Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 241

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.795.451 Cevap: 3.874
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
14 Ağustos 2007       Mesaj #2401
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sago95 adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar msnde benim neden ses çıkmıo

Sesli konuşmadamı ?
Uyarılardamı ?
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
15 Ağustos 2007       Mesaj #2402
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
privateman44 adlı kullanıcıdan alıntı

selamlar msn den almış olduğumuz değişik hareketli smileleri örneğin öpüşme bunları bilgisayardan nasıl alıp arşiv yapabiliriz nereye konuluyor bu resimler bir türlü bulamadım.yardım için şimdiden teşekkürler

Sponsorlu Bağlantılar

Sorusu...
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
15 Ağustos 2007       Mesaj #2403
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
[B adlı kullanıcıdan alıntı

privateman44[/B]]selamlar msn den almış olduğumuz değişik hareketli smileleri örneğin öpüşme bunları bilgisayardan nasıl alıp arşiv yapabiliriz nereye konuluyor bu resimler bir türlü bulamadım.yardım için şimdiden teşekkürler

Öncelikle şuraya bakın: MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim?
Messenger Smileysleriniz Arka Planlarınız Nerde Depolanıyor ?

örneyin smileysslerinizi bulmak isitoyrsanız..

Costum Emoticons Klasörüne giriyoruz ve karşımıza şöyle bir ekran gelicek..

-emo1

Burdaki dosyalar gördüğünüz gibi .Dat Uzantılı dosyalar İşte Biz bu dosyaların uzantısıyla oynayıp .gif formatına getirmeyi öğrenicez..

İlk olarak: Araçlar >Seçenekler> Klasör seçenekleri >Görünüm sekmesine girelim burda Bilinen dosya uzantılarını gizlenin yanına işaretimizi kaldıralım (işaretlsiz olucak )

emo2

- Daha sonra burdaki .dat uzantılı dosyalardan istediğniiz alın ve bir klasöre taşıyın burada Sağ klik ve yeniden adlandır sekmesine girelimk

sondaki ".dat" uzantısını silip yerine ".gif"("tırnaklaryok") yazalım ve tamm diyelim bi uyarı pencerresi görüntülenecektir tamm dedikten sonra artık istediğiniz smileysi Bi Resim Upload sitesinden Upload edip kullanabilirsiinz..

yelda_ka - avatarı
yelda_ka
Ziyaretçi
15 Ağustos 2007       Mesaj #2404
yelda_ka - avatarı
Ziyaretçi
hata kodu: 80048820 genişletilmiş 80048406. diye bir hataveriyor msn 8.0 kullanıyorum. işletim sistemi xp home edition, adsl bağlantı ve avast antivirüs. bu sorunun avasttan kaynaklandıgını tahmin ediyorum. saat veya tarih ayarından falan deil. biliyorum ama nasıl çözeceğim onu bilmiyorum yardımcı olursanız minnettar kalırım.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
15 Ağustos 2007       Mesaj #2405
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
yelda_ka adlı kullanıcıdan alıntı

hata kodu: 80048820 genişletilmiş 80048406. diye bir hataveriyor msn 8.0 kullanıyorum. işletim sistemi xp home edition, adsl bağlantı ve avast antivirüs. bu sorunun avasttan kaynaklandıgını tahmin ediyorum. saat veya tarih ayarından falan deil. biliyorum ama nasıl çözeceğim onu bilmiyorum yardımcı olursanız minnettar kalırım.

Anti-virüs programınızı geçici olarak devre dışı bıraktığınızda bu sorun devam ediyor mu?

Windows Live Messenger'ı güvenlik yazılımınızın güvenilir programlar listesine almanız gerekebilir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
15 Ağustos 2007       Mesaj #2406
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
yelda_ka adlı kullanıcıdan alıntı

Altta yazacağım şeyleri başlat >çalıştır diyerek yazınız ve enter a basınız

regsvr32 Softpub.dll

regsvr32 Wintrust.dll

regsvr32 Initpki.dll

regsvr32 Rsaenh.dll

regsvr32 Mssip32.dll

regsvr32 Cryptdlg.dll

regsvr32 Msxml3.dll

hepsini tek tek yapınız. Arasından bi tanesi diğerlerinden uzun zaman olarak bekletebilir. ancak sorun olduğunu sanmayın. kısa bi süre bekleyin (30 saniye kadar)

Tarih ve saat ayarlarını elle yapınız.

MSN i açmaktaki sorun hala devam ediyorsa bilgisayarınızı yeniden başlatıp tekrar deneyin
Sin_of_GoD - avatarı
Sin_of_GoD
Ziyaretçi
16 Ağustos 2007       Mesaj #2407
Sin_of_GoD - avatarı
Ziyaretçi
Bnm spacemi Kişilerim göremiyor acaba onu nasıl füzeltebilirm alanınızı temizleyin diye biryer war onu da yaptım ama hala görünmüyor acaba yeni bir space naısl alabilirm
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
17 Ağustos 2007       Mesaj #2408
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Sin_of_GoD adlı kullanıcıdan alıntı

Bnm spacemi Kişilerim göremiyor acaba onu nasıl füzeltebilirm alanınızı temizleyin diye biryer war onu da yaptım ama hala görünmüyor acaba yeni bir space naısl alabilirm

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space)
seul - avatarı
seul
Ziyaretçi
18 Ağustos 2007       Mesaj #2409
seul - avatarı
Ziyaretçi
slmlar
benim msn acilmiyor bi turlu kafayi yicem 1 haftadir olmadi gitti
maillerime de bakamiyorum (hotmail yahoo gmail )mail sayfalarinin hicbiri acilmiyor
bear share programi(girmeye calistigimda connection failed diyor ama internete baglantim var ) da acilmiyor hepsi ayni sorundan sanirim ama bir turlu sorunu bulamadim
msn de hata kodu veriyor ve istenilen herseyi yaptim olmadi..sorun gider dedim anahtar baglanti noktalarinda mi ne hata veriyor..(sorun gider dedigimde beni msn yardim sayfasina goturuyor orada pop up boleck er detected diyor..pop up da kapattim tamamen ama olmadi) ne yapmam gerek bir bilgisi olannn var mi???yardimci olabilirseniz cook sevinirim ...simdiden tesekkurler
Mc.FeriT - avatarı
Mc.FeriT
Ziyaretçi
19 Ağustos 2007       Mesaj #2410
Mc.FeriT - avatarı
Ziyaretçi
Bi konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.Msn 6.2 süümü kuruyorum ama oturm açarken yeni sürüm yüklememi istiyor.6.2 sürümünü nasıl kullanabilirim? Şimdiden teşkkürler..
Kolay gelsin