Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 227

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.418 Cevap: 3.874
melik_34 - avatarı
melik_34
Ziyaretçi
17 Haziran 2007       Mesaj #2261
melik_34 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar. msn açık iken, disvoverinin geçmiş sekmesine tıkladım . msn otomatik olarak kapandı ve tekrar msn ye bağlantı kuramadım şuanda açamıyorum. hata kodu olarak 80004005 veriyor. hata gider dediğimde IE çevrimdışı ayarı onarılamıyor. ne yapabilirim?
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
18 Haziran 2007       Mesaj #2262
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
melik_34 adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar. msn açık iken, disvoverinin geçmiş sekmesine tıkladım . msn otomatik olarak kapandı ve tekrar msn ye bağlantı kuramadım şuanda açamıyorum. hata kodu olarak 80004005 veriyor. hata gider dediğimde IE çevrimdışı ayarı onarılamıyor. ne yapabilirim?

Msn den düşürmek için akıllı arkadaşlarımızın hazırladığı kodları uyguladnız sanırım.

Sponsorlu Bağlantılar
80004005 numaralı hatayı alırsınız. Yapmanız gereken kullandığınız sürümün bir öncekini yükleyin. 7.5 ise 7.0 gibi. yada

Yandaki bağlantıdan messenger'ı tamamen uninstall edip yeniden kurun Mooooh
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
uyanikguven - avatarı
uyanikguven
Ziyaretçi
18 Haziran 2007       Mesaj #2263
uyanikguven - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benimde bi sorunum var fakat topic hepsini okumak saatlerimi alacağından bakamadım.
Benim sorunum msn göründü adımı değiştiremiyorum oraya geldim ve değiştirmek istediğimde kitli gibi bişey olmuş orası hiç bişey yapılamıyor sorunun çözümü bilen varsa yardım edebilirsiniz.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
18 Haziran 2007       Mesaj #2264
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
uyanikguven adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar benimde bi sorunum var fakat topic hepsini okumak saatlerimi alacağından bakamadım.
Benim sorunum msn göründü adımı değiştiremiyorum oraya geldim ve değiştirmek istediğimde kitli gibi bişey olmuş orası hiç bişey yapılamıyor sorunun çözümü bilen varsa yardım edebilirsiniz.

bu sorun genelde isim@soyisim.com olarak adres alanlarda gerçekleşiyor. böyle bir adres alınır ancak doğrulanmadığından nick değiştiremezsiniz. sizdede aynı sorun mevcuttur. Eğer aldığınız e-mail e bağlamda bir domain varsa dosyadan e-postayı doğrula diyerek mail kutunuza onay mailini gönderin.
h0p3 - avatarı
h0p3
Ziyaretçi
20 Haziran 2007       Mesaj #2265
h0p3 - avatarı
Ziyaretçi
Selam Arkadaşlar hotmail mail kutum ingilizce türkçe yapmam gerekiyor nasıl yaparım?Msn Embarrassed
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
20 Haziran 2007       Mesaj #2266
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
h0p3 adlı kullanıcıdan alıntı

Selam Arkadaşlar hotmail mail kutum ingilizce türkçe yapmam gerekiyor nasıl yaparım?Msn Embarrassed

1. Kullanıcı adı ve şifreniz ile hotmail hesabına normal bir giriş yapılır.
  2. Sonra adres satırına http://by17fd.bay17.hotmail.msn.com/cgi-bin/Accountclose yazılır.
  3. Çıkan ekranda Close My Account butonu tıklanır. Ve hesabınızın kapatıldığına dair bir ekran gelir. Meraklanmayın hesabınız kapatılmıyor. Sadece uzun zaman girilmemişte aktif değilmiş hale getiriliyor.
    Sonra tekrar hesbınıza normal kullanıcı adınız ve hesabınız ile giriş yapın. Gelen ekranda Activate My Account butonuna tıklayın.
  4. Karşınıza kullanım sözleşmesinin olduğu Term of Use sayfası gelecek. Burdaki butonlara tıklamıyoruz. Yani ne kabul nede kabul etmeme butonuna tıklamayın.
  5. Adres satırına &_lang=tr yazısını ekleyip enterlayın. Az önce karşınıza gelen kullanım sözleşmesi bu sefer türkçe olarak karşısınıza gelecek.
  6. Burda kabul ediyorum butonuna tıklayın.
  7. Evet artık hotmail hesabınız tamamen Türkçe
bozoo1903 - avatarı
bozoo1903
Ziyaretçi
21 Haziran 2007       Mesaj #2267
bozoo1903 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim bi sorunum var ve bakmadıgım yer kalmadı dersem abartmam. msn oturum açıyorum. arada msnde Bağlantı sorununuz nedeniyle yaptıgınız deişiklikler dier pclerde uygulanmayabilir diyor. ben nicklerime önem veren biriyimde o yüzden. güvenlik duvarı sorunu yoq. antivirüsde de sorun yok. proxy ayarlarına da baktım. msn'in KISITLI UPnPden bağlısınız diyor acaba sorun bu olabilirmi? ilginize alakanıza şimdiden teşekküler
hoyrat92 - avatarı
hoyrat92
Ziyaretçi
22 Haziran 2007       Mesaj #2268
hoyrat92 - avatarı
Ziyaretçi
benim sorunum oturum açtığımda tüm çevrimiçi olan kişiler sağ tarafta şimdi oturum açtı diyor buda bilgisayarı çok kasıyor o anda ben bunun olmasını istemiyorum ilginizden dolayı teşekkürler live msn 8.5 kullanıyorum ayrıca plus ve discovery var onlarda final sürüm (4.23, 1.3)
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
22 Haziran 2007       Mesaj #2269
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
Alıntı
hoyrat92 adlı kullanıcıdan alıntı

benim sorunum oturum açtığımda tüm çevrimiçi olan kişiler sağ tarafta şimdi oturum açtı diyor buda bilgisayarı çok kasıyor o anda ben bunun olmasını istemiyorum ilginizden dolayı teşekkürler live msn 8.5 kullanıyorum ayrıca plus ve discovery var onlarda final sürüm (4.23, 1.3)

WİNDOWS LİVE MESSENGERINIZ BÜYÜK İHTİMALLE ÇOK GEÇ AÇILDIĞINDAN KAYNAKLANIYOR.GEÇ AÇILIYOR VE AÇILDIĞINDA ÇEVRİM İÇİ OLANLARIN HEPSİNİ GÖSTERİYOR....SAYGILARIMLA
Gerçekçi ol imkansızı iste...
hoyrat92 - avatarı
hoyrat92
Ziyaretçi
22 Haziran 2007       Mesaj #2270
hoyrat92 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
salih85 adlı kullanıcıdan alıntı

WİNDOWS LİVE MESSENGERINIZ BÜYÜK İHTİMALLE ÇOK GEÇ AÇILDIĞINDAN KAYNAKLANIYOR.GEÇ AÇILIYOR VE AÇILDIĞINDA ÇEVRİM İÇİ OLANLARIN HEPSİNİ GÖSTERİYOR....SAYGILARIMLA

evet çok geç açılıyor peki bunun çözümü nedir ne yaparsam düzelir teşekkür ederim