Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 237

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.423 Cevap: 3.874
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
23 Temmuz 2007       Mesaj #2361
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
badnessguard adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaslar benim aylarca bi sorunum var hala yapamadım msn programı kuramıorum hata veriyor dosya ayıklaması başarısız.yetersiz bellek ve bozuk kabin dosyası en olası nedendir die ben cevaplara falan baktıydım web tarayıcınızdan indirin die yazıodu ya nasıl indirilio arkadaşlar biri lütfen açık açık tarif etsin Msn SadMsn CryMsn CryMsn SadMsn Cry

MSN Messenger - Yardım - Sıkça Sorulan Sorular
Sponsorlu Bağlantılar

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri
rapon - avatarı
rapon
Ziyaretçi
23 Temmuz 2007       Mesaj #2362
rapon - avatarı
Ziyaretçi
Kardeş aynı sorun benimde var 1603 Yetersiz Bellek sorunu diyor Belleğim boş benim Msn Happy
ama yuklemiyor Msn Sad Yardım Lütfen yaa
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
23 Temmuz 2007       Mesaj #2363
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
rapon adlı kullanıcıdan alıntı

Kardeş aynı sorun benimde var 1603 Yetersiz Bellek sorunu diyor Belleğim boş benim Msn Happy
ama yuklemiyor Msn Sad Yardım Lütfen yaa

Msn Messenger 1603 Hata Kodu ve Çözümü

Bu içerik sayesınde Kurulum sırasında MSN Messenger kurulumu hata kodu ''1603'' ile başarısız oldu hatasını düzeltebilirsiniz
MSN Messenger Kurulumu çalışırken, "1603" hatasıyla karşılaşabilir veya bunun yerine aşağıdaki hata iletisini alabilirsiniz.
"Microsoft.Windows.Networking.RtcDll, type="win32", version="5.2.2.1", publicKeyToken="6595b64144ccf1df", processorAchitecture="x86"" derlemesi yüklenirken bir hata oluştu.
Daha fazla bilgi için lütfen Yardım ve Destek'e bakın. HRESULT: 0x80070002. Durumu çözmek için:

Casus yazılım algılama programlarını kapatın.
Microsoft® Windows® AntiSpyware (Beta) yüklüyse, Windows AntiSpyware simgesini görev çubuğu bildirim alanında sağ tıklatın ve "Microsoft AntiSpyware'i Kapat"ı tıklatın.
Microsoft dışı casus yazılımdan koruma programlarınız varsa, üretici tarafından sağlanan yönergelere bakın.
MSN Messenger Kurulumu'nu yeniden çalıştırın.
Bu sorunu çözmezse, diskte yeterli boş alan olmayabilir.
Disk Temizleme aracı sabit diskinizde nasıl güvenli bir şekilde alan boşaltılabileceğini hesaplar.
Bir miktar disk alanını kullanılabilir yapmak için:
Başlat'ı ve sonra Denetim Masası'nı tıklatın.
Performans ve Bakım'ı tıklatın.
Sabit diskinizde yer boşaltın'ı tıklatın. Disk Temizleme iletişim kutusu görünür.
Disk Temizleme sekmesinde, aşağıdaki onay kutularını seçin:
Karşıdan Yüklenen Program Dosyaları
Geçici Internet Dosyaları
Geçici Dosyalar
Geçici Çevrimdışı Dosyalar
Çevrimdışı Dosyalar
Dosyaları bu konumlardan silmek için Tamam'ı tıklatın.
ıstendiğinde, disk temizlemeyi başlatmak için Evet'i tıklatın.
rapon - avatarı
rapon
Ziyaretçi
23 Temmuz 2007       Mesaj #2364
rapon - avatarı
Ziyaretçi
İnternette Hep bu yazıyor zaten diyorum ya Bellekte BOş yer fazlasıyla var olmuyor iştee Msn Sad

herkes aynısını diyor daha yapanına rast gelmedim format mı atim pcye
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
23 Temmuz 2007       Mesaj #2365
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
rapon adlı kullanıcıdan alıntı

İnternette Hep bu yazıyor zaten diyorum ya Bellekte BOş yer fazlasıyla var olmuyor iştee Msn Sad

herkes aynısını diyor daha yapanına rast gelmedim format mı atim pcye

işletim sisteminizde sorun var o zaman: FORMAT !
xxxDanieLxxx - avatarı
xxxDanieLxxx
Ziyaretçi
26 Temmuz 2007       Mesaj #2366
xxxDanieLxxx - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bir de sizlere sormak istediğim birşey var ben yahoo! gibisinden bir e-mail hesabı aldım fakat msn gelen kutusunu açtığımda beni outlook'a yönlendiriyor.Msn ayarlarını değiştirerek gelen kutusuna tıkladığımda acaba istediğim siteyi açabilir miyim, bunu nasıl yapabilirim...?
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
26 Temmuz 2007       Mesaj #2367
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
xxxDanieLxxx adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar bir de sizlere sormak istediğim birşey var ben yahoo! gibisinden bir e-mail hesabı aldım fakat msn gelen kutusunu açtığımda beni outlook'a yönlendiriyor.Msn ayarlarını değiştirerek gelen kutusuna tıkladığımda acaba istediğim siteyi açabilir miyim, bunu nasıl yapabilirim...?

messenger sadece kendine ait adreslerin (msn.hotmail.live...) gelen kutusunu açar eğer farkılı hesap ise outlook yönlendirir.
peace76 - avatarı
peace76
Ziyaretçi
26 Temmuz 2007       Mesaj #2368
peace76 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar sorunum su ne zaman konusmaya baslasam msnde 15 20 dk sonra iletilerimin karsi tarafa gitmedigini anliyorum ama gider gibi gozukuyor..msnyi kapa ac yapinca durum duzeliyor sonra tekrar ayni sey..bazende karsidakinin yazdigi gelmiyormus msn plus 8.1 kullaniyorum...ne yapmaliyim..
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
26 Temmuz 2007       Mesaj #2369
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
peace76 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar sorunum su ne zaman konusmaya baslasam msnde 15 20 dk sonra iletilerimin karsi tarafa gitmedigini anliyorum ama gider gibi gozukuyor..msnyi kapa ac yapinca durum duzeliyor sonra tekrar ayni sey..bazende karsidakinin yazdigi gelmiyormus msn plus 8.1 kullaniyorum...ne yapmaliyim..

programlarınızı silip tekrar kurunuz.
silme işlemi için ilgili konuyu inceyiniz.

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
xxxDanieLxxx - avatarı
xxxDanieLxxx
Ziyaretçi
26 Temmuz 2007       Mesaj #2370
xxxDanieLxxx - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

messenger sadece kendine ait adreslerin (msn.hotmail.live...) gelen kutusunu açar eğer farkılı hesap ise outlook yönlendirir.

Yani Bu Mümkün Olamaz Mı?Örneğin ben nasıl yahoo mailime kısa yoldan gidebilirim(msn aracılığı ile)