Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 240

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.796.655 Cevap: 3.874
zekidayi - avatarı
zekidayi
Ziyaretçi
9 Ağustos 2007       Mesaj #2391
zekidayi - avatarı
Ziyaretçi
Benim kullandığım msn ingilizce bunu türkçeye çevirmek istiyorum. Bu konuda bana açıklayıcı bilgi verirseniz sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
9 Ağustos 2007       Mesaj #2392
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
zekidayi adlı kullanıcıdan alıntı

Benim kullandığım msn ingilizce bunu türkçeye çevirmek istiyorum. Bu konuda bana açıklayıcı bilgi verirseniz sevinirim

mevcut sürümünüs hakkında bigi veriniz lütfen.
Sponsorlu Bağlantılar
spasibi - avatarı
spasibi
Ziyaretçi
11 Ağustos 2007       Mesaj #2393
spasibi - avatarı
Ziyaretçi
slm yaa birşey sormak istiyorum sayın admin,discovery neden pc yi bu kadar kasıyor ve anlamadıgım şey bağlantı penceresi açmadıgı zaman bile neden bağlantı penceresi açtı diyor veya durumlarda şaşırma yapıyor.ilginize...
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
11 Ağustos 2007       Mesaj #2394
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
spasibi adlı kullanıcıdan alıntı

slm yaa birşey sormak istiyorum sayın admin,discovery neden pc yi bu kadar kasıyor ve anlamadıgım şey bağlantı penceresi açmadıgı zaman bile neden bağlantı penceresi açtı diyor veya durumlarda şaşırma yapıyor.ilginize...

düşük özellikli pc lerde kasma olması doğaldır bu web üzerinden çalışan her porgram için geçerlidir.avar kimliğiniz ulaşması uyarı (bağlantı penceresi açtı) verilmesine neden olur pop uyarısı.
ebasol - avatarı
ebasol
Ziyaretçi
11 Ağustos 2007       Mesaj #2395
ebasol - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
dusan adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba yeni üye oldum ve site çok hoşuma gitti herkese teşekkür.gelelim sorunuma:msn açılıyor fakat e postaya tıkladığımda boş bir sayfa açılıyor ve alt taraf sağında ssl korumalı 128 bit yazıyor. ve gelen kutusuna giremiyorum destek verirseniz sevinirim

DOSTUM BENDE DE AYNI SORUN VAR. HATTA HOTMAİLİ MSN ARACILIĞI OLMADAN DA AÇAMIYORUM. 2 GÜNDÜR KAFAYI YEDİM. BİR BİLENE SORDUM O DA SPY BULAŞMIŞTIR. TEK ÇARE FORMAT DEDİ. BİLGİ ALIRSAN BU KONU HAKKINDA LÜTFEN BANA DA ULAŞTIR.
Son düzenleyen ahmed; 11 Ağustos 2007 13:47
zekidayi - avatarı
zekidayi
Ziyaretçi
12 Ağustos 2007       Mesaj #2396
zekidayi - avatarı
Ziyaretçi
Kullandığım msn surumu live Messenger 8.1, emaillerim bulundugu yer ingilizce bunu nasıl türkçeye çevirebilirim
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
12 Ağustos 2007       Mesaj #2397
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
zekidayi adlı kullanıcıdan alıntı

Kullandığım msn surumu live Messenger 8.1, emaillerim bulundugu yer ingilizce bunu nasıl türkçeye çevirebilirim

