları sildim.msnyi tekrar yükledim ama çalıştırmak isteyince 2 defa discovery yüklediğimi sölüo ve msneyi açmıo lütfen yardım edin.

Öncelikle wlm yi tamamen silin, sonra msgdiscovery de tamamen silin "C:\Program Files\MessengerDiscovery" içinde unins000.exe dosyası var onu çalıştırarak tamamen silin.
daha sonra başlata gelip "çalıştır" ı seçin oraya "regedit" yazıp enter a basın açılan pencerede ctrl ve f ye basarak arama kısmına "matt holwood" yazıp enterlayın bir süre sonra matt holwood dosyası görünecektir görününce "del" tuşuna basarak veya dosyaya sağ tıklayarak "sil" i seçin.
Bundan sonra bilgisayarınızı baştan başlatın ve önce wlm 8.1 daha sonra mdl 1.3 son sürümlerini pcnize kurunuz.
mdl nin şuanki sürümü için wlm 8.1 kullanmanızı öneririm size.
matraxboy - avatarı
matraxboy
Ziyaretçi
12 Haziran 2007       Mesaj #2223
matraxboy - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

kurmus olduğunuz tüm wlm sürümlerini ve eklentileri (plus,mdl...)ekle kaldırdan kaldırınız,program filestan tüm wlm dosyalarını silin,Application Data dan msn messenger dosyasını,C:\WINDOWS\Prefetch dll uzantısını silip tekrar wlm 8.1 kurunuz.

Bunları önceden de denemiştim,yine denedim ama maalesef aynı sorun devam ediyor tam yandaki reklamları yükleyemeye çalıştığı sırada küt!kapanıyor.Anlaşılan format ya da sistem geri yükleme yapacaz napalım...Şimdilik Trillianla idare ederim belki..Yardımlar için teşkkürler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
12 Haziran 2007       Mesaj #2224
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
matraxboy adlı kullanıcıdan alıntı

Bunları önceden de denemiştim,yine denedim ama maalesef aynı sorun devam ediyor tam yandaki reklamları yükleyemeye çalıştığı sırada küt!kapanıyor.Anlaşılan format ya da sistem geri yükleme yapacaz napalım...Şimdilik Trillianla idare ederim belki..Yardımlar için teşkkürler

Windows Live Messenger > Araçlar > Seçenekler > Sekmeler > Sekmeleri gizle
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
bdrycnn - avatarı
bdrycnn
Ziyaretçi
12 Haziran 2007       Mesaj #2225
bdrycnn - avatarı
Ziyaretçi
slm msnye girince hata kodu veriyor(80004005).bu konuda bana yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
12 Haziran 2007       Mesaj #2226
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
bdrycnn adlı kullanıcıdan alıntı

slm msnye girince hata kodu veriyor(80004005).bu konuda bana yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

Vereceğim Lini İnceleyin.. https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/8230-messenger-error-fixer-hata-onarimi.html
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
gaffur1665 - avatarı
gaffur1665
Ziyaretçi
12 Haziran 2007       Mesaj #2227
gaffur1665 - avatarı
Ziyaretçi
lıve messengerde konuşmaları kayıt altına almak istiyorum.bununla ilgili program varmı.yalnız kendi konuşmalarımı değil
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
12 Haziran 2007       Mesaj #2228
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
gaffur1665 adlı kullanıcıdan alıntı

lıve messengerde konuşmaları kayıt altına almak istiyorum.bununla ilgili program varmı.yalnız kendi konuşmalarımı değil

Windows Live Messengerın kendi içerisinde böyle bir özellik mevcut ayrı bir porgram yüklemenize gerek yoktur.araçlar/seçenekler kısmını incelerseniz bu özelliği göreceksiniz.
yetmis7 - avatarı
yetmis7
Ziyaretçi
12 Haziran 2007       Mesaj #2229
yetmis7 - avatarı
Ziyaretçi
selam,msgpluslıve-423 yükledim ,plus bölümündeki tercihler kısmında ,eklentiler sekmesi gözükmüyor. teşekkürler.
engin01 - avatarı
engin01
Ziyaretçi
12 Haziran 2007       Mesaj #2230
engin01 - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar ben live messenger 8.1 kullanıyorum ama el yazısı özelligini kullanamıyırum... hattaa kulanmak istedigim zaman su yazı cıkıyor:

''el yazısı'nı kullanmak icin yazılım yüklemeniz veya güncelleştirmeniz gerekebilir. el yazısı özelligini etkinleştirme veya gizleme konusundaki ayrıntılar icin yardım' tıklayın'' cıkıor'
ben yardımda bişe bulamadım.bunun icin yazılım yada güncellestirme warsa yardımcı olabilirmisiniz....