Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 224

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.434 Cevap: 3.874
basicx - avatarı
basicx
Ziyaretçi
12 Haziran 2007       Mesaj #2231
basicx - avatarı
Ziyaretçi
ya benım sorunun msndekı kısılerı toplu olarak sılmek ıstıyorum yardımcı olurmusunuz
Sponsorlu Bağlantılar
yelizcaan - avatarı
yelizcaan
Ziyaretçi
12 Haziran 2007       Mesaj #2232
yelizcaan - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar ben msn adresımı sıteden ıptal ettım ve pişman oldum msn lıstemdekı kısılerın adreslerını nasıl bulacagım yada msn adresımı nasıl gerı alırım bunun hakkında bılgınız varmı acaba
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
12 Haziran 2007       Mesaj #2233
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
engin01 adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar ben live messenger 8.1 kullanıyorum ama el yazısı özelligini kullanamıyırum... hattaa kulanmak istedigim zaman su yazı cıkıyor:

''el yazısı'nı kullanmak icin yazılım yüklemeniz veya güncelleştirmeniz gerekebilir. el yazısı özelligini etkinleştirme veya gizleme konusundaki ayrıntılar icin yardım' tıklayın'' cıkıor'
ben yardımda bişe bulamadım.bunun icin yazılım yada güncellestirme warsa yardımcı olabilirmisiniz....

Microsoft® Windows® XP veya Microsoft® Windows® 2000 (Service Pack 3 veya üstü ile). İşletim sisteminizin güncel olduğundan emin değilseniz, Microsoft® Windows® Update web sitesine gidin.
Microsoft Windows Journal Viewer 1.5. Şimdi karşıdan yükleyin.
Windows Journal Viewer için Güvenlik Güncelleştirmesi. Şimdi karşıdan yükleyin.

Alıntı
basicx adlı kullanıcıdan alıntı

ya benım sorunun msndekı kısılerı toplu olarak sılmek ıstıyorum yardımcı olurmusunuz

Msn'de kişi listesini toplu silmek için;
kişiler >> kişi ekle >> adres defterimi göster tıklıyoruz ve kişi listesi çıkıyor tümünü işaretleyip X sil seçeneğine tıklıyoruz kişi listeniz toplu olarak siliniyor.sonra msn yi kapatıp tekrar açtıktan sonra msn deki kişilerinizin yok oldugunu göreceksiniz.
birde bunu toplu olarak deilde silmek istediğiniz kişiyi işaretleyip silebilirsiniz.

Alıntı
yelizcaan adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaslar ben msn adresımı sıteden ıptal ettım ve pişman oldum msn lıstemdekı kısılerın adreslerını nasıl bulacagım yada msn adresımı nasıl gerı alırım bunun hakkında bılgınız varmı acaba

adresinizi kapatma işlemi yaptıysanız 30 gün içinde adresiniz aktiftir bu süre içinde tekrar adresinize girebilir ve kişilerinizi silmediyseniz ulaşabilirsiniz.eğer 30 gün gecmişse ulaşma imakınınız yoktur kişilerinize!
ChiA - avatarı
ChiA
Ziyaretçi
13 Haziran 2007       Mesaj #2234
ChiA - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar..

BEnım bir sounum var. arkadaşlarıma bişey gönderdiğimde bilgisyarınız paylaşım klasörüne kapalı diye bir uyarı veriyor.msn i defalarca kaldırıp tekrar kurdum sroun çözülmedi netten yenisini indiriyiorum kuaramıyorum...
Yardım edin lütfen arkadaşlar Msn Sad...
DrAm3vLH - avatarı
DrAm3vLH
Ziyaretçi
13 Haziran 2007       Mesaj #2235
DrAm3vLH - avatarı
Ziyaretçi
msn de birisinin beni silip silmediğini öğrenebilir miyim bunu öğrenmek için ne yapablrm bu msn 7.5 ıcınde dahılmı yokssa sadece lıve mesenger ıcınmı?
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
14 Haziran 2007       Mesaj #2236
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ChiA adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar..

BEnım bir sounum var. arkadaşlarıma bişey gönderdiğimde bilgisyarınız paylaşım klasörüne kapalı diye bir uyarı veriyor.msn i defalarca kaldırıp tekrar kurdum sroun çözülmedi netten yenisini indiriyiorum kuaramıyorum...
Yardım edin lütfen arkadaşlar Msn Sad...

sanırım sorunuz arkdsınızı paylaşım klasörü katagorisine dahil etmediniz yada edilmediniz karsı taraftan.araçlar/secenekler/paylaşım klasörü ayarlarına göz atıp arkdsınız yada karsı taraf sizin için paylaşım klasörü olusturun.

Alıntı
DrAm3vLH adlı kullanıcıdan alıntı

msn de birisinin beni silip silmediğini öğrenebilir miyim bunu öğrenmek için ne yapablrm bu msn 7.5 ıcınde dahılmı yokssa sadece lıve mesenger ıcınmı?

bunu öğrenmek için araclar/secenekler/gizlilikten sizi sildiğinizi tahmin ettiğiniz kişinin üzerine gelip sağ tıklayın eğer sil seceneği akitifse karsı taraf sizi silmiştir.
TeNNiSeR - avatarı
TeNNiSeR
Ziyaretçi
14 Haziran 2007       Mesaj #2237
TeNNiSeR - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar arkadaşlar, msndeki Smileleri nasıl yedekleyebilirim?
Bilgisayarımı formatlıycam ama bazı smileleri tekrar edinmem oldukça zor ve onları kaybetmeden yedeğini almak istiyorum..
biraz aradım ama sitede bulamadım bununla ilgili bir döküman...
yardımcı olursanız sevinirim...
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
14 Haziran 2007       Mesaj #2238
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
TeNNiSeR adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar arkadaşlar, msndeki Smileleri nasıl yedekleyebilirim?
Bilgisayarımı formatlıycam ama bazı smileleri tekrar edinmem oldukça zor ve onları kaybetmeden yedeğini almak istiyorum..
biraz aradım ama sitede bulamadım bununla ilgili bir döküman...
yardımcı olursanız sevinirim...

Bağlantıyı inceleyiniz; https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-icerikleri/2154-msn-backup-icerik-yedekleme-geri-yukleme.html
TeNNiSeR - avatarı
TeNNiSeR
Ziyaretçi
14 Haziran 2007       Mesaj #2239
TeNNiSeR - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı
teşekkürler hellboy Msn Wink
Beydaba_ - avatarı
Beydaba_
Ziyaretçi
14 Haziran 2007       Mesaj #2240
Beydaba_ - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar iki hafta önce msn mi kaybettim şifremi kabul etmiyo gizli yanıtıda girdim çok kez denediniz diye yanıt veriyo muhtemelen şifrem çalınmış olmalı onu nasıl geri alabilirim yardımcı olursanız sevinirim...