Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 234

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.451 Cevap: 3.874
YeLKoVaN - avatarı
YeLKoVaN
Ziyaretçi
12 Temmuz 2007       Mesaj #2331
YeLKoVaN - avatarı
Ziyaretçi
Modemi fabrika ayarlarına geri döndürdüm tekrar ayarladım sorun çözüldü.Alakası oldu mu tam kesin emin değilim ama birde Xp yi lisanslı gösterdim(Windows Genuine Hack (Windows Lisans Doğrulama diye googleda aratırsanız çıkar) .Belki aynı sorunla karşılaşan olur
Sponsorlu Bağlantılar
sssssss - avatarı
sssssss
Ziyaretçi
12 Temmuz 2007       Mesaj #2332
sssssss - avatarı
Ziyaretçi
benim mail kutum ingilizce türkçeye nasıl ceviricem
options langues de türkce secenegi yok arkadaşlar yardımınızı bekliyorumMsn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
12 Temmuz 2007       Mesaj #2333
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sssssss adlı kullanıcıdan alıntı

benim mail kutum ingilizce türkçeye nasıl ceviricem
options langues de türkce secenegi yok arkadaşlar yardımınızı bekliyorumMsn Happy

önce mail adresimize giriş yapıyoruz. giriş yaptıktan sonra hesabımızı kapatmak için Sign In linkini adres çubuğuna yapıştırıp "enter" a basıyoruz. sonra şekildede görülen "close my account" butonuna basıp hesabımızı kapatıyoruz. daha sonra tekrar Sign In a girerek mail hesabıyla giriş yapıyoruz. size hesabınızın ayırtıldığını ve isterseniz aktif hale getirebileceğinizi söylüyor. şekilde görülen "activate my account" butonuna tıklıyoruz. sonra karşımıza kullanım koşulları çıkıyor. burdan itibaren gerisini türkçe yapacağız adres çubuğundaki adres'in sonuna &_lang=tr ekliyoruz. sonra kullanım şartları türkçe oluyor. burdan kabul ediyorum'a tıklıyoruz. daha sonra çıkan sayfada devam'a tıklıyoruz.
yubpi - avatarı
yubpi
Ziyaretçi
13 Temmuz 2007       Mesaj #2334
yubpi - avatarı
Ziyaretçi
s.a guzel bir yer ellerinize saglık benim bir sorunum var ama ben bu yazdıgım yeri nasıl bulacagım o da aysı bir soru biraz kafam karıştı. sorunum benim 1 msn hesabım acılmıyor acılsada hemen duşuyorum lakin başka msn hesap aldım gayet guzel baglanıyor hiç sorun yaşamıyorum windows messenger 4.7 olması lazm onda acılıyor lakin yuksek surumlerin hiçbirinde acamıyorum windows mesengerde diyelim kişi sildim veya ekledim havızasınada gecmiyor e-maile giriyorum bir sorun yok denemedigim şey kalmadı kişilerin hepsini emailimden slidim belki kişilerden diye busefer hiç acılmıyor daha kotu oldu yeniden ekledim kişileri bu seferde daha dogrusu msn cok afedersiniz aptallaştı kişileri siliyorum arşaçlar gizlilik yapıyorum sil e tıklıyorum 5 10 dk sonra kapatıp acıyorum yine aynı yerlerindeler kafayı yiycem yani lütfen yardım sanırım kişileri sile bilirsem sorun cozulecek gibi geliyor bana ne hotmailden nede messengerden yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim..Msn Rose
sabri1414 - avatarı
sabri1414
Ziyaretçi
16 Temmuz 2007       Mesaj #2335
sabri1414 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar şimdi ben msn'ime avatar seçicem fakat güzel hoş da orada sildiğim avatarlar vardı ordakiler şuan sadece isim olarak yer kaplıyor resimlerin önizlemeleri yok ve o isimleri siliyorum tekrar avatar değiştirmek için giriyorum gene aynı isimler avatar listesinde lütfen yardım edin..

resmi aşağıda..

helpnk8

buradaki resmi olmayan önizlemesiz resimleri kaldırmak istiyorum !
kaldırıyorum tekrar geliyor lütfen yardım edin !
Son düzenleyen sabri1414; 16 Temmuz 2007 13:05 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
16 Temmuz 2007       Mesaj #2336
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sabri1414 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar şimdi ben msn'ime avatar seçicem fakat güzel hoş da orada sildiğim avatarlar vardı ordakiler şuan sadece isim olarak yer kaplıyor resimlerin önizlemeleri yok ve o isimleri siliyorum tekrar avatar değiştirmek için giriyorum gene aynı isimler avatar listesinde lütfen yardım edin..

resmi aşağıda..

helpnk8

buradaki resmi olmayan önizlemesiz resimleri kaldırmak istiyorum !
kaldırıyorum tekrar geliyor lütfen yardım edin !

C:\Documents and Settings\???\Local Settings\Application Data\Microsoft\Messenger

bu dosyayı silerseniz tüm görüntü resimleriniz datadan silebilirsnz...bu klasörü açınca mailerinizin klasörleri cıkar hangi adresi kullanıyorsanız onun UserTile dosyasını eğer tümü silerseniz ifade ve diğerler... silinir.
babymodel - avatarı
babymodel
Ziyaretçi
16 Temmuz 2007       Mesaj #2337
babymodel - avatarı
Ziyaretçi
ARKADASLAR Bİ SORUN VAR YARDIMLARINIZI BEKLİORUM...

SORUN ŞU Kİ;

MSN DE YENİ BİR İLETİ YAZIORUM FAKAT ÇIKIŞ YAPTIKTAN HEMEN SONRA

GİRDİĞİMDE ESKİ İLETİMLE KARŞILASIORUM.... SİZCE SORUN NEDİR? YADA NASIL BİR DRUMDUR Kİ BU BÖLE OLYUOR?... SİNİR OLDUM...8o|
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
16 Temmuz 2007       Mesaj #2338
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
babymodel adlı kullanıcıdan alıntı

ARKADASLAR Bİ SORUN VAR YARDIMLARINIZI BEKLİORUM... SORUN ŞU Kİ; MSN DE YENİ BİR İLETİ YAZIORUM FAKAT ÇIKIŞ YAPTIKTAN HEMEN SONRA GİRDİĞİMDE ESKİ İLETİMLE KARŞILASIORUM.... SİZCE SORUN NEDİR? YADA NASIL BİR DRUMDUR Kİ BU BÖLE OLYUOR?... SİNİR OLDUM...8o|

kullandığınız ekleti var mı (discovery kullanıyorsanız bazen böyle bir hata veriyor)...
GüLeceK - avatarı
GüLeceK
Ziyaretçi
17 Temmuz 2007       Mesaj #2339
GüLeceK - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim msnde online olanların nikleri ofline olduklarında eski kullandıklrı nik olarak görünüyor bunun nedeni nedir ve nasıl düzeltebilirim yardım ederseniz sevinirim şimdiden tşk ederim
jewellady - avatarı
jewellady
Ziyaretçi
18 Temmuz 2007       Mesaj #2340
jewellady - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar messenger live yükledim ancak kimsenin üstüne tıkladıgımda konusma penceresi acılmıyo sorun nedir acaba