Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 24

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.753 Cevap: 3.874
marissa88 - avatarı
marissa88
Ziyaretçi
28 Ocak 2006       Mesaj #231
marissa88 - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar benim bir sorum olacak ben msn 7.5 sürüm kullanıyorum uzun zamandır ancak son bir haftadır bir arkadaşım bana cam yada mic daveti yaptgında msn takılıyor ve hiç bir şekilde kapanmıyor bilgi resetlemek zorunda kalıyorum ve kapatıp açtıgımda gene davet olursa gene aynı şey oluyor çoklu oturum açma yamasını kaldırdım ve kaç kez tekrar yüklemeyi denedim ama gene olmadı eğer bir bilen varsa yardım ederse çok sevinirim şimdiden çok teşekkürlerMsn Angel
Sponsorlu Bağlantılar
NiCkEnEgErEk - avatarı
NiCkEnEgErEk
Ziyaretçi
31 Ocak 2006       Mesaj #232
NiCkEnEgErEk - avatarı
Ziyaretçi
slmm bnm bi sorunum warr Msn Happy) biri beni listesine eklediginde bana ekleme talebi gelmio fakat o beni online olarak gorebilo ben online oldugum surece we ben onu ancak bana msj attiginda ekliebilorm cunku ancak o zmn goruorm listemde online oldunu;msj attiktan sora acilan penceredeki''kisiyi eklemek icin tiklayiniz'' i tikliorm we listeme eklenio...bu yuzden bi cok kisiden slmsiz die bi sifat aldim napsam ne etsemm bu sorun gecmio we her pc de oluo bu..yardimci olursaniz sewinirim..
Sponsorlu Bağlantılar
peramos - avatarı
peramos
Ziyaretçi
31 Ocak 2006       Mesaj #233
peramos - avatarı
Ziyaretçi
merhaba,ekldiğimiz ifadeler nerede kayıtlı?Bilgisayara format attığımızda hepsi gidiyor.Bunların yedeğini almak istiyorum
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
31 Ocak 2006       Mesaj #234
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
peramos adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba,ekldiğimiz ifadeler nerede kayıtlı?Bilgisayara format attığımızda hepsi gidiyor.Bunların yedeğini almak istiyorum

Msn Messenger de yer alan ifadelerinizin, göz kırpmalarınızın, arka planlarınızın... yedeğini almak için MSN BackUp programını kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki linkten inceleyip indirebilirsiniz.

https://www.msxlabs.org/forum/showthread.php?t=2154
BarB - avatarı
BarB
Ziyaretçi
1 Şubat 2006       Mesaj #235
BarB - avatarı
Ziyaretçi
ben 2 sene evel falan cnet 4 çıkışlı eternet modem aldım

ve bu modemle baglandıgım da hep hangi bilgisayar olursa olsun messenger sürekli düşüyor 1-2 saat sona düşmez oluyor
1 saat için de bazen 10 kere bazen 3-5 kere tekrar baglanıyor bazende 2 dakada bir tekrarlıyor bu işlemi

ilk aldıgım da msn 6 mı ne vardı 7 dede aynı sını yaşadım 7.5 gene aynı

bide bazen yazdıgım msjlar karşıya gitmior falan
bunun neden kaynaklandıgını bilen vrasa ve neyepmem gerektigi konusun da bilgisi olan varsa ve benimle paylaşırsa çok memnun olurumMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2006       Mesaj #236
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BarB adlı kullanıcıdan alıntı

ben 2 sene evel falan cnet 4 çıkışlı eternet modem aldım

ve bu modemle baglandıgım da hep hangi bilgisayar olursa olsun messenger sürekli düşüyor 1-2 saat sona düşmez oluyor
1 saat için de bazen 10 kere bazen 3-5 kere tekrar baglanıyor bazende 2 dakada bir tekrarlıyor bu işlemi

ilk aldıgım da msn 6 mı ne vardı 7 dede aynı sını yaşadım 7.5 gene aynı

bide bazen yazdıgım msjlar karşıya gitmior falan
bunun neden kaynaklandıgını bilen vrasa ve neyepmem gerektigi konusun da bilgisi olan varsa ve benimle paylaşırsa çok memnun olurumMsn Happy

Sorun modem kaynaklı gibi gözükmekle birlikte net kopukluklarını da göz ardı etme mühim olan senin gözlemleyeceğin düştüğün sırada net ne durumda ve messenger ayarlarından otomatik bağlantıyı işaretle ki sıkıntın bir nebze düzelsin kısaca sorun sürüm sorunu değil modem ve telekom kaynaklıdır :.. diğer sorunun için yakın zamandaki Admin mesajına bak sorunun cevabı orda > kolay gelsin
Reaper08 - avatarı
Reaper08
Ziyaretçi
1 Şubat 2006       Mesaj #237
Reaper08 - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba...
Msn Messenger'da oturumumu açmak istediğimde "Oturum Aç" kısımına basıyorum MSN'de ki o 2 adam 1-2 tur dönüyor sonra kayboluyorlar yine "Oturum Aç" yerine geliyor.
MSN Messenger'in 7.0,7.5,8.0 sürümlerini yükledim denedim hep aynı sonuç çıktı. Ama Msxlabs'tane 6.2'yi indirdim hemen oturum açıldı.
Sizce bu sorun nedir ? Yardım eder misiniz rica etsem ?

Saygılarımla..
Teşekkürler..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2006       Mesaj #238
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Reaper08 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba...
Msn Messenger'da oturumumu açmak istediğimde "Oturum Aç" kısımına basıyorum MSN'de ki o 2 adam 1-2 tur dönüyor sonra kayboluyorlar yine "Oturum Aç" yerine geliyor.
MSN Messenger'in 7.0,7.5,8.0 sürümlerini yükledim denedim hep aynı sonuç çıktı. Ama Msxlabs'tane 6.2'yi indirdim hemen oturum açıldı.
Sizce bu sorun nedir ? Yardım eder misiniz rica etsem ?

Saygılarımla..
Teşekkürler..

Herhangi Bir Eklenti Kurulumu.. Bilgisayarınızdan Kaldırın Baştan Başlatın Program Files İçindeki MSN Messenger Klasörünü Boşaltın Ve Son Sürümünü Yeniden Kurun.

Alternatif Yardım.
Reaper08 - avatarı
Reaper08
Ziyaretçi
1 Şubat 2006       Mesaj #239
Reaper08 - avatarı
Ziyaretçi
Herşeyi sildim ettim ama yok olmuyor.. Msn Sad
victorcrane - avatarı
victorcrane
Ziyaretçi
1 Şubat 2006       Mesaj #240
victorcrane - avatarı
Ziyaretçi
Msn Messenger a Yüklediğimiz Hareketli resim avatar arka planlar nerede
nerede derken windowsun içinde nerede format atmayı düşünüyorum fakat tekrar ulaşabilecekmiyim daha önce messenger klasörünü yedeklemeiştim ama bir işe yaramadı yada var olan avatar hareketli arka planları nasıl messenger dan çıkartıp tekar mco olarak saklayabilirm.... ?