Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 23

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.742 Cevap: 3.874
ekurtuldu - avatarı
ekurtuldu
Ziyaretçi
26 Ocak 2006       Mesaj #221
ekurtuldu - avatarı
Ziyaretçi
merhaba.benim sorunum şu; msn yi kurdum ilk başlarda bi sorun yaşamadım ama sonra ne olduysa oldu ileti penceresi ekrana gelmemeye başladı.Kişiye ileti yazmak için msn ekranında kişinin üzerine tıkladığımda başlat cubuğunda kişinin ismi gözüküyor ama ileti penceresi açılmıyor.Başlat cubugundaki ismin üzerine tıkladığımda ileti penceresi açılıyor gibi oluyor fakat ekranın sol tarafına çok hızlı bi şekilde bişeylerin gittiği gözüküyor ama ileti penceresi pc ekranında yine gözükmüyor.Msn yi tamamen kaldırıp tekrar kurdum ama bi türlü bu sorunu çözemedim.Yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden çok teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
Mortal_Abas - avatarı
Mortal_Abas
Ziyaretçi
26 Ocak 2006       Mesaj #222
Mortal_Abas - avatarı
Ziyaretçi
Sorunsuz bır sekılde msn 7.0 kullanıyordum 7.5 geceyım dedım ve yukledım sonra 7.0 ın uzerıne kurdum fakat baglanırken hep su hatayı verıyor " 80027ee7 " lutfen bırı cvp yazsın 2gundur gıremıyorum bu sorun yzuunden Msn Confused
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ocak 2006       Mesaj #223
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Mortal_Abas adlı kullanıcıdan alıntı

Sorunsuz bır sekılde msn 7.0 kullanıyordum 7.5 geceyım dedım ve yukledım sonra 7.0 ın uzerıne kurdum fakat baglanırken hep su hatayı verıyor " 80027ee7 " lutfen bırı cvp yazsın 2gundur gıremıyorum bu sorun yzuunden Msn Confused

Kurulumu siz değil kurulum sırasında otomatik olur > messenger kapalı iken ekrana alın ve sorun gidere tıklayın size nelerin sorun olduğunu gösterecektir > muhtemelen net bağlantı sorunudur modemi ve makinayaı açıp kapayın deneyin eğer açılmasa tekrar sorun gidere tıklayın ve nelerin eksik olduğunu yazın > kolay gelsin
fettahoglu - avatarı
fettahoglu
Ziyaretçi
26 Ocak 2006       Mesaj #224
fettahoglu - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaslar aranıza yeni katıldım harıka bır sıte.
benım sorunum var ce cözemıyorum messencer 7,5 ı kullanamıyorum ılk kurdugumda yukledı fakat guncelleme sordu bende yukle dedım yukledı ve bırdaha calısmadı ve 80072ee6 dıye hata verıyo bu hatayıda okadar aramama ragmen bulamadım nedır dıye yardımcı olursanım sevınırım tesekkurler sımdıden...
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
26 Ocak 2006       Mesaj #225
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
fettahoglu adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaslar aranıza yeni katıldım harıka bır sıte.
benım sorunum var ce cözemıyorum messencer 7,5 ı kullanamıyorum ılk kurdugumda yukledı fakat guncelleme sordu bende yukle dedım yukledı ve bırdaha calısmadı ve 80072ee6 dıye hata verıyo bu hatayıda okadar aramama ragmen bulamadım nedır dıye yardımcı olursanım sevınırım tesekkurler sımdıden...

80072ee6 no lu hata için;

Msn Messenger ı kapatın.System tray de simgesi de görünmesin.Tamamen çıkış yapın.

Başlat-->Çalıştır a gelin ve şunu yazın:

regsvr32 MSXML3.dll ve Tamam deyin.

Daha sonra Messenger i çalıştırın ve oturum açın.

Bu sorunu çözmezse şunu deneyin:

Başlat-->Çalıştır a gelin ve şunu yazın:

CMD ve Tamam deyin.

Tamam dedikten sonra açılan komut penceresine de şunu yazın:

ipconfig /flushdns ve enter yapın.

Messenger ınızı çalıştırarak oturum açın.

helin_1972 - avatarı
helin_1972
Ziyaretçi
27 Ocak 2006       Mesaj #226
helin_1972 - avatarı
Ziyaretçi
benim msn spaces im yabancı dil ingilizce bile değil nasıl değiştirebilirim?
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
27 Ocak 2006       Mesaj #227
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
helin_1972 adlı kullanıcıdan alıntı

benim msn spaces im yabancı dil ingilizce bile değil nasıl değiştirebilirim?

Msn space nizin dil seçeneğini değiştirme için explorerin tarayıcı çubuğuna şu URL yi yazın:

http://spaces.msn.com/space kullanıcı adını yazıyorsun buraya/?mkt=en-us

Bu şekilde İngilizce olur. Maalesef Türkçe dil desteği mevcut değil.
Son düzenleyen Morrigan; 27 Ocak 2006 09:56
musayildiz - avatarı
musayildiz
Ziyaretçi
27 Ocak 2006       Mesaj #228
musayildiz - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar msn de yazarken hareketli harfler kullanmak istiyorum ama bir türlü bulamıyorum lütfen yardımcı olurmusunsuz? şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2006       Mesaj #229
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
musayildiz adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaşlar msn de yazarken hareketli harfler kullanmak istiyorum ama bir türlü bulamıyorum lütfen yardımcı olurmusunsuz? şimdiden teşekkürler

Bu tür yazılar kişiler size yoladıkları zaman üstüne tıklayarak "ekle" derseniz size de kayıt verir :..öte yandan forumda ve bu bölümde gif yazı karakterleri var onları indirip kayıt verin messengere olur biter > kolay gelsin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ocak 2006       Mesaj #230
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
busse adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar
benim msnimde smiller karakter olarak deil harf olarak gözüküyor eskiden böyle değil di sürüm 7,5..silip defalarca baştan yükledim ama olmuyor bana yardımcı olursanız sevinirim.

Sorun Java Sun yazılım eksikliği veya güncellenme sorunudur :..resmi sayfasından yüklense düzelir :.kolay gelsin