Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 231

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.464 Cevap: 3.874
mhercai - avatarı
mhercai
Ziyaretçi
30 Haziran 2007       Mesaj #2301
mhercai - avatarı
Ziyaretçi
slm benm space le ilgili bir sorunum var yardımcı olursanız sevinrim 1 haftadan beri space le uraşıyorum ve dün gece girdiğim space bugün açmıyor herhangi bir yasadışı şey yok sadece yabancı mp3 linkleri var sayfaya girdiğim alanıma gidemiyorum yada başka bir hesaptan bu space e ulaşamıyorum http adresinden de ulaşılamıyor hep aynı hata ya böle bir hesap yoktur yada kişi girişleri kısıtlamıştır diye sizce bu geçici bir sorun mudur yaada hackleme veya space merkezi tarafından mı kaldırılmış olabilrmi? ilgili kullnım koşullarını okudum ilk önce bir uyarı msjı gelir eğer düzeltmezseniz ondan sonra silinir diyor bana herhangi bir uyraı msjı da gelmedi yardımlar için şimdiden teşekkrler
Sponsorlu Bağlantılar
donttrip - avatarı
donttrip
Ziyaretçi
30 Haziran 2007       Mesaj #2302
donttrip - avatarı
Ziyaretçi
Hata raporunun kodu varsa kodu yada resmini çekip ekleyebilirmisin
Sponsorlu Bağlantılar
mhercai - avatarı
mhercai
Ziyaretçi
30 Haziran 2007       Mesaj #2303
mhercai - avatarı
Ziyaretçi
infoİstek ErişimiGörüntülemeye çalıştığınız alan özel bir alan veya böyle bir alan yok. Bu alana erişme isteği göndermek istiyorsanız, aşağıya bir ileti yazın ve Tamam'ı tıklatın.
E-posta adresiniz:.Kişisel ileti ekle:Tamamİptal İlginizi çekecek başka alanlar bulmak için Windows Live Spaces adresine gidin. function CancelClicked() { location.href = "http://spaces.live.com/"; }

bu şekilde bir yazı çıkıyo resim eklemeyi bilmediğim için bu şekilde yaptım
yardıııııııımmmmmmmm heeeelp meee!
burhan2323 - avatarı
burhan2323
Ziyaretçi
30 Haziran 2007       Mesaj #2304
burhan2323 - avatarı
Ziyaretçi
SELAM BENİM MSN DE DAVET GÖNDERME YOK.ŞU AN WİNDOWS 8.1 KULLANIYOM.BAŞKALARINDA OLMASINA RAĞMEN BENDE OLMAMASI NEDEN ACABA?TEŞEKKÜR EDERİM.
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
1 Temmuz 2007       Mesaj #2305
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BYAYD SPEOPLE adlı kullanıcıdan alıntı

etttim gene olmadı hata raporum sayılı bole 800 fealn var

işte ordaki 800 le başlayan şey,tamda bize lazım olan şey.
isaakcu - avatarı
isaakcu
Ziyaretçi
2 Temmuz 2007       Mesaj #2306
isaakcu - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar ben bu msnde hareketli gözükme durumuna ayarlamıştım adresimi şimdi bunu iptal etmek istiyorum ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
2 Temmuz 2007       Mesaj #2307
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
isaakcu adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar ben bu msnde hareketli gözükme durumuna ayarlamıştım adresimi şimdi bunu iptal etmek istiyorum ne yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim

..
Alıntı
Morrigan adlı kullanıcıdan alıntı

Aslında bu uygulamanın en güzel özelliği bu : ) yani oturumunuzu kapatmış dahi olsanız kişi listenizdekiler sizi online (hareketli) olarak görebiliyorlar ve yazdıkları mesajlar e-mailinize geliyor.

Ama yine de "ben oturumumu kapattığım zaman online görünmek istemiyorum" diyorsanız, uygulamayı iptal etmek için şu adımları takip etmeniz gerekiyor.

Önce aşağıdaki adrese giriyoruz.

MSN Mobile

Giriş yaptıktan sonra karşımıza çıkan ekranda yer alan "Join Now" butonuna tıklıyoruz.

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek

Tıkladıktan sonra açılan yeni pencerede kullandığımız E-mail adresini ve password umuzu yazıyoruz.

Daha önceden bu uygulamayı kullandığımız için ekrana hesabımızla ilgili düzenleme yapabileceğiniz seçenekler çıkacak.
O seçeneklerden "My Account" kısmında yer alan "Delete My Account" kısmına tıklıyoruz.

"Delete My Account" a tıkladıktan sonra "Bu hizmetten yararlanmak istemediğinize emin misiniz?" sorusunu soran bir sayfa çıkacak.

"Delete" butonuna tıklayarak hizmete son verebilirsiniz.

ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
okanaltun - avatarı
okanaltun
Ziyaretçi
3 Temmuz 2007       Mesaj #2308
okanaltun - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar benim msn de ki sorun su yeni mesajınız var iletisi geldiğin de tıklıorum alttaki resim cıkıo napıcamm yardım edin bide sadece benim msnde deil benim bilgisayarlarda girdiğim burun adreslerin gelen kutusuna tıkladığımda bu gelio

işte sorunn
imagephp?id496Msn sorunu

lütfen yardım edinMsn Dunno
IIMyWoRLdII - avatarı
IIMyWoRLdII
Ziyaretçi
3 Temmuz 2007       Mesaj #2309
IIMyWoRLdII - avatarı
Ziyaretçi
ya msn de çevrimdışı olupta msn si açık olanları nasıl öğrenebilirim. bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz.bilgisi olan arkadaşların bana yardımcı olmasını bekliyorum
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
3 Temmuz 2007       Mesaj #2310
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
IIMyWoRLdII adlı kullanıcıdan alıntı

ya msn de çevrimdışı olupta msn si açık olanları nasıl öğrenebilirim. bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz.bilgisi olan arkadaşların bana yardımcı olmasını bekliyorum

eğer discovery live yi yükler ve bana kim pencere açtı özelliklerini aktif yaparsanız size pop uyarısı ile gizli olanları saptayabilirsinz fakat çok sağlık değildir.