önce mail adresimize giriş yapıyoruz. giriş yaptıktan sonra hesabımızı kapatmak için Sign In linkini adres çubuğuna yapıştırıp "enter" a basıyoruz. sonra şekildede görülen "close my account" butonuna basıp hesabımızı kapatıyoruz. daha sonra tekrar Sign In a girerek mail hesabıyla giriş yapıyoruz. size hesabınızın ayırtıldığını ve isterseniz aktif hale getirebileceğinizi söylüyor. şekilde görülen "activate my account" butonuna tıklıyoruz. sonra karşımıza kullanım koşulları çıkıyor. burdan itibaren gerisini türkçe yapacağız adres çubuğundaki adres'in sonuna &_lang=tr ekliyoruz. sonra kullanım şartları türkçe oluyor. burdan kabul ediyorum'a tıklıyoruz. daha sonra çıkan sayfada devam'a tıklıyoruz.
spiderman_3 - avatarı
spiderman_3
Ziyaretçi
13 Ağustos 2007       Mesaj #2398
spiderman_3 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende KASPERSKY INTERNET SECURİTY 6.0...
MSN 80072EFD HATASI VERİYOR..
MSNmsgr.exe dosyasını güvenlik duvarınızın izin verilenler listesine eklemeniz gerekİYOR..MSNmsgr.exe dosyasını izin verilenler listenize nasıl ekleyebileYEBİLİRM..

YARDIMLAR İÇİN TEŞEKKRLER...
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
14 Ağustos 2007       Mesaj #2399
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
spiderman_3 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bende KASPERSKY INTERNET SECURİTY 6.0...
MSN 80072EFD HATASI VERİYOR..
MSNmsgr.exe dosyasını güvenlik duvarınızın izin verilenler listesine eklemeniz gerekİYOR..MSNmsgr.exe dosyasını izin verilenler listenize nasıl ekleyebileYEBİLİRM..

YARDIMLAR İÇİN TEŞEKKRLER...

kaspersky

başlat > programlar > donatılar >sistem araçları > güvenlik merkezi 'ne ulaşın.

windows güvenlik duvarına girin. sekmelerden özel durumlar sekmesine geçin.

messenger ı izin verilenlere ekleyin.

yada messenger a bağlanırken kaspersky internet security uyarı verdiğinde izin ver , yoksay , deny v.s. 'a tıklatın.

yada:
Msn Messenger 80072EFD Hata Kodu ve Çözümü

MSN Messenger'da oturum açamazsanız, MSN Messenger'daki bağlantı ayarları Microsoft® Passport veya Microsoft® Messenger Hizmeti'ne bağlanmanızı önlüyor olabilir. MSN Messenger Bağlantısı Sorun Gidericisi çoğu kez sorunları bulabilir ve düzeltebilir. MSN Messenger bir bağlantı sorunuyla karşılaşırsa, Bağlantı Sorun Gidericisi otomatik olarak başlatılır. Bağlantı Sorun Gidericisi'ni kullanmamayı seçerseniz veya Sorun Giderici bağlantı sorununuzu çözmezse, aşağıdakileri deneyin: Araçlar menüsünü tıklatın ve sonra Seçenekler'i tıklatın. Soldaki bölmede, Bağlantı'yı tıklatın. Bağlantı Ayarları altında, Bağlantıyı Sına'yı tıklatın. Bağlantı Sorun Gidericisi'nin sisteminizi incelemesine izin verirseniz, Sorun Giderici bağlantı sorunlarını sınar ve sorunları düzeltmek için uygulayabileceğiniz adımları raporlar. İsteğe Bağlı: Gelişmiş sorun giderme gerçekleştir Özel bağlantı türünüze ilişkin sorunları gidermek için, Gelişmiş Ayarlar'ı tıklatın. Gelişmiş Bağlantı Seçenekleri iletişim kutusunda, belirli bağlantı türünüze ilişkin ayarların doğru olduğunu denetleyin. Bağlantınızı sınamak için, Sına düğmesini tıklatın. Tamam'ı tıklatın ve sonra Tamam'ı tıklatın. Tamam'ı tıklatın. Bu ayarları seçtiğinizde, mümkünse MSN Messenger Microsoft® Internet Explorer bağlantı ayarlarını kullanır. Yeniden MSN Messenger'da oturum açmayı deneyin.
sago95 - avatarı
sago95
Ziyaretçi
14 Ağustos 2007       Mesaj #2400
sago95 - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar msnde benim neden ses çıkmıo