Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 236

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.434 Cevap: 3.874
emrah_06 - avatarı
emrah_06
Ziyaretçi
20 Temmuz 2007       Mesaj #2351
emrah_06 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar meraba benim baya zamandır msn de sorunum var hangisini kurduysam sorunum hala devam etmekte yardımcı olursanız sevinirim sorun şu : msn de karşı tarafın yazdığı iletiler bazen geliyo bazen gelmiyo yada çok yavaş çalışıyo msn
şu anda kullandığım msn :sürüm 8.1(derleme 8.1.0178.00) işletim sistemi windows xp ,virusscan xp nin orjinal virüs programı var bu kadar Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
BlackSilver - avatarı
BlackSilver
Ziyaretçi
20 Temmuz 2007       Mesaj #2352
BlackSilver - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim bi msn adresim vardı msn patlatıldı sonra kullanmadım uzun süre bi kaç ay sonra o msn adresimde mailde gerekli bilgilerim vardı o adresle ilgili hiç bişi hatırlamıyorum acaba nasıl msn adresimi geri alabilirim lütfen yardım edin
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
20 Temmuz 2007       Mesaj #2353
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BlackSilver adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar benim bi msn adresim vardı msn patlatıldı sonra kullanmadım uzun süre bi kaç ay sonra o msn adresimde mailde gerekli bilgilerim vardı o adresle ilgili hiç bişi hatırlamıyorum acaba nasıl msn adresimi geri alabilirim lütfen yardım edin

Hacklenen Mailinizi Geri Alma İhtimali (Dilekçe)

Alıntı
emrah_06 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar meraba benim baya zamandır msn de sorunum var hangisini kurduysam sorunum hala devam etmekte yardımcı olursanız sevinirim sorun şu : msn de karşı tarafın yazdığı iletiler bazen geliyo bazen gelmiyo yada çok yavaş çalışıyo msn
şu anda kullandığım msn :sürüm 8.1(derleme 8.1.0178.00) işletim sistemi windows xp ,virusscan xp nin orjinal virüs programı var bu kadar Msn Sad

wlm bilgisayaranızdam tamamen kaldırıp tekrar kurunuz.wlm için kullanılar eklentiler(mdl-yama-plus...) bu hataya neden olabilir.

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
emrah_06 - avatarı
emrah_06
Ziyaretçi
20 Temmuz 2007       Mesaj #2354
emrah_06 - avatarı
Ziyaretçi
wlm bilgisayaranızdam tamamen kaldırıp tekrar kurunuz.wlm için kullanılar eklentiler(mdl-yama-plus...) bu hataya neden olabilir.

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?[/

daha önce yani bu mesajı yazmadan önce burdaki şekilde msn yi komple kaldırıp yeniden kurdum ama olumlu bi sonuç alamadım
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
20 Temmuz 2007       Mesaj #2355
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
emrah_06 adlı kullanıcıdan alıntı

daha önce yani bu mesajı yazmadan önce burdaki şekilde msn yi komple kaldırıp yeniden kurdum ama olumlu bi sonuç alamadım

Messenger’ınız çok yavaşlamaya başladıysa, donanımınızdan kaynaklanan bazı sorunlar meydana gelebilir. Örnek olarak, işletim sisteminiz olan Windows’u uzun süredir yeniden kurmadıysanız, MSN’in yavaşlama sebebi bu olabilir.

Windows XP için C:\Documents and Settings\KullanıcıAdınız\Local Settings\Temp içindeki tüm dosya ve klasörleri silin.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
21 Temmuz 2007       Mesaj #2356
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
cew adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar benım msndekı reklamları nasıl engellıye bılırım? Daha once sorulduysa kusuruma bakmayın aradım ama goremedım. Sımdıden tesekure dıyorum.

msn deki reklamları gizlemek için; c:/windows/drivers/etc içine kopyalanan host adresleri bulunur. hem hızlı açılmasını sağlar hemde msn de açıldığında reklamların görünmesini sağlar. bu hostu da google dan msn+host diye ararsanız bulabilirsiniz. istediğiniz takdirde reklamlar ve daha fazlası da olabilir.
Son düzenleyen ahmed; 22 Temmuz 2007 19:11
omurgurbuz - avatarı
omurgurbuz
Ziyaretçi
22 Temmuz 2007       Mesaj #2357
omurgurbuz - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger'ın 46mb ram kullanması normal mi?
Bir de Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım? başlığında anlatıldığı gibi her şeyi silmeme rağmen msn'i yüklediğimde benim msn adresimi ve parolamı hatırladı, böyle bir şey nasıl oluyor?
zeynepce - avatarı
zeynepce
Ziyaretçi
22 Temmuz 2007       Mesaj #2358
zeynepce - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba,msn için kişi listemdekilerin ne zaman çevrim içi ve dışı olduğunu,bana kimlerin konuşma penceresi açtığını ve kapadığını öğrenebileceğim bir eklenti programı varmı ? messenger discovery live programının özelliklerine baktım istemediğim çok özelliği var ,diğer programların özellikleri detaylı yazılmamış,bana bir program önerebilirmisiniz,teşekkürler
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
22 Temmuz 2007       Mesaj #2359
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
zeynepce adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba,msn için kişi listemdekilerin ne zaman çevrim içi ve dışı olduğunu,bana kimlerin konuşma penceresi açtığını ve kapadığını öğrenebileceğim bir eklenti programı varmı ? messenger discovery live programının özelliklerine baktım istemediğim çok özelliği var ,diğer programların özellikleri detaylı yazılmamış,bana bir program önerebilirmisiniz,teşekkürler

https://www.msxlabs.org/forum/

https://www.msxlabs.org/forum/messengerdiscovery/
badnessguard - avatarı
badnessguard
Ziyaretçi
23 Temmuz 2007       Mesaj #2360
badnessguard - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaslar benim aylarca bi sorunum var hala yapamadım msn programı kuramıorum hata veriyor dosya ayıklaması başarısız.yetersiz bellek ve bozuk kabin dosyası en olası nedendir die ben cevaplara falan baktıydım web tarayıcınızdan indirin die yazıodu ya nasıl indirilio arkadaşlar biri lütfen açık açık tarif etsin Msn SadMsn CryMsn CryMsn SadMsn Cry