Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 238

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.434 Cevap: 3.874
ecemmm - avatarı
ecemmm
Ziyaretçi
27 Temmuz 2007       Mesaj #2371
ecemmm - avatarı
Ziyaretçi
beni kimler engellemiş nasıl öğrenecem

Sponsorlu Bağlantılar
beni kim engellemiş nasıl öğrenecem
Son düzenleyen ecemmm; 27 Temmuz 2007 01:04 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
27 Temmuz 2007       Mesaj #2372
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
xxxDanieLxxx adlı kullanıcıdan alıntı

Yani Bu Mümkün Olamaz Mı?Örneğin ben nasıl yahoo mailime kısa yoldan gidebilirim(msn aracılığı ile)

hayır bu işlemi messenger ile yapamazsınız.

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
ecemmm adlı kullanıcıdan alıntı

beni kimler engellemiş nasıl öğrenecem

beni kim engellemiş nasıl öğrenecem

sizi kim engellediğini göremezsiniz; hiç program bunu belirleyemez.
peace76 - avatarı
peace76
Ziyaretçi
27 Temmuz 2007       Mesaj #2373
peace76 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

programlarınızı silip tekrar kurunuz.
silme işlemi için ilgili konuyu inceyiniz.

Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

ahmet bey dediginizi yaptim bu kezde plusu bile kurmadim ama yine ayni sey oluyor....
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
27 Temmuz 2007       Mesaj #2374
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
peace76 adlı kullanıcıdan alıntı

ahmet bey dediginizi yaptim bu kezde plusu bile kurmadim ama yine ayni sey oluyor....

işletim sisteminizde sorun olabilir; dosyalarında... onarım işlemi yapınız.
veba - avatarı
veba
Ziyaretçi
31 Temmuz 2007       Mesaj #2375
veba - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar bir sorum olacaktı öncelikle sizlere.MSxlabs'dan indirdiğim 8.5 beta messenger'ı bilgisayarıma kurdum fakat programı çalıştırdığımda masaüstünde not defteri şeklinde üç adet dosya atıyor.İsimleri ise "Transport()","MsnMsgr","lcapi()" şeklinde bu dosyaları silsemde her msn girdikçe bunlar masaüstünde çıkıyor bunun sebebi nedir acaba bilen birisi varmıdır acaba?

Yardım eden etmeyen herkese teşekkür ederim.Saygılar
esmanur - avatarı
esmanur
Ziyaretçi
31 Temmuz 2007       Mesaj #2376
esmanur - avatarı
Ziyaretçi
cok acil yardım isteyen biriyim... msn discovery indirdim ama tam olarak kullanamıyorum çünkü benden oturum acmamı istiyorr. oturum nerden acılıyoMsn Confused
PocahontaS - avatarı
PocahontaS
Ziyaretçi
2 Ağustos 2007       Mesaj #2377
PocahontaS - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben msn'imi açacağım zaman avatarım gözükmüyor fakat oturum açınca düzeliyor bunun nedeni ne olabilir?

(Live Messenger 8.1 kullanıyorum)

Şimdiden çok teşekkürler..

ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
2 Ağustos 2007       Mesaj #2378
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
esmanur adlı kullanıcıdan alıntı

cok acil yardım isteyen biriyim... msn discovery indirdim ama tam olarak kullanamıyorum çünkü benden oturum acmamı istiyorr. oturum nerden acılıyoMsn Confused

Öncelikle wlm yi tamamen silin (forum nasıl tamamen silineceği hakkında konuya bakınız!), sonra msgdiscovery de tamamen silin "C:\Program Files\MessengerDiscovery" içinde unins000.exe dosyası var onu çalıştırarak tamamen silin.
daha sonra başlata gelip "çalıştır" ı seçin oraya "regedit" yazıp enter a basın açılan pencerede ctrl ve f ye basarak arama kısmına "matt holwood" yazıp enterlayın bir süre sonra matt holwood dosyası görünecektir görününce "del" tuşuna basarak veya dosyaya sağ tıklayarak "sil" i seçin.
Bundan sonra bilgisayarınızı baştan başlatın ve önce wlm 8.1 daha sonra mdl 1.3 son sürümlerini pcnize kurunuz.

Alıntı
mgLLs adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben msn'imi açacağım zaman avatarım gözükmüyor fakat oturum açınca düzeliyor bunun nedeni ne olabilir?

(Live Messenger 8.1 kullanıyorum)

Şimdiden çok teşekkürler..

wlm avatarınızı net üzerinden pc nize aktarımı yapar yani siz istediğiniz yer ve pc de oturum açın aynı avatarınız görünür bu aktarım zaman aldığı için geçikme olabilir görünmesinde.
KARKAN - avatarı
KARKAN
Ziyaretçi
4 Ağustos 2007       Mesaj #2379
KARKAN - avatarı
Ziyaretçi
msn messenger kişi listesini yani ana penceriy actıktan sonra araç çugunda açılmıs olan baska bir programa tıklıyorum program acılıo ancak windows live messenger penceresini simge durumuna kucultmessem program gornmuo yani windows live messenger otomatik olarak simge durumuna kuculmuo yardım ederseniz sevinirimMsn Cry
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
4 Ağustos 2007       Mesaj #2380
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
KARKAN adlı kullanıcıdan alıntı

msn messenger kişi listesini yani ana penceriy actıktan sonra araç çugunda açılmıs olan baska bir programa tıklıyorum program acılıo ancak windows live messenger penceresini simge durumuna kucultmessem program gornmuo yani windows live messenger otomatik olarak simge durumuna kuculmuo yardım ederseniz sevinirimMsn Cry

Başka bir programı görev çubuğundan geri etkinleştirdiğinizde MSN Messenger'ın kişi listesi penceresinin simge durumuna otomatik olarak küçültülmesi gerekmez. Başka programı açtığınız halde görünmemesinin sebebi muhtemelen kişi listenizi Her Zaman Üstte olacak şekilde ayarlamış olmanızdır. Kişi listenizin Menü çubuğundan Araçlar > Her zaman üstte seçeneğindeki işareti kaldırın.