Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 233

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.451 Cevap: 3.874
pınar - avatarı
pınar
Ziyaretçi
10 Temmuz 2007       Mesaj #2321
pınar - avatarı
Ziyaretçi
messenger yükleymiyorum???
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
10 Temmuz 2007       Mesaj #2322
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
pınar adlı kullanıcıdan alıntı

messenger yükleymiyorum???

nasıl bir hata ile karşılaştığınızı (hata codu) belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırız.
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
10 Temmuz 2007       Mesaj #2323
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
janberd adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba arkadaslar,mail bölümüm ingilizce nasıl türkceye cevirebilirim yardımcı olurmusunuz??

aarm8

"Options"a tıkla, en aşağıya gel, tekrar Options'a tıkla. Açılan sayfada Select /Change Language'a tıkla ve açılan sayfada Türkçe seç ve Save (Kaydet) tuşuna bas. Artık Türkçe oldu. Msn Happy

Alıntı
altinyavuz adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ilk önce kolay gelsin demek istiyorum.
benim hotmail hesabımda devamlı anlasız türkce olmayan karakterler var. onları bir türlü çözemedim. bunun nasıl yapılacağını bilen varsa bana yardım etsin.
teşekkürler.

Forumda e-posta adresi vermek iyi bir fikir değil. Sorununu zaten yazmışsın buraya di mi, yardım edecek olan buradan eder. Anlamsız karakter derken sayfanın bütününde mi oluyor, yoksa sadece e-postalarda mı oluyor? MSN Hotmail mi kullanıyorsun, Windows Live Hotmail mi kullanıyorsun? Windows Live Hotmail kullanıyorsan Klasik sürümünü mü kullanıyorsun, Tam sürümünü mü kullanıyorsun? Bazı durumlarda tarayıcının Görünüm menüsünden Kodlama şeklini değiştirerek düzeltebilirsin.
YeLKoVaN - avatarı
YeLKoVaN
Ziyaretçi
11 Temmuz 2007       Mesaj #2324
YeLKoVaN - avatarı
Ziyaretçi
Msn Messenger 81000306 Hata Kodunu alıyorum sürekli çözüm yollarını denedim fakat olmadı.Msn 8.1 versiyonunu kullanıyorum.Daha öncede yapmıştı bu hatayı discovery'i tamamen siteden verilen bilgiler ışığında kaldırdım fakat yine olmadı yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler
tonic - avatarı
tonic
Ziyaretçi
11 Temmuz 2007       Mesaj #2325
tonic - avatarı
Ziyaretçi
Sistemimde Windows Live Messenger, Messenger Plus! ve MSNDiscovery yüklü. MSNe girdiğimde durumumu meşgul,dışarıda gibi yaptığım zaman kendiliğinden msn çevrimiçi oluyor. örneğin meşgul iken klavyedeki kısayol tuşuyla firefoxu açıyorum ve msn kendi çevrimiçi durumuna geliyor. bazen dışarıda yaptığımda da bir şekilde çevrimiçi duruma geliyor. bunu nasıl düzeltebilirim?
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
11 Temmuz 2007       Mesaj #2326
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tonic adlı kullanıcıdan alıntı

Sistemimde Windows Live Messenger, Messenger Plus! ve MSNDiscovery yüklü. MSNe girdiğimde durumumu meşgul,dışarıda gibi yaptığım zaman kendiliğinden msn çevrimiçi oluyor. örneğin meşgul iken klavyedeki kısayol tuşuyla firefoxu açıyorum ve msn kendi çevrimiçi durumuna geliyor. bazen dışarıda yaptığımda da bir şekilde çevrimiçi duruma geliyor. bunu nasıl düzeltebilirim?

kullandığınız eklentilerden kaynaklanabilir.wlm ve eklentilerini tamamen silip tekrar yükleyin.plus ve mdl her ikisininde yüklü olması bazen bu tür sorunlara neden oluyor.
YeLKoVaN - avatarı
YeLKoVaN
Ziyaretçi
12 Temmuz 2007       Mesaj #2327
YeLKoVaN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
YeLKoVaN adlı kullanıcıdan alıntı

Msn Messenger 81000306 Hata Kodunu alıyorum sürekli çözüm yollarını denedim fakat olmadı.Msn 8.1 versiyonunu kullanıyorum.Daha öncede yapmıştı bu hatayı discovery'i tamamen siteden verilen bilgiler ışığında kaldırdım fakat yine olmadı yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler

Soruma cevap veren olmadı malesef bekliyorum arkadaşlar daha önce bu sorunu yaşayan yada bu konuda bilgisi olan var mı.Hotmail.com adresine bile giremiyorumMsn Sad
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
12 Temmuz 2007       Mesaj #2328
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Soruma cevap veren olmadı malesef bekliyorum arkadaşlar daha önce bu sorunu yaşayan yada bu konuda bilgisi olan var mı.Hotmail.com adresine bile giremiyorumMsn Sad

Hata 81000306

Proxy ayarlarınızdaki, DNS önbelleğindeki veya güvenlik duvarındaki (Bilgisayarı yetkisiz dış erişimden korumaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir güvenlik özelliği. Donanım, yazılım veya her ikisi de olabilir) sorunlar gibi birkaç sorun nedeniyle oturum açamayabilirsiniz. Sorunu gidermek için:
1. Başka bir web sitesini ziyaret ederek Internet'e bağlı olduğunuzu doğrulayın.
2. Windows Live Messenger proxy ayarlarını temizleyin
1. Messenger programını başlatın.
2. Araçlar menüsünde Seçenekler'i tıklatın.
3. Bağlantı'nın altında Gelişmiş Ayarlar'ı tıklatın.
4. SOCKS altındaki girdileri silin.
5. Tamam'ı ve tekrar Tamam'ı tıklatın.
3. Bilgisayarınızda Windows XP çalıştırılıyorsa, DNS çözümleyici önbelleğini temizleyin
* Görev çubuğunda Başlat'ı ve sonra da Çalıştır'ı tıklatın.
* cmd yazın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
* Komut isteminde ipconfig/flushdns yazıp ENTER'a basın.
4. Yine de Messenger oturumu açamıyorsanız
* Çevirmeli bağlantı zaman aşımına uğruyor olabilir. Birkaç dakika bekleyin ve yeniden oturum açmayı deneyin.
* Bilgisayarınız şirket ağına bağlıysa, ağın Messenger hizmetine erişime izin verdiğinden emin olmak için ağ yöneticinize başvurun.
* Güvenlik duvarı ayarlarınızı denetleyin:
1. MSN Web Messenger web sitesine gidin.
2. MSN Web Messenger Başlat'ı tıklatın ve sonra oturum açmayı deneyin.
MSN Web Messenger oturumu açabiliyorsanız ancak Windows Live Messenger hala Internet'e erişemiyorsa, Windows Live Messenger bir güvenlik duvarı tarafından engelleniyor olabilir. MSNmsgr.exe dosyasını güvenlik duvarınızın izin verilenler listesine eklemeniz gerekebilir. MSNmsgr.exe dosyasını izin verilenler listenize nasıl ekleyebileceğiniz konusunda daha fazla bilgi için güvenlik duvarınızın belgelerine veya web sitesine bakın.
* Virüsten koruma veya casus yazılımlarından koruma programlarınızın Messenger ile çakışmadığından emin olun.
YeLKoVaN - avatarı
YeLKoVaN
Ziyaretçi
12 Temmuz 2007       Mesaj #2329
YeLKoVaN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

Hata 81000306

Proxy ayarlarınızdaki, DNS önbelleğindeki veya güvenlik duvarındaki (Bilgisayarı yetkisiz dış erişimden korumaya yardımcı olmak üzere tasarlanmış bir güvenlik özelliği. Donanım, yazılım veya her ikisi de olabilir) sorunlar gibi birkaç sorun nedeniyle oturum açamayabilirsiniz. Sorunu gidermek için:
1. Başka bir web sitesini ziyaret ederek Internet'e bağlı olduğunuzu doğrulayın.
2. Windows Live Messenger proxy ayarlarını temizleyin
1. Messenger programını başlatın.
2. Araçlar menüsünde Seçenekler'i tıklatın.
3. Bağlantı'nın altında Gelişmiş Ayarlar'ı tıklatın.
4. SOCKS altındaki girdileri silin.
5. Tamam'ı ve tekrar Tamam'ı tıklatın.
3. Bilgisayarınızda Windows XP çalıştırılıyorsa, DNS çözümleyici önbelleğini temizleyin
* Görev çubuğunda Başlat'ı ve sonra da Çalıştır'ı tıklatın.
* cmd yazın ve sonra Tamam'ı tıklatın.
* Komut isteminde ipconfig/flushdns yazıp ENTER'a basın.
4. Yine de Messenger oturumu açamıyorsanız
* Çevirmeli bağlantı zaman aşımına uğruyor olabilir. Birkaç dakika bekleyin ve yeniden oturum açmayı deneyin.
* Bilgisayarınız şirket ağına bağlıysa, ağın Messenger hizmetine erişime izin verdiğinden emin olmak için ağ yöneticinize başvurun.
* Güvenlik duvarı ayarlarınızı denetleyin:
1. MSN Web Messenger web sitesine gidin.
2. MSN Web Messenger Başlat'ı tıklatın ve sonra oturum açmayı deneyin.
MSN Web Messenger oturumu açabiliyorsanız ancak Windows Live Messenger hala Internet'e erişemiyorsa, Windows Live Messenger bir güvenlik duvarı tarafından engelleniyor olabilir. MSNmsgr.exe dosyasını güvenlik duvarınızın izin verilenler listesine eklemeniz gerekebilir. MSNmsgr.exe dosyasını izin verilenler listenize nasıl ekleyebileceğiniz konusunda daha fazla bilgi için güvenlik duvarınızın belgelerine veya web sitesine bakın.
* Virüsten koruma veya casus yazılımlarından koruma programlarınızın Messenger ile çakışmadığından emin olun.

Malesef denedim ama olmadı Hotmail.com a dahi girmiyor.Bazı sitelere de.Mesela mynete ama normalde internette bir sorun yok
Tşkler
YeLKoVaN - avatarı
YeLKoVaN
Ziyaretçi
12 Temmuz 2007       Mesaj #2330
YeLKoVaN - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Sorun hala çözülmedi malesef.Microsoftunda hiçbi sayfasına girmiyor sanırım sorunun kaynağı orada.Xp bile crackladım ama olmadı.Yardım pls