Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 232

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.464 Cevap: 3.874
boozey - avatarı
boozey
Ziyaretçi
3 Temmuz 2007       Mesaj #2311
boozey - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar sistemim Windows Vista Ultimate ve tün güncellemeler yapilmis durumda! Kaspersky kurulu ve güvenlik durumundan msn'ye tam izin verili! Ama hala Msn Messenger 81000306 Hatasi aliyorum? Sorun gider dedigimde hersey sorunsuz diyor fakat baglanmiyor. Ayni modemde laptop ile Vista Home Premium'la baglaniyorum. Diger sistemde ek olarak CfosSpeed kurulu ve hatanin ordan kaynaklandigini düsünüyorum? Ama CfosSpeed'i tamamen kaldirip tekrar denedim, msn 8,5 denedim yinede olmadi. Yardimlarinizi bekliyorum. Simdiden tesekkürler.

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2007       Mesaj #2312
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
boozey adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar sistemim Windows Vista Ultimate ve tün güncellemeler yapilmis durumda! Kaspersky kurulu ve güvenlik durumundan msn'ye tam izin verili! Ama hala Msn Messenger 81000306 Hatasi aliyorum? Sorun gider dedigimde hersey sorunsuz diyor fakat baglanmiyor. Ayni modemde laptop ile Vista Home Premium'la baglaniyorum. Diger sistemde ek olarak CfosSpeed kurulu ve hatanin ordan kaynaklandigini düsünüyorum? Ama CfosSpeed'i tamamen kaldirip tekrar denedim, msn 8,5 denedim yinede olmadi. Yardimlarinizi bekliyorum. Simdiden tesekkürler.

Yanıt alttaki alıntıda verilmiştir.
Sponsorlu Bağlantılar

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Bağlanabilirlik

Hata 81000301 veya 81000306'yı nasıl düzeltebilirim?

MSN Messenger'da oturum açmaya çalıştığınızda, aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz:

• Hizmetten veya Internet bağlantınızdan kaynaklanan bir sorun nedeniyle şu anda Messenger oturumunuzu açamıyoruz. Lütfen Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.
Durumu çözmenize yardımcı olması için aşağıdakini deneyin:
  1. Internet'e bağlı olduğunuzdan emin olun.
  2. MSN Messenger'ın en son sürümünün yüklü olduğundan emin olun.
  3. İşletim sisteminiz için kullanılabilir olan en son güncelleştirmeleri yüklediğinizden emin olun. Microsoft® Windows® işletim sistemleri için, Microsoft® Windows® Update web sitesine gidin.
  4. Güvenlik duvarı kullanıyorsanız, MSN Messenger'a güvenlik duvarı üzerinden tam erişim izni verildiğinden emin olun. Daha fazla bilgi için güvenlik duvarı belgelerine bakın.
  5. MSN Messenger için Gelişmiş Bağlantı ayarlarını doğrulayın.
Notlar
  • Bilgisayarınız bir kurumsal ağın parçasıysa, ağın MSN Messenger hizmetine erişmeye izin verdiğini doğrulamak için ağ yöneticinize başvurun.
  • Çevirmeli bağlantı kullanıyorsanız, bağlantı zaman aşımına uğruyor olabilir. Daha sonra yeniden bağlanmayı deneyin.

Ayrıca inceleyiniz:
MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri

boozey - avatarı
boozey
Ziyaretçi
3 Temmuz 2007       Mesaj #2313
boozey - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ThinkerBeLL adlı kullanıcıdan alıntı

Yanıt alttaki alıntıda verilmiştir.

Ayrıca inceleyiniz:
MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri

Bunlarin hepsini denedim. Birçok yerde de arastirdim maalesef olmadi! Daha önce baglaniyor fakat mesaj attigim anda kopuyordu! Karsidakilerin mesajida gelmiyordu! Su an hiç baglanmiyor!!! Lütfen cevaptan önce yazdiklarimi okuyunuz! Sorun gider dedigimde hata göstermiyor!!!
By_KaRiZmA - avatarı
By_KaRiZmA
Ziyaretçi
3 Temmuz 2007       Mesaj #2314
By_KaRiZmA - avatarı
Ziyaretçi
yaw bnm msn im çalındı nasıl alıcam geri program flan varmı bi yrdm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2007       Mesaj #2315
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
By_KaRiZmA adlı kullanıcıdan alıntı

yaw bnm msn im çalındı nasıl alıcam geri program flan varmı bi yrdm

Konuyu inceleyiniz:
Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)
boozey - avatarı
boozey
Ziyaretçi
4 Temmuz 2007       Mesaj #2316
boozey - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
boozey adlı kullanıcıdan alıntı

Su an AMSN yükledim ve onunla denedim internete dogrudan baglantim var. (1863. nolu portu kullanir.) seçenegini isaretlegigimde baglanmiyor oda! Fakat HTTP yöntemiyle baglan(80. porttan Http protokolü kullanir.) seçenegini isaretledigimde baglaniyor! Ayrica modemden 1863 nolu porta izin verdim ama yinede olmuyor!
LeonarT - avatarı
LeonarT
Ziyaretçi
5 Temmuz 2007       Mesaj #2317
LeonarT - avatarı
Ziyaretçi
Buraya sorunumu yazdım ve yazarken aklıma bişey geldi onu yaptım oldu.

Cevap vermenize bile gerek kalmadan hal oldu

Yinede eywallah Msn Wink
burhan2323 - avatarı
burhan2323
Ziyaretçi
6 Temmuz 2007       Mesaj #2318
burhan2323 - avatarı
Ziyaretçi
bir sorunu için yazmıştımda
osoruma cvp gelmedi henüz bilenler cevaplarsa çok sevinirim.
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
6 Temmuz 2007       Mesaj #2319
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
burhan2323 adlı kullanıcıdan alıntı

SELAM BENİM MSN DE DAVET GÖNDERME YOK.ŞU AN WİNDOWS 8.1 KULLANIYOM.BAŞKALARINDA OLMASINA RAĞMEN BENDE OLMAMASI NEDEN ACABA?TEŞEKKÜR EDERİM.

Messenger için A-Patch tarzı programlar kullanıyorsanız, kullandığınız yamanın ayarlarını kontrol edin. Eğer kullanmıyorsanız Messengeri Kaldırın ve yeniden kurun.
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
emmabatu - avatarı
emmabatu
Ziyaretçi
9 Temmuz 2007       Mesaj #2320
emmabatu - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar forum da yeniyim gerçekten mükemmel bi forum ama benim bi sorunumm war windows 98 e msn 6.2 yükledim fakat oturum açarken yüksek sürümüyüklemelesiniz dio ama 7.0 yüklerkende yükleyemio ex plorerdan dolayı bana yardım edebilecek arkadaş warmı bide sunu söyliim önceden 6.2 yi sorunsuz açıodu silip yükleyince oldu.. simdiden tşk ler herkese